2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Haziran , 2011, 09:05:50
aytenim yorma kendini temizlik falan

ya tatlim biliyorum yormamam lazim aslinda ama elimde degil  :-\ duramiyorum illa toparlayip silip süpürmem lazim kiziyorum kendime ama elimde degil iste :(

muhribe

nur canım büyük geçmiş olsun  :sad1: Allah daha büyük sıkıntılardan korusun inş. kendini bol bol oku, nazara gelmişsin. insanlar bazen hamile gördü mü yiyecek gibi bakıyorlar ben de çok korkuyorum, hemen başlıyorum ayetel kürsi okumaya.
bebeğine bir şey olmayacak Allahın izniyle. sen içini ferah tut. Allahım onları keselerinde kalede gibi koruyor. doktordan gelince güzel haberlerini bekliyoruz.

bu arada günaydın kızlar  :-*

Aytii

hosgeldin Muhris sanada günaydin  :opucuk:

ya dünde ben saglik ocagina kontrole gittim hemsirem gördü karnimi aaaaa karnin çok tatliii masallah dedi ama gel gör ki eve geldigimde karnimi yaglamak için açtigimda sol tarafta iki çatlak çizgisi gördüm ve onlar yoktu :)

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 09:14:18

ya tatlim biliyorum yormamam lazim aslinda ama elimde degil  :-\ duramiyorum illa toparlayip silip süpürmem lazim kiziyorum kendime ama elimde degil iste :(

yorma tatlımmm .ben geliyim daha biz okadar ağırlaşmadık yaparım temzizliğini bu hafta izine çıkıyırum bir yerede gidemiyorum bari temizlikle geçiririm günlerimi bide çok enerjik hissediyorum kendimi bugunlerde  :k06: yaparım valla ohhh mis gibi  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Haziran , 2011, 09:21:09

yorma tatlımmm .ben geliyim daha biz okadar ağırlaşmadık yaparım temzizliğini bu hafta izine çıkıyırum bir yerede gidemiyorum bari temizlikle geçiririm günlerimi bide çok enerjik hissediyorum kendimi bugunlerde  :k06: yaparım valla ohhh mis gibi  :k06:
bu sabah tartildim  :-ooo 74 kilo olmusum 15 kilo almisim ne ara aldim diyorum  :dontknow: vücudumda bi degisiklik yok esimde soruyo eminmisin diyo bu tartida sorun olmasin  :k06: dün kontrolde beni takip eden hemsirem tartti 12 kilo almissin dedi yani evde 15 saglik ocaginda 12  :icon_scratch:

muhribe

oha ayten ne göz varmış kadında  :cildir:
ben de dün akşam evde iki bardak kırdım. ama bi görsen öyle şiddetliydi ki korktum resmen. bi arkadaş çok tatlı bi hamilesin, hiç nazın yok demişti. acaba onun nazarı mı   :-ooo

aydinays

Canım allah nazarlardan saklasın bizi. Bende olabildiğince bol kıyafetler giymeye çalışıyorum belli olmasın diye. Sonra zaten belli oluyor. Birde kızlar muhribenin dediği gibi ayetel kürsüyü okuyun durmadan.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Haziran , 2011, 09:21:09

Canım o enerjiklik bu haftalarda çok oluyor galiba. Bende maşallah eski gücüme kavuştum. Dünyanın işini yapıyorum akşam eve gidince. İlk üç ay önceki ayşe nerde şimdiki ayşe :)

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 09:23:50
oha ayten ne göz varmış kadında  :cildir:
ben de dün akşam evde iki bardak kırdım. ama bi görsen öyle şiddetliydi ki korktum resmen. bi arkadaş çok tatlı bi hamilesin, hiç nazın yok demişti. acaba onun nazarı mı   :-ooo

yok dün senin yazdigin bir iletiyi okudumda masallah hiç birseyi kirmiyomus evinde dedim  :ehi: :ehi: ondan kirdin kanimca  :tongue3:

muhribe

hahah kırıldığında ilk aklıma o geldi biliyo musun  :laughing7: :laughing7: lan bi de var ya en sevdiğim bardaklardan biriydi, takım bozuldu iyi mi  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 09:35:56
hahah kırıldığında ilk aklıma o geldi biliyo musun  :laughing7: :laughing7: lan bi de var ya en sevdiğim bardaklardan biriydi, takım bozuldu iyi mi  :k06:

of zaten en sinir oldugum seydir takim bozuldugu zaman  :cildir:

bende geçende birden bire bulasik makinasinda bir boom sesi duydum makina çalisiyor vaziyette degildi daha içi dolu degildi ses gelince bir açtim bi baktim büyük bir tabak vardi camdan uzunlamasina koymustumki hani düsmesin diye ama öyle bi parçalanmis ki tuz buz olmus makinanin içinde  :-ooo hayret ettim kal geldi o anda inanamadim

aydinays

Maşallah kızlar bende evlendiğimden beri hiç bir şey kırmadım mutfakta. Geçen eşimin köyüne gittik pazar günü. Herkes gördü galiba. eve geldim sürahi elime takıldı kırılacaktı kurtardım. Sonra saklama kabım vardı nasıl oldu anlamadım. Kırıldı her yere dağıldı. Dedim nazar çıktı. Yemek yapıyordum herşey yere döküldü. Bazem nazar oluyor kızlar. Allah kırıp döküp üstümüzden attırsın.

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 24 Haziran , 2011, 09:37:39
Alıntı yapılan: muhribe - 24 Haziran , 2011, 09:35:56

of zaten en sinir oldugum seydir takim bozuldugu zaman  :cildir:

bende geçende birden bire bulasik makinasinda bir boom sesi duydum makina çalisiyor vaziyette degildi daha içi dolu degildi ses gelince bir açtim bi baktim büyük bir tabak vardi camdan uzunlamasina koymustumki hani düsmesin diye ama öyle bi parçalanmis ki tuz buz olmus makinanin içinde  :-ooo hayret ettim kal geldi o anda inanamadim

Biliyorum o muhabbeti. Bizde forumdaydık o saatte. Bizde nazara gelmişssin dedik. hatta nurda yere terliksiz basma dedi. Ne kadar kuvvetli hafızam var yaww :k06: :k06:

muhribe

cana geleceğine mala gelsin şekerim. ama nazardan çok korkar oldum. biz geçen sene umreye gittik, orda yaşlı teyzeler ha bire ne kadar gençsin ne kadar gençken geldin buralara deyip durdular. inanır mısın eve dönene kadar hastalıktan kendimi alamadım. eşim en son teyzeleri gördü mü beni ordan kaçırıyordu  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Haziran , 2011, 09:38:42
Maşallah kızlar bende evlendiğimden beri hiç bir şey kırmadım mutfakta. Geçen eşimin köyüne gittik pazar günü. Herkes gördü galiba. eve geldim sürahi elime takıldı kırılacaktı kurtardım. Sonra saklama kabım vardı nasıl oldu anlamadım. Kırıldı her yere dağıldı. Dedim nazar çıktı. Yemek yapıyordum herşey yere döküldü. Bazem nazar oluyor kızlar. Allah kırıp döküp üstümüzden attırsın.

ooo ben neler neler kirdim  :ehi: kirdiklarima bisey olmasaydi simdi 5 hane evlendirirdim be onlarla çeyiz niyetine  :laughing7: