2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam fıstıklar geldik bizde oğlumla  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Ben iyi değilim yaaaa, belimde disk kayması varya benim artık zor yürüyorum ve zor yatıyorum  :crybaby2: :crybaby2:

Shadowqueen

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:09:28
Ben iyi değilim yaaaa, belimde disk kayması varya benim artık zor yürüyorum ve zor yatıyorum  :crybaby2: :crybaby2:

canım nst ye girdinmi sen hiç
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

hosgeldin sende Nurum  :-*

eee ne olacak peki öyle Gizem  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 14:11:36

Girdim canım 30.cu haftadan itibaren giriyorum her kontrolümde, en son çarşamba girdim bir problem çıkmadı  :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 14:13:25
hosgeldin sende Nurum  :-*

eee ne olacak peki öyle Gizem  :-\

Valla bilmiyorum ne olacak ama artık dayanmaya gücüm kalmadı canım yaa, o kadar çok ağrım oluyor ki gece sanki felç olmuş gibi oluyorum dönebilmek için 15 dk uğraşıyorum ağrıdan ölüyorum. :crybaby2: :crybaby2: Mesela şimdi oturuyorum kalktığımda zor yürüyorum sanki topalmışım gibi. Rabbim bir avazda sağlıkla kurtarsın bizleri  :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:18:23
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Haziran , 2011, 14:11:36

şey dicem o nst den sonra iyi kalkıyosun sen sedyeden belinle ben zor doğruluyorum çünkü sen belim deyince aklıma geldi.geçen gün 1 saat yattım sırt üstü kalkamadım hep kalacam o yatakta sandım

Girdim canım 30.cu haftadan itibaren giriyorum her kontrolümde, en son çarşamba girdim bir problem çıkmadı  :dontknow:

Aytii

Gizem canim o dedigin bendede oluyo sabahlari popom uyusuyo gece boyunda rahatsiz oluyorum kalkarkende zorlaniyorum basarken ama sonra geçiyo

Shadowqueen

Nurcum Allah'tan beni sürekli aynı pozisyonda yatırmıyorlar ondan dolayı çok zorlanmıyorum ama tek başıma kalkamıyorum tabiki, nst yi takip eden kız yardımcı oluyor kalkmama  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 14:21:36
Gizem canim o dedigin bendede oluyo sabahlari popom uyusuyo gece boyunda rahatsiz oluyorum kalkarkende zorlaniyorum basarken ama sonra geçiyo

Ah tatlım benim de keşke geçse hiç geçmiyor  :sad1: ben bundan 6 sene önce yani eşimle ilk tanıştığımda spor yaptığım için çok zayıftım sonra onun talepleri ve sakatlanmam doğrultusunda bırakınca aniden kilo almaya başladım ve fazla kilo almamdan ötürü belimde problemler çıkmaya başladı. Zaten bir müsabakada düşüp kuyruk sokumumu çatlattım ameliyat olmadım ve kilo alıncada belimin iki tarafında disk kayması oldu o yüzden çok çekiyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

geçmis olsun canim ya  :sad1: az kaldi dayan biraz daha  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Haziran , 2011, 14:22:02
Nurcum Allah'tan beni sürekli aynı pozisyonda yatırmıyorlar ondan dolayı çok zorlanmıyorum ama tek başıma kalkamıyorum tabiki, nst yi takip eden kız yardımcı oluyor kalkmama  :-\
hıı iyi o zaman canım yoksa bel tutuluyo bacaklarım çekmiyo resmen benim sorun olmadığı haldea.allah yardımcın olsun canımm