2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

aydinays

Ne bileyim aklıma geldi olmadık bişi ama merak işte :)
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

kizlar kuzenimde hamile ve haftaya dogumu var normal sartlarda

sordum eger sancin gelmezse suni sancimi verecekler diye

yok artik suni sanci vermiyolar dedi

sasirdim  :dontknow: suni sanci vermeden saatlerce sürerki açilmasi bebegin dogum kanalina inmesi felan  ???

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 13:04:02
Ne bileyim aklıma geldi olmadık bişi ama merak işte :)

bence bir kere çatliyosa digerinde mutlaka çatliyodur yine sonuçta oda hamilelik oda hamilelik

ama istedigini sür eger ki cildin çatlamaya megilliyse yapacak bisey yok  :-\

ben çok duydum gidip en pahali kremlerden alip sürdüler ama paramparça oldu karinlari çogu arkadasimin

ben sadece nemli kalmasi için kakao yagi sürüyorum okadar

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar ankarada dogum yapacak olan varmı yada yapan?
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

sümeyra hoşgeldin, biz iyiyiz sen nasılsın?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlar doktordan geldim şimdi sizede haber vereyım dedim ,morelım bozuk bıraz ,2cm açılmam varmış doktor cumartesi-pazar burda değilim istersen yatış vereyım suni sancıyla deneyelım dedi,bende ya olmazsa dedim oda dinlendirip yarın tekrar verırız sunı sancı dedi,bende günüme daha 4 gün var beklersek ne olur dedim,istersende bekleyebılırız gunun dolunca yatırırım dedi.açıkçası ben kabul etmedım daha gunum dolmadan sunı sancı yemeyi ,bekleyeceğim dedim suyum falan normalmiş çünkü.
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

pisicik çok iyi yapmışsın canım, gün gelmeden açıklığın normal miktara ulaşmaması normal çünkü. benim bir arkadaşımın günü geçmiş ağrısı falan yokmuş. doktor biraz bekleyelim demiş. bi gün aniden başlamış sancıları, hastaneye gittiğinde açıklığı gayet iyyimiş, 3-4 saatte olmuş bitmiş doğumu.  :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

canım tabiki de bekle. bana açılmam 7 cm yi bulduğu için suni sancı verildi. sen bekle tamam mı.

muhribe

laviii  :hello: o tontiğin yanaklarını ısırırım bak  :hungry:

çok sağolun kızlar,birden kötümü yaptım dıye dusuncelere daldım ama sacma geldı gunume var sonuçta dediğim gibi 2cm açıklıkla kımbılır nekadar canım yanacak sunı sancıyla
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Haziran , 2011, 14:55:56
laviii  :hello: o tontiğin yanaklarını ısırırım bak  :hungry:

:ehi: :ehi: :ehi: ısır teyzesi ısır  :k06: Rabbim size de böööle tatlı,tontik şeker mi şeker bi kuzu versin inşallah :) lokumum benim o yaaaaa  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 14:57:10
çok sağolun kızlar,birden kötümü yaptım dıye dusuncelere daldım ama sacma geldı gunume var sonuçta dediğim gibi 2cm açıklıkla kımbılır nekadar canım yanacak sunı sancıyla

hem canım suni sancı verilince açılacak diye bi kural yok. belki de günün gelmediğinden sancı çekeceksin ama açılmicak. ve sezeryana alacaklar o nedenle. sen bekle olur mu.

öznurum aynı şeyi bende düşündüm okadar sancı cekeceğim ve 2cm açıklıkla açılma olmayacak gerektiği kadar sonundada sezeryan dıyecekler,en azından gunumun dolmasını beklerım kendı sancım gelır inşallah Allahın izniyle :amin:

KasrıCinan

hosbulduk canım iyiym çok sükür.pisicik canım en iyisini yapmıssın onca sancıyı bosunamı çekeceksin beklemek daha iyi

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ