2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:24:57
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 14:21:36
Gizem canim o dedigin bendede oluyo sabahlari popom uyusuyo gece boyunda rahatsiz oluyorum kalkarkende zorlaniyorum basarken ama sonra geçiyo

Ah tatlım benim de keşke geçse hiç geçmiyor  :sad1: ben bundan 6 sene önce yani eşimle ilk tanıştığımda spor yaptığım için çok zayıftım sonra onun talepleri ve sakatlanmam doğrultusunda bırakınca aniden kilo almaya başladım ve fazla kilo almamdan ötürü belimde problemler çıkmaya başladı. Zaten bir müsabakada düşüp kuyruk sokumumu çatlattım ameliyat olmadım ve kilo alıncada belimin iki tarafında disk kayması oldu o yüzden çok çekiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

oyyy çok geçmiş olsun
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 14:27:01
geçmis olsun canim ya  :sad1: az kaldi dayan biraz daha  :opucuk:

Sağol canım inş. geçicek günler dua ediyorum biran önce 15 Temmuz gelsin sağlıkla kızıma kavuşayım diye  :binkybaby: :binkybaby:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 14:27:58
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:22:02
Nurcum Allah'tan beni sürekli aynı pozisyonda yatırmıyorlar ondan dolayı çok zorlanmıyorum ama tek başıma kalkamıyorum tabiki, nst yi takip eden kız yardımcı oluyor kalkmama  :-\
hıı iyi o zaman canım yoksa bel tutuluyo bacaklarım çekmiyo resmen benim sorun olmadığı haldea.allah yardımcın olsun canımm

Sağol Nurcum cümlemize Rabbim yardımcı olsun bir avazda kavuşalım miniklerimize  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:47:07
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 14:27:01
geçmis olsun canim ya  :sad1: az kaldi dayan biraz daha  :opucuk:

Sağol canım inş. geçicek günler dua ediyorum biran önce 15 Temmuz gelsin sağlıkla kızıma kavuşayım diye  :binkybaby: :binkybaby:

bencedeee gelsin 15 temmuzz :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:47:42
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 14:27:58
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:22:02
Nurcum Allah'tan beni sürekli aynı pozisyonda yatırmıyorlar ondan dolayı çok zorlanmıyorum ama tek başıma kalkamıyorum tabiki, nst yi takip eden kız yardımcı oluyor kalkmama  :-\
hıı iyi o zaman canım yoksa bel tutuluyo bacaklarım çekmiyo resmen benim sorun olmadığı haldea.allah yardımcın olsun canımm

Sağol Nurcum cümlemize Rabbim yardımcı olsun bir avazda kavuşalım miniklerimize  :amin: :amin:

aminnnnnnnn canımmmm

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

pisicikkk sanki bu gece doğuma gitcekmişsin gibi bi his kapladı içimi hayırdır inşallah  :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ahhh nurum nerdeee :opucuk: akşam epey kötü oldum senın mesajı yazdığın saatlerde evın içinde dört dönuyordum kasılmalarım çok oldu,karnımın içi acıdı ,ama sancı namına bişey yok henüz :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Haziran , 2011, 10:05:10
ahhh nurum nerdeee :opucuk: akşam epey kötü oldum senın mesajı yazdığın saatlerde evın içinde dört dönuyordum kasılmalarım çok oldu,karnımın içi acıdı ,ama sancı namına bişey yok henüz :-\
oyy canım yaa ben de birden içim sıkılır gibi oldu sen aklıma geldin sanırım doğuma gitcek dedim ama gitmemişsin hayırlısı olsun sende bi kurtulup elifine kavuşsaydın sağ salim iyice zorlanmaya başladın

burcu MELEK

Sonunda sabır tası catladı kızlar aksam kayınvalideyle kavga ettik sabah esyalarını toplayıp gitti,

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Haziran , 2011, 15:23:07
Sonunda sabır tası catladı kızlar aksam kayınvalideyle kavga ettik sabah esyalarını toplayıp gitti,

VALLA BURCU CANIN SIKILMIŞTIR GERGİNLİKTEN AMA İSABET OLMUŞ GİTSİNN DE GELMESİN Bİ DAHA GICIK KADIN.YARDIMINDAN ÇOK EZİYETİ OLUYO İNŞALLAH EŞİNLE SIKINTIN OLMAMIŞTIR

burcu MELEK

valla nurum kadın bana demediyini komadı esim bana küstü anasını aldı götürdü simdi oturup avutuyorduk artık anasını

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Haziran , 2011, 15:37:41
valla nurum kadın bana demediyini komadı esim bana küstü anasını aldı götürdü simdi oturup avutuyorduk artık anasını

NE SAÇMA SAPAN Bİ İNSAN O KADIN YA.EŞİN GELMEDİ Mİ EVE DÜNDEN BERİ ?EŞİN NEDEN EZDİRİYO SENİ YAAAA

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Haziran , 2011, 15:40:49

NE SAÇMA SAPAN Bİ İNSAN O KADIN YA.EŞİN GELMEDİ Mİ EVE DÜNDEN BERİ ?EŞİN NEDEN EZDİRİYO SENİ YAAAA
yok canım aksam kavga ettik sabah gittiler anasını eve götürdü gelmedi daha kadın bana oh iyi yaptım seni herkese kötüledim odana girdim günlüyünü okudum diyor  kocam bunlara ragmen bana surat yapıyor anasına tek laf etmedi götüreyimde rahatla dedi okadar gitti

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 26 Haziran , 2011, 15:46:07
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 26 Haziran , 2011, 15:40:49

yok canım aksam kavga ettik sabah gittiler anasını eve götürdü gelmedi daha kadın bana oh iyi yaptım seni herkese kötüledim odana girdim günlüyünü okudum diyor  kocam bunlara ragmen bana surat yapıyor anasına tek laf etmedi götüreyimde rahatla dedi okadar gitti

ALLAHIM KADINA BAK YAA NORMAL DEĞİL