2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:48:33
oo isteyenlerin sayisi bizdede bitmiyo erkek oldugu halde :D

ismi ne olacak prensesin  :love9:

BEN ALMİRA AHU  İstiyorumm..babamız ALMİNA AHU İSTİYOR bakalımm ne olucak  :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:27:01
selam kızlar biz geldik kızımla  :muzz: ...yarın prensesimi kollarıma alıyorum artık teyzeleri  :hieyt:  :hieyt: ... yarın saat 11 de gidiyoruz saat 2 gibi doğuma alacaklar..belden uyuşturmalı olucak  normal olmuyor bebek dört kiloyu geçik net bile söylemedi.. dualarınızı beklliyoruzzz .... :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM MASALLAH NE GUZELLL  :hello2: :hello2: :hello2: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:55:01

BEN ALMİRA AHU  İstiyorumm..babamız ALMİNA AHU İSTİYOR bakalımm ne olucak  :k06: :k06:

artik yarin bi bakmissin bambaska bi isim takmissiniz  :ehi: hayirlisi olsun canim ama Almira daha güzel bence  ::)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:50:18
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 12:49:04
:toothy10: :toothy10: :toothy10: güneş çok güldümmm yaa maşallah senin fıstığa :D benim karnımda top gibi ve kocaman dediğin gibi kaşınmaktan ölüyorum hep dışarda göbeğim eşimde kızıyo şu halini görüyomusun her yer meydanda diye  :ehi: :ehi: annemde çocuk hep donsuz gezecek diyo  :ehi: susuz kalmış toprak gibi çatladı bi görseniz göbeğimi maşallah tadından yenmez  :k06: :k06: :k06: amannnnn napıyım yağladık balladık çatlamasın diye fayda etmedi

kiz merak ettim karnini resmini çekip atsana bi ara  ::)

tamam canım çekerimm
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

güneşş

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 12:55:28
Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:27:01
selam kızlar biz geldik kızımla  :muzz: ...yarın prensesimi kollarıma alıyorum artık teyzeleri  :hieyt:  :hieyt: ... yarın saat 11 de gidiyoruz saat 2 gibi doğuma alacaklar..belden uyuşturmalı olucak  normal olmuyor bebek dört kiloyu geçik net bile söylemedi.. dualarınızı beklliyoruzzz .... :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM MASALLAH NE GUZELLL  :hello2: :hello2: :hello2: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN  :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin:

as.hoşgeldin canım aminnnn  inşallah darısı sizlere liste azalsın sıra sizlere gelsin  :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:56:17
Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:55:01

olurmu olur  :k06: :k06: ..   :icon_thumright: bencede
artik yarin bi bakmissin bambaska bi isim takmissiniz  :ehi: hayirlisi olsun canim ama Almira daha güzel bence  ::)

aydinays

Ayy ne güzell maşallah size. Pisicikten haber var mı? Onunda 40. haftaya yaklaşıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Haziran , 2011, 12:53:36
Nur, senin çatlaklar kaçıncı haftada başladı canım? biz 34. haftaya girdik çatlağımız yok şükür. bundan sonra olur mu acaba?  :icon_scratch:
benim tam bilmiyorum ama 33 gibi filan başlamıştı mor mor çizgiler görünüyodu şimdi arttı çok kaşınıyo daha da çatlayacak gibi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 12:58:10
Ayy ne güzell maşallah size. Pisicikten haber var mı? Onunda 40. haftaya yaklaşıyor.

hastaneye kontrole gitti o bakalim dönerse eger haber verecek bize

aydinays

Bence oda doğum yapıp gelecek. Hayırlısı ile.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

sanmiyorum ama belli de olmaz tabi

açikligi varsa doktoru suni sanci verirmi bilmiyorum sonuçta günü daha dolmadi henüz

hayirlisi olsun

aydinays

Kızlar bişi dicem bu çatlaklar ilk gebelikte olmazsa ikinci gebelikte olabiliyor mu yada. İlkinde çatlağın olunca ikincisinde daha mı çok çatlar ki???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bence pisicik daha beklerr günü 27 sinde sancısıda yokmuş bekletirler sancı gelmezse 27 sinde sancı verirler gibi geliyo bana hakkında hayırlısı olsun :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 13:01:06
Kızlar bişi dicem bu çatlaklar ilk gebelikte olmazsa ikinci gebelikte olabiliyor mu yada. İlkinde çatlağın olunca ikincisinde daha mı çok çatlar ki???

daha önce hiç dogurmadim canim bilmiyorum  :ehi:

aydinays

Hakkında hayırlısı olsun. Benim arkadaşımın bebeği 3 750 olmuştu. Bebeğin doğmasına 7 hafta yada 10 gün vardı. Normal doğum yapmak istiyorum demişti. Arkadaşımı suni sancıyla normal doğurttu. Maşallah sabah 10 da girdi doğuma 13 de bebeği kucağındaydı.