2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

biliyorum canım o hastaneyi ama bana çok uzak. avrupa yakasındayım ben.

Shadowqueen

Kızlar hava serinledi ben biraz sahilde yürüyüş yapacağım canım starbucks dan kahve çekti içip gelirim yine öpüyorum sizleri görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 15:44:58
biliyorum canım o hastaneyi ama bana çok uzak. avrupa yakasındayım ben.

Keşke yakın olsaydın canım inan ben ilk doğumumu (ölü doğum) orada yaptım inan o kadar memnun kaldım ki anlatamam, doktorlar hemşireler, ebeler herkes çok yardımcı oluyor sağolsunlar

muhribe

çok methini duydum canım o hastanenin. bi arkadaşım da orda yaptı doğumunu.
ama şükür benim hastanem de çok iyi. sadece birazcık pahalı o kadar  ::)

izemsevi

BAS BAS PARALARI drlara diycez aman minnoşları tek sağlıklı doğsunda giden para olsun dün babasıyla kızımıza figürlü alt açma aldık

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:53:01
BAS BAS PARALARI drlara diycez aman minnoşları tek sağlıklı doğsunda giden para olsun dün babasıyla kızımıza figürlü alt açma aldık
ondan ben de almıştım. kuzu resimleri var çok tatlı  :love9:

Aytii

alt degistirmek için kayinvalidem almis benimde çok dadlu  :love9: ama insan kiyamaz onun üstünde degistirmeyi ya iserse  :ehi:

muhribe

ayten o kaçınılmaz son şekerim. bence biz birer kask alalım da yüzümüzü koruyalım zamansız sürprizlerden.   :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 16:00:01
ayten o kaçınılmaz son şekerim. bence biz birer kask alalım da yüzümüzü koruyalım zamansız sürprizlerden.   :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06:

yirim ben onlarin pipileriniiiiii  :love9: :love7:

izemsevi

valla işemeye işerde erkek annelerinin fiskiye gibi olur bizimki öyle olmaz arada küçücük minnacık bir fasulye farkı var :ehi:

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 16:02:18
Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 16:00:01

:k06: :k06: :k06: :k06:

yirim ben onlarin pipileriniiiiii  :love9: :love7:

açmısınız beniye yiyorsunuz sonra yerseniz kim alcak alim allah cemil ipekçi gibi olurlar dokunmayın çocukların fazlalıklara  :caca: :caca: :caca:

izemsevi

kızım bu teyzelere gene gittiler hiçbişey demeden dondik teyzelere

...ŞehzadEfe...

burcunun yazdıklarını okudum sinirden kudurdum resmen yok onun kaynanası insan değilll insanlık görmemiş kadını elime verseler boğarım oderece paşa paşa yatarım içeride dünya bir pislikten kurtulur  :hieyt: dengesiz burcu arkadasım ama senin eşinde de çok suç var bizimkisi olsa kapıya koyar anasını hiç gözünün yaşına bbakmaz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

izemsevi

nagiş burcunun kayınvalidesi sorunlu