2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

kızlar ben söyleyeyim özelde 2 kişi bile kalabiliyor ama devlette normlal dogumda kimse kalmıyor sezeryanda cok kötüyse hasta bir tane bayan kalıyor. bu arada aytencim bişi sorucam pırofil ismini nasıl deyiştin ya bende yapmak istiyorumda bi türlü bulamadım nerden deyiştiyini
Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:04:54
ben buluyorum ayten

allah belanı versin allah seni kahretsin sanırım böyle bir şarkı vardııııııııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: koptum suan

muhribe

burcu canım hala var mı öyle geri kafalılar. ama ben neler gördüm, çocuk dirençli olsun diye kendi ağzında çiğnediklerini çocuğun ağzına tıkıştıranlar, emziği çocuğa vermeden önce kendi ağzında yalayanlar, hatta bebeği emzirmeye kalkan babaanneler :cildir: ama ben asla katlanamam öyle şeye direkt dalarım

Aytii

Emine'ye mesaj attim canim o degistiriyo artik nikleri

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 15:07:47
emine kim kız ona msjmı atıcam ismimi deyiş diye :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 15:08:55

sitenin yöneticisi

evet mesaj atman lazim

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 15:09:51
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 15:08:55

sitenin yöneticisi

evet mesaj atman lazim

nasıl bulucam onun linkini amine 82 var omu

izemsevi

burcu emine diye EMİNEME msj atma o çok kötü isim koyar kızzzzzzzzzzzzz :toothy10: devlette özel odada normal odada kalsan refakatçi kalıyor ama özel odada refakatçinin kaç tane kaldığına karışmıyorlar

Aytii

devlette sezeryani kötü yapiyolar diyolar Seval sen eminmisin iyi biyer olduguna gidecegin hastane?

izemsevi

yok canım niye kötü yapsınalr benim özeline gittiğim drum aynı zamanda devlette çalışıyor o yapacak başkası yapmayacakki

burcu MELEK

sagol aytenim. kızlar ben cıkıyorum meleyim acıktı bide altını acyım birazda oynayayım kızımla öpüyorum sizleri  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:17:55
yok canım niye kötü yapsınalr benim özeline gittiğim drum aynı zamanda devlette çalışıyor o yapacak başkası yapmayacakki

he iyi ozaman

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 15:18:18
sagol aytenim. kızlar ben cıkıyorum meleyim acıktı bide altını acyım birazda oynayayım kızımla öpüyorum sizleri  :opucuk:

rica tatlim sende kendine iyi bak Durumuza da cici bak annesi öp kokla bizim için onu  :nazar: :opucuk:

Aytii

Seval öyle yapinca dogumunu ücret ödememis oluyosun degilmi  :icon_scratch:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 15:18:18

Burcucum bizim yerimizede kokla öp kızını görüşürüz canım  :opucuk: