2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

herkes nerdeeeeeee oturuyorum yazan yok popom ağrıyo kalkıyorum çeneleri düşmüş bu bacıların  :caca:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Maşallah oğuzun toşun paşa olmuş :) Dün nasıldı oğlun nst de sancın çıktı mı kuzum??
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

güneşş

selam kızlar biz geldik kızımla  :muzz: ...yarın prensesimi kollarıma alıyorum artık teyzeleri  :hieyt:  :hieyt: ... yarın saat 11 de gidiyoruz saat 2 gibi doğuma alacaklar..belden uyuşturmalı olucak  normal olmuyor bebek dört kiloyu geçik net bile söylemedi.. dualarınızı beklliyoruzzz .... :amin: :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:27:01
selam kızlar biz geldik kızımla  :muzz: ...yarın prensesimi kollarıma alıyorum artık teyzeleri  :hieyt:  :hieyt: ... yarın saat 11 de gidiyoruz saat 2 gibi doğuma alacaklar..belden uyuşturmalı olucak  normal olmuyor bebek dört kiloyu geçik net bile söylemedi.. dualarınızı beklliyoruzzz .... :amin: :amin: :amin:

aa gözün aydin canim hayirli olsun insallah saglikla al prensesini kucagina  :amin:

güneşş

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 12:22:45
herkes nerdeeeeeee oturuyorum yazan yok popom ağrıyo kalkıyorum çeneleri düşmüş bu bacıların  :caca:

pogaça yapicamda ögleden sonra onun harcini hazirliyodum  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:34:34
sağol canım aminn  ...  :amin: :amin: :amin: :amin:

ama daha 39  haftan bile dolmadi niye bu kadar erken aliyo doktorun ?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 12:25:36
Maşallah oğuzun toşun paşa olmuş :) Dün nasıldı oğlun nst de sancın çıktı mı kuzum??

sağol  fıstıkımmmm benimm. sancım 91 e çıktı nts de ama doktor bi şey demedi o konuda çantanı filan hazırla doğum için dedi genelde 38-40 hafta arası doğum oluyo ama 36 dan sonra da olabiliyo bazen dedi evin işlerini bitirmeye çalışıyoruz annemle.sen ne yaptın ayhan kayramızı ne zaman görmeye gitceksiniz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Maşallah canım sana. Ne mutlu mutlu sona saatler kaldı. Yarın bu saatelerde bebeğine kavuşman için işlemler başlamış olacak. AY ne kadar güzel çok duygulandım.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:Gözlerim doldu. Allahım sağlıkla kucağına aldırsın canım benim. Darısı bütün bekleyenlerin başına. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ayyyyy ne güzel canım ya allah sağ salim kollarına almayı nasip etsin bize güzel haberlerle dön inşallah şimdilik hayırlı uğurlu olsun tontişşşş

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:35:34

maşallah ben popomu zor kaldırıyorum hatuna bak poğça yapıyo

güneşş

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 12:39:44

Maşallah canım sana. Ne mutlu mutlu sona saatler kaldı. Yarın bu saatelerde bebeğine kavuşman için işlemler başlamış olacak. AY ne kadar güzel çok duygulandım.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:Gözlerim doldu. Allahım sağlıkla kucağına aldırsın canım benim. Darısı bütün bekleyenlerin başına. :amin: :amin: :amin:

ewet canım saatler kaldı o kadar tuhafım ki karmakarışığım bir yandan seviniyorum bir yandan ağlıyorum..Rabbim cümlenizi hayırlısı ile kurtarsın canımm ...

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 12:41:09
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:35:34

maşallah ben popomu zor kaldırıyorum hatuna bak poğça yapıyo

:ehi: :ehi: bi ara gelde sana lehmeeecuun yapayim :krosmiley:  :toothy10:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:37:45
Alıntı yapılan: güneşş - 23 Haziran , 2011, 12:34:34
sağol canım aminn  ...  :amin: :amin: :amin: :amin:

ama daha 39  haftan bile dolmadi niye bu kadar erken aliyo doktorun ?

canım bebek çok iri artık çok zorlanıyorumm..karnım kaşınmaktan yarılcak zaten doktorda bugün yarın alalım yoksa bebek okula başlıcak dedi  :ehi: :ehi:  birde benim karnım yayman olmadı ağırlık bir yerde toplandı kız bebeklerde yayvan olur ama benim ki top gibi birde kilolu olunca çok zorlanıyorumm....

güneşş

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Haziran , 2011, 12:40:39

ayyyyy ne güzel canım ya allah sağ salim kollarına almayı nasip etsin bize güzel haberlerle dön inşallah şimdilik hayırlı uğurlu olsun tontişşşş

amin canım amin  :amin:  inşallah eve gelince bulduğum ilk fırsatta yazacağımmm ....