2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 13:54:15
nur güzel haberlerle dön canım  :amin:

neden her öğle yemeği sonrasında benim uykum geliyor ya  :cildir: evde olsam uykuya dalmam 20 saniyeyi bulmazdı  :sleepy1:
benimde aksine hiç uykum gelmiyo ya normalde hamileler uyur çok ama ben  :dontknow:

muhribe

demek ki dinleniyor vücudun canım. ben bütün gün sandalye tepesinde maymun gibi

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 14:06:50
demek ki dinleniyor vücudun canım. ben bütün gün sandalye tepesinde maymun gibi

yerimdede durmuyorumki hiç :D nasil bi enerjim varsa  :basardim: :nazar:

muhribe

son haftalarda hamilelerde enerji artışı olurmuş, Allah doğumda çok zorlanmasın diye kadınlar extra enerji verirmiş. burcuyu hatırlasana koca halıları yıkamıştı tek başına

KasrıCinan

hosgeldin canım.kızlar ben ağlama krizine giriyorum galiba.dün basladı bugünde ağlamak geliyo  normaldir demi :crybaby2:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Haziran , 2011, 14:09:11
muhriş napıyorsun canım
canım oğluşla yemek yedik, acayip uyku bastırdı. bi de şekerli bişey çekiyor canım. sen nasılsın?

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 14:08:47
son haftalarda hamilelerde enerji artışı olurmuş, Allah doğumda çok zorlanmasın diye kadınlar extra enerji verirmiş. burcuyu hatırlasana koca halıları yıkamıştı tek başına

canim ben en basindan beri öyleyim  :k06: hiç yorulmuyorum masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: okadar terliyorum tansyonum düsüyo yinede devam  :basardim: :nazar:

izemsevi

hoşgeldin diyen herkese hoşbulduk dşyoruz kızımla herkes nasıl bizim bu ara iş yoğunluğu biraz arttı ama yoran işler değil allahtan kızlar bir terliyorumki sormayın yani sizler ne durumdasınız

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 24 Haziran , 2011, 14:09:02
hosgeldin canım.kızlar ben ağlama krizine giriyorum galiba.dün basladı bugünde ağlamak geliyo  normaldir demi :crybaby2:

evet hormonlarin tavan yapiyo  ::)

muhribe

seval ben gece bi uyandım tişörtüm terden sırılsıklam kalmış. hemen değiştirdim. halbuki pencere falan da açıktı, ama resmen çöküyor üstüme sıcak hava

Shadowqueen

İstanbul çok sıcak yanıyorum, sürekli ter döküyorum offffffff

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Haziran , 2011, 14:12:29
aynen burasida öyle canim

gece pencere açik ben afedersin don atlet yatiyorum ki hiç sevmem normalde Allah korusun bi deprem felan olsa öylece  :-\ ama elimde degil çok bunaltici hava  :sad1:

muhribe

ben gece üstümü açıyorum sıcaktan, eşim pencere açık üşürüm diye örtüyor ben dalınca. uyanuıyorum terlemişim, açıyorum. eşim yine örtüyo  ::)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 14:13:53
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Haziran , 2011, 14:12:29
aynen burasida öyle canim

gece pencere açik ben afedersin don atlet yatiyorum ki hiç sevmem normalde Allah korusun bi deprem felan olsa öylece  :-\ ama elimde degil çok bunaltici hava  :sad1:

Aynen bende tüm camları açıyorum ve öyle yatıyorum canım yoksa yatılmıyor, birde inat ettim saçlarımıda kestirmedim iyice uzadılar toplamama rağmen gece su içinde kalıyorum  :sad1: :sad1: