2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

arkadaşım aradıda onla aramızda 2gün var onunki erkek dr erkekler hep erken doğar kızlar geç gelir sen temmuz 15 gibi bekle erken gelir demiş alakasız değilmi

muhribe

seval benim bildiğim erkekler gününü bekler derler  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 14:46:31
arkadaşım aradıda onla aramızda 2gün var onunki erkek dr erkekler hep erken doğar kızlar geç gelir sen temmuz 15 gibi bekle erken gelir demiş alakasız değilmi

bencede

erkekler gününü bekler derler ki ben çok gördüm gerçektende gününde doguyolar yada bi iki gün sonra kizlarin gelisi dengesiz oluyo

burcu MELEK

sevalcim haklısın hiç dikkat etmemiştim deyiştim. kaynana daha bugün gitti kocası il dısında zaten buraya kapak atmak için yer arıyordu oda iyi kapak attı aksam gene gelecek kocama dedimki gece sen refakatçı kal diye annesi yok sen ne anlarsın ben kalırım dedi kaldı gece cocuk aglıyor salak uyuyor bi yardım etmedi sinir oldum yataktan hep kendim kalkıp indim o dikiş agrılarıyla cocugu besiye kendim koyup aldım eve geldim hiç yatmadım iş yaptım yataga giriyorum su nerde bu nerde eve gelir gelmez misafir  cagırdı odaya gidiyorum cocugu emzirecem hemen geliyor içeri gel otur ayıp diye millet kızıyor ya dikişli gidip uzansın yok ayıp burda otursun yani anlayacagınız faydasından cok zararı dokundu

muhribe

o kadının çekeceği var ahirette  :cildir:

izemsevi

valla bende arkadaşa aynı siizn dediklerinizi dedim ama yok erken doğar dr dedi diyor burcu yani hala antikalıkta devam yeni gr değişiklik yok yani aynı tas aynı hamam saf kadın

Aytii

Burcu sen bana nezaman veriyosun adresi  :ehi: :toothy10: vallahi sinirden gülüyorum suanda  :cildir:

muhribe

kızlar bişi sorcam özel hastanede istediğiniz kişi yanınızda refakatçı kalır di mi? ben eşimin kalmasını istiyorum, zaten o da beni gönderseler bile gitmem, aşağıda arabada beklerim diyor.  :love9: şahsen annemle olduğumdan bile daha rahat ederim eşim yanımda olursa

burcu MELEK

kızı seviyor ama aptal aptal hareketleri var banyo yapıyoruz ayaklarından tutup kafa üstü ceviriyor sallandırıyor boyu uzarmış ay sinir oluyorum öldürecem sonunda cahil kac yıl önceki seyleri yapıyor. elinde kaldım gitmiyorda daha 1 aya yakın burada .ilk hastaneye gittiyimiz gün ben cıkayım öyle getirin dedim ama kocam yok gelsin getirdi getirdiyine pişman oldu cıkar oglum özel cok tutar devlette normal dogumu beklesin bukadar para verme hadi cıkar gidelim bütün hazırlıklar tamam esimde bagırdı anlamıyomusun cocuk oksijensiz kalıcı bi hasar olabilirmiş diyoruz yok oglum devletinde bi bildiyi vardır diyor oda zatren devlet hastanesi söyledi bunu bize diyor yok cıkar cok tutar diye diye yedi bizi. valla versem cok iyi olur biri elden gecirse cok sevinecemde napayım

izemsevi

ben dün hastanede kocaman yazılmış yazı gördüm gece erkek refakaçi kalamaz diye ama eşim güzenlikçiyi ayarlayacak kalabildiği kadar kalacak belki özelde farklıdır

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 15:00:43
kızı seviyor ama aptal aptal hareketleri var banyo yapıyoruz ayaklarından tutup kafa üstü ceviriyor sallandırıyor boyu uzarmış ay sinir oluyorum öldürecem sonunda cahil kac yıl önceki seyleri yapıyor. elinde kaldım gitmiyorda daha 1 aya yakın burada .ilk hastaneye gittiyimiz gün ben cıkayım öyle getirin dedim ama kocam yok gelsin getirdi getirdiyine pişman oldu cıkar oglum özel cok tutar devlette normal dogumu beklesin bukadar para verme hadi cıkar gidelim bütün hazırlıklar tamam esimde bagırdı anlamıyomusun cocuk oksijensiz kalıcı bi hasar olabilirmiş diyoruz yok oglum devletinde bi bildiyi vardır diyor oda zatren devlet hastanesi söyledi bunu bize diyor yok cıkar cok tutar diye diye yedi bizi. valla versem cok iyi olur biri elden gecirse cok sevinecemde napayım

diyecek söz bulamiyorum  :dontknow: ??? :-\

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:01:51
ben dün hastanede kocaman yazılmış yazı gördüm gece erkek refakaçi kalamaz diye ama eşim güzenlikçiyi ayarlayacak kalabildiği kadar kalacak belki özelde farklıdır
devlette dediğin doğru canım, hatta ben bi keresinde eşimde kontrole gitmiştim devlete hamileliğimin başında, doktorun odasına eşimi sokmadılar

izemsevi

ben buluyorum ayten

allah belanı versin allah seni kahretsin sanırım böyle bir şarkı vardııııııııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 15:03:59
Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:01:51
devlette dediğin doğru canım, hatta ben bi keresinde eşimde kontrole gitmiştim devlete hamileliğimin başında, doktorun odasına eşimi sokmadılar

niye sokmadılarki biz eşimle gidince çok rahat giriyoruz bir sıkıntı olmuyor :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 15:04:54
ben buluyorum ayten

allah belanı versin allah seni kahretsin sanırım böyle bir şarkı vardııııııııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: bu sarki ona az gelir ki  :laughing7: