2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 11:51:06
Merhabalar  :opucuk:

oo Asyacigim daha simdiden basladiysan sismeye  :-ooo son aylarda sisilir diye biliyorum benim ayaklarimda çok hareket edince sisiyo ama bu ay itibariyle basladi

nasilsiniz bu arada  :flowers:

hoşgeldin canım saolasın.evet şişiyorum yer yer  :-ooo uzattım ayağımı fazla ayakta kalmıcm bundan sonra.evet son aylarda şişerde benim erken oldu eccük

Aytii

ama birde sicaklar basladi artik oyuzden sisebilirsiniz ;) sicaklardada sisiliyo

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 11:54:51
ama birde sicaklar basladi artik oyuzden sisebilirsiniz ;) sicaklardada sisiliyo
evet canım oda etkili sanırum böle giderse bi kaç aya topaç olcam :toothy10: :toothy10:

Aytii

olsun canim sonunda bir melege kavusçaz  :hieyt: :love9:

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 11:59:28
inşallah canım  :amin: :amin: :amin: senin alalhın izniyle sayılı zamanın kalmış allah sıkıntısız doğum nasip etsin :nazar: :nazar: :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 25 Haziran , 2011, 12:02:58
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 25 Haziran , 2011, 11:59:28
inşallah canım  :amin: :amin: :amin: senin alalhın izniyle sayılı zamanın kalmış allah sıkıntısız doğum nasip etsin :nazar: :nazar: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: cümlemize insallah

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

dünürcüğümm hoşgeldin tatlım :opucuk:nasılsınız oğuzumuzla?biz elifle bildiğin gibi canım yaa anlatacak bişey yok pek :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Haziran , 2011, 12:04:51
dünürcüğümm hoşgeldin tatlım :opucuk:nasılsınız oğuzumuzla?biz elifle bildiğin gibi canım yaa anlatacak bişey yok pek :k06:

sagol tatlim hosbulduk :) bütünlestiniz artik siz gelinimle aa kiskaniyorum ama  :k06: :k06: :k06: çiksin artik gelsin sevelim doya doya  :love9: :love9: :love9:

hahahahahaaa :toothy10: evet tam anlamıyla bütünleştik canım,kızım artık karnımda değil sankı kasıklarımda vuruyor özellıkle wcde egıldımde kıpırdıyor göbegımın altında hemen.ayyy çok doğurasım var benım yaaaa :k06: :k06: :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Hadi az kaldı doğracaksın artık doğurmak istemesende o gelecek annesi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

hadi son 2 gün insallah son gün artik sancin iyice gelirde bir avazda kurtulursun  :amin:

susanna

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 25 Haziran , 2011, 12:19:56
hahahahahaaa :toothy10: evet tam anlamıyla bütünleştik canım,kızım artık karnımda değil sankı kasıklarımda vuruyor özellıkle wcde egıldımde kıpırdıyor göbegımın altında hemen.ayyy çok doğurasım var benım yaaaa :k06: :k06: :k06:
firtlat gitsin bacimmm firtlat gitsinnnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hemşom ,ayşecim inşallah casnım benim ya...
zaten günüm geçincede beklemeye devam edersem hala,Doğurmak isteyipte doğuramayanlar.. diye başlık açacagım forumda ;D

aydinays

Yok o kadara beklemezsiniz canım. Bakalım bizim kuzular nasıl olacak??? Sizin bebekler olacak 3 aylık bizimkilerin geri sayımı başlayacak :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Shadowqueen

25 Haziran , 2011, 14:05:43 #13724 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2011, 14:08:42 Shadowqueen
Selam güzeller nasılsınız bakalım?  :flowers: