2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahtan beraber oturmuyorlar. Mazallah burcuyu katil eder kadın. Bebekte sorun olabilir diyor doktorlar burda yatırma cok para tutar diyor. Mantığa bak ya. Ordaki torunun gelinin. Allahım sen akıl fikir ihsan eyle yaradanım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

beraber otoruyorlarmış ama kadın kovmuş yüzsüz evden onalrda geçen yıl çıkmışlar tek

izemsevi

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 16:36:41
nagiş burcunun kayınvalidesi sorunlu

o geline denk gelmemiş o varyaaa benim elime düşecektiii aman allahım döverdim ciddi ciddi oğlunada ya ben ya anan sonuca göre hayatıma bakardım  :violent1:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

bu çocuk benim kaburgalarımı itekliiiii. ne kadar kuvvetli yahu  :nazar:

aydinays

Görüşürüz canım. İyiki kovmuş yani ömür törpüsü kadın.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 16:44:59
bu çocuk benim kaburgalarımı itekliiiii. ne kadar kuvvetli yahu  :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Canım benim o kadar kuvvetli oluyor tekmeler sonradan. Bizimki sanki beni dürter gibi şimdilik.

muhribe

bacım koca dediğin senin tarafında olacak. yoksa anasında vicdan yoksa böyle burcunun kaynanası gibi ömrünü tüketir  :cildir:

aydinays

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 16:46:55
bacım koca dediğin senin tarafında olacak. yoksa anasında vicdan yoksa böyle burcunun kaynanası gibi ömrünü tüketir  :cildir:

Bencede canım herşey kocada bitiyor. Ailesine karşı bir kere ezdirdi mi hep devamı geliyor.

muhribe

Allah iyi insanlarla karşılaştırsın  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR NURU ARICAM AMA KONTORUM YOK  :-\ :-\

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Haziran , 2011, 17:00:51
KIZLAR NURU ARICAM AMA KONTORUM YOK  :-\ :-\

Canım benim var. İstersen bana özelden numarası yaz. Ben arıyım bende merak ettim.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlar :hello:nurdan haber var mıııı?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

aradin mi Muhris ? bu arada kaburgalarinda agri hissediyosan döndü demekki oglusun  :nazar: :nazar: :nazar: