2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

dün muayeneye gittik yok dönmemişti dr pek döneceğide yok bu kuzunun dedi ama kimbilir keyfi gelirse son hafta hatta son günde bile dönen oluyor dedi ama sizin kuzu dönmesede olur sezeryan olcak dedi öyle yani

izemsevi

burcu ben doğurdum dermişimmmmmmmmmmmmmmmmmm :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 14:28:53
dün muayeneye gittik yok dönmemişti dr pek döneceğide yok bu kuzunun dedi ama kimbilir keyfi gelirse son hafta hatta son günde bile dönen oluyor dedi ama sizin kuzu dönmesede olur sezeryan olcak dedi öyle yani

evet sen sezeryan olacagin için sorun degil

muhribe

benimki de 31. haftadayken dönmemişti, acaba artık dönmüş müdür çok merak ediyorum  :-\ 1 temmuzda kontrolümüz var

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 14:30:41
benimki de 31. haftadayken dönmemişti, acaba artık dönmüş müdür çok merak ediyorum  :-\ 1 temmuzda kontrolümüz var

canim sen hissetmen lazim onu

ayaklarini kaburgalarinin orda felan hissetmen lazim döndüyse

izemsevi

bizim diğer kontrol 11 temmuzda canım döndüğünü anlarsın sert gelen bir yeri yokmu mesela benim başı sağda poposu solda başı çok net anlaşılıyor ben dr gögsümün altında sert başka yeri var bazen tutuyorum elimi dedim yok dizi var orda dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :nazar:

KasrıCinan

muhris benimde 2 temmuzda kontrol hadi bakalım fıstıklarımızdan güzel haberler alırız  :amin: seninki dönmüstür artık

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

oglumun agirligi artik kasiklarima vuruyo  :nazar: :nazar: masallah ona gerçek kilosunu merak ediyorum  :icon_scratch:

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 14:31:57
Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 14:30:41

canim sen hissetmen lazim onu

ayaklarini kaburgalarinin orda felan hissetmen lazim döndüyse

aa evet onu hissediyorum 1 haftadır falan. nefesimi kesiyor arada. hatta yemekte bi ara nefesim gitti, durdum dinlendim. döndü mü acabaa  :hello2:

Aytii

burcu MELEK

ah canım hiç sorma gündüz yatıyor gece nöbet tutuyor resmen kızlar birde benim kız memeye yapısık resmen ayrılmak istemiyor birtürlü cok komik sürekli ac agzı burnu hep süt ama masallah sütüm pek bol o konuda sorun yok emsin dursun. simdide su besli setten cıkan ana kucagı oluyor koydum ona yanımda uyuyor melek gibi. okadar uykusuz kjalmama ragmen gece gözlerini acıp bana masum masum bakınca gülüyorum kıyamıyor insan.cok güzel bir duygu sürekli öpüp sevmek geliyor içimden  elimde kaldı cocuk

izemsevi

bende kaburgalarımda hissediyordum ittiriyordu yukarı yukarı ama dönmemişti

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Haziran , 2011, 14:37:14
ah canım hiç sorma gündüz yatıyor gece nöbet tutuyor resmen kızlar birde benim kız memeye yapısık resmen ayrılmak istemiyor birtürlü cok komik sürekli ac agzı burnu hep süt ama masallah sütüm pek bol o konuda sorun yok emsin dursun. simdide su besli setten cıkan ana kucagı oluyor koydum ona yanımda uyuyor melek gibi. okadar uykusuz kjalmama ragmen gece gözlerini acıp bana masum masum bakınca gülüyorum kıyamıyor insan.cok güzel bir duygu sürekli öpüp sevmek geliyor içimden  elimde kaldı cocuk

oyyy yerim onu ben yaaa  :love9: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah prensese

ben bunu çok duyuyorum Burcu memeden ayrilmiyo bebekler yeni dogunca ama sanirim alisana kadar yada senin kokunu almak istiyodur :) karnindan çikti yavrucuk özlüyodur oralari  ::)

izemsevi

burcu artık alta ve resim altında yer alan yazıları değiştir kız doğdu daha gel diye yazıyor :ehi: :ehi: başka çıkacak olan varsa bilmiyorum yani bide antika kayınvaliden nasıl yanındamı :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 14:39:44

burcu artık alta ve resim altında yer alan yazıları değiştir kız doğdu daha gel diye yazıyor :ehi: :ehi: başka çıkacak olan varsa bilmiyorum yani bide antika kayınvaliden nasıl yanındamı :dontknow:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

evet ya kaynanan olacak o paççozu merak ettim bende neyapiyo pislik  :caca: