2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk canım ne olsun bişey yok henüz,burcumm takma kafanı canım ya boşver inceldiği yerden kopmuş işte ,şinde görsün artık görmuyorsada konuş eşinle sana kayınvaldenın neler dediğini duymuş nede olsa,boşverrrrrrrrr ...........kızın nasıl canım?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

ay öyle olsa anlasa keske ama anlamıyor işte canım. kızım cok iyi bakmaya kokalamaya doyamıyorum hiç aglamayan yavrum ben agladım gözümün içine baka baka nasıl aglıyor kızım kıyamam ona tek varlıgım

burcu MELEK

kızlar bebişimin  altından tuhaf sesler geliyor ortalık koktu biz temizlemeye gidelim :wave:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: OYYYY YERİM SENİN KIZININ POPİŞİNİ ÖP BİZİM YERİMİZE  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

görüşrüz burcum,mis kokulu kızınla olmanın tadını çıkar bence  :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar yarın büyük ihtimalle hastaneden sonra annemlere gidicem bir kaç gün orda kalıcam.doğurduğumu sanmayın  ;D büyük ihtimalle yine bi bedende 2 can geri döneriz aranıza öptüm hepinizi  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Haziran , 2011, 22:34:07
kızlar yarın büyük ihtimalle hastaneden sonra annemlere gidicem bir kaç gün orda kalıcam.doğurduğumu sanmayın  ;D büyük ihtimalle yine bi bedende 2 can geri döneriz aranıza öptüm hepinizi  :opucuk:
iyi bakın kendinize balım.haber verdiğin iyi oldu merak etmeyiz :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

serife26

ah burcum ah nedir senin bu çektiğin yahu,hem ameliyatlısın hem bebek var hem eşin de yok,Allah sabır versin sana valla...inş herkes layık olduğunu bulur da sonunda sevinen sen olursun.

KasrıCinan

serifecim nasılsın masallah yavruna kavusmana az kalmıs :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Haziran , 2011, 22:34:07

Tatlım kendine ve Oğuzhan' a iyi bak, dikkatli ol çok öptüm  :opucuk:

serife26

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Haziran , 2011, 22:55:15
yeterince ağırlaşmış bir hamile bayan olarak iyi sayılırım yine de sümeyra:)sen napıyorsun,nasıl gidiyor?ama varya herkeste varolan o heycan fln ben de yok,daha çok napcam ben bebekle tarzı düşünceler beynimi kemiriyor ve biraz kızıyorum bu konuda kendime,sanırım etrafta çok hasta da var onlarda olumsuz etki etti bana.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 26 Haziran , 2011, 23:11:23
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 26 Haziran , 2011, 22:55:15
yeterince ağırlaşmış bir hamile bayan olarak iyi sayılırım yine de sümeyra:)sen napıyorsun,nasıl gidiyor?ama varya herkeste varolan o heycan fln ben de yok,daha çok napcam ben bebekle tarzı düşünceler beynimi kemiriyor ve biraz kızıyorum bu konuda kendime,sanırım etrafta çok hasta da var onlarda olumsuz etki etti bana.
ALLAH kolaylık versin.iyi sayılırız canım ne olsun bulantı halsizlik gün boyu yatıs.normal canım ben bile bazen düsünüyorum inan.doğunca ne yapacağım kimbilir diye ama allah sabrını gücünü verir onu kucağına alınca unutursun

serife26

3 gün bile kalmadı benimkinin gelmesine  :laughing7: ama hala inanamıyorum ben,ben mi doğurcam,ben mi anne olcam fln gibi,değişik düşünceler işte:)ama kucağıma alınca alışırım sanırım bu düşünceye ve umarım üstesinden gelebilirim bakımının fln.
o bulantılar bir geçsin en güzel zamanların başlıcak valla,hamileliğinin keyfini o zaman çıkarırsın inş :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: serife26 - 26 Haziran , 2011, 23:17:35
3 gün bile kalmadı benimkinin gelmesine  :lauging7: ama hala inanamıyorum ben,ben mi doğurcam,ben mi anne olcam fln gibi,değişik düşünceler işte:)ama kucağıma alınca alışırım sanırım bu düşünceye ve umarım üstesinden gelebilirim bakımının fln.
o bulantılar bir geçsin en güzel zamanların başlıcak valla,hamileliğinin keyfini o zaman çıkarırsın inş :amin:
öyle canım sende bi şaşkınlık var çok normal ya heyecan vardır da sen anlamıyorsundur.ne güzel yavruna kavusuyorsun ay sağ salim kurtul insallah. :amin: :amin:
canım hep bulantın geçince hamileliğin tadını çıkaracaksın diyorlar ama bilmiyorum ben ızdırap çekiyorum resmen böyle söylemekte istemiyorum ama yinede dayanamıyorum.bebeğim iyi olsun yeterki ben çekmeye razıyım.ama inan esimi annemi babamı kimseyi gözüm görmüyo o kadar zor geçiyo. :igrenc: :-ooo ah ahh bende kokmayan bulantısız istahlı bi gün geçirsemmm :laughing7: :laughing7: