2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

lavii canım 41 kere masallah bebeğine.ısırmamak elde değil yerim ben onu :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bencede pisiciğim en iyisini yapmışsın 27 sini bekle bakalım canım o günde olmazsa gidersin artık
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar ben biraz istirahat edeym alttan muayene yaptı,canım acıdı bıraz agrım  var görüşürüz :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

güle güle canım allah yardımcın olsun :wave: :wave:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

nurum sen nasılsın.avatarında mükemmel yani bak bak doyamıyorum :toothy10: :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:23:55
nurum sen nasılsın.avatarında mükemmel yani bak bak doyamıyorum :toothy10: :ehi: :ehi:

iyiyim canım bebek hiç durmuyo gece gündüz uykusuzluktan yıkılıp kalcam bi yerde şimdi de çıkmak için zorluyo resmen nasıl itekliyo.sen nasılsın meleğin nasıl

Aytii

selam kizlar  :hello:

dünürüm açilman az bencede iyi yaptin eve dönmekle ;) bekle pazartesiyi dolsun günü Elifimin  :love9:

ÖZnur sen neyaptin 7 cm açiklik olmasi için bizede tüyo ver haci  :laughing7:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 15:26:42

iyiyim canım bebek hiç durmuyo gece gündüz uykusuzluktan yıkılıp kalcam bi yerde şimdi de çıkmak için zorluyo resmen nasıl itekliyo.sen nasılsın meleğin nasıl
oyy yerim ben onu insann duramaz yerinde ya onu hissetmek cok güzel birsey olmalı.masallah.allah nazardan korusun.biz bugün çokkk iyiyiz allahıma bin sükür.bulantım olmadı bugün sanki sap diye kesildi.sabah vardı öğleden beri yok.normaldir demi.sanki hamile değilim gibi bugün :-\ insallah normale dönüyorumdur hep böyle olurum.göbisime bak bakalım benim bebek kız mı erkek mi? :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:29:38
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 15:26:42

oyy yerim ben onu insann duramaz yerinde ya onu hissetmek cok güzel birsey olmalı.masallah.allah nazardan korusun.biz bugün çokkk iyiyiz allahıma bin sükür.bulantım olmadı bugün sanki sap diye kesildi.sabah vardı öğleden beri yok.normaldir demi.sanki hamile değilim gibi bugün :-\ insallah normale dönüyorumdur hep böyle olurum.göbisime bak bakalım benim bebek kız mı erkek mi? :k06: :k06:

oyy yerim senin göbüşündeki yakışıklıyı :D

KasrıCinan

yıkışıklı he :ehi: anam oğlum olacak he.kaynana yaktı beni kız diye kafayı yiyor kızı olmadığına. :k06: allahım sağlıklı evlat eylesin basta tabi insan merak ediyor amaa :ehi:

KasrıCinan

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:38:45
yıkışıklı he :ehi: anam oğlum olacak he.kaynana yaktı beni kız diye kafayı yiyor kızı olmadığına. :k06: allahım sağlıklı evlat eylesin basta tabi insan merak ediyor amaa :ehi:

hayırlısı olsun benim göbek gibi çıkmış senin göbekte top gibi ama belli olmuyor tabii hayırlı evlat nasip etsin allah öğrenmene de daha 5 hafta varr

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:39:29
aytencim hosgelmisin pasanla :opucuk:

hosbulduk  :opucuk:

pogaçalarim pisiyo kizlar alel acele yaptim bakalim neye benzicekler  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 15:44:19
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Haziran , 2011, 15:39:29
aytencim hosgelmisin pasanla :opucuk:

hosbulduk  :opucuk:

pogaçalarim pisiyo kizlar alel acele yaptim bakalim neye benzicekler  :k06:

karnımda acıktı yavvvvvvvvvvvv