2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım normal çocuk bezi gibiymiş yanlarda cırtları var yapışkan dedi zaten aşşagıya felan baya sarkıyormuş bebk bezlerinin büyük boyu aynısı dedi

Aytii

benimkiler ped gibi çit çitlari yok  ::)

muhribe

izemsevi

valla arkadaş öyle dedi hatta terletiyor dedi büyük olduğu için insanın yürümesi bile değişiyor diye söyledi valla onun aldığı cırtlıymış kenardan yapıştırmalı bende öyle alcam onun aldığı yerden birde yatak koruyucu alcam

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

geldik biz oğlumlaaa.ben hurma yemeye başladım kızlar 1 haftadır günde 2 tane bu hafta bitsin 3 tane yicem  :hungry: :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldiniz nurum :opucuk:,bizde nstye girdik kızımla bugün,öğleden sonrada doktorumuza gıdeceğiz
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 11:35:29
hoşgeldiniz nurum :opucuk:,bizde nstye girdik kızımla bugün,öğleden sonrada doktorumuza gıdeceğiz

hoşbuldum canım okudum yazdıklarını sancın çok çıkmamış alttan muayene edince nolcak bakalım.o gün benim yanımda bayanlar vardı sancıları 150 yi buluyodu benimkide 91 oldu ama arzu hanım sorun yok dedi bende sormadım.bakalım açıklığın arttımı senin
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sevalcim gözdeyi merak etmiştin ya facede bi şeyler paylaşmış tatlım dünürün iyi merak etme  ;D

haklısın nurum,açıklık önemli zaten şuan öyle sancılı ağrım yok hissettiğim :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Aytii

Nurum ben hurma yemeye baslicam birdahaki hafta itibari ile 36 haftasi dolmus olacak pasamin ufaktan vereyim sancilari diyorum  :laughing7:

Fıstıklar biz çıkıyoruz,öğle yemeğimizi yiyeceğiz ,hazılanıp ,öğleni kılar çıkarız artık :wave:gelince doktordan yazarım size,öptük hepinizi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 12:07:33
Fıstıklar biz çıkıyoruz,öğle yemeğimizi yiyeceğiz ,hazılanıp ,öğleni kılar çıkarız artık :wave:gelince doktordan yazarım size,öptük hepinizi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tmm canim güzel haberlerle gel insallah  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 12:05:47
Nurum ben hurma yemeye baslicam birdahaki hafta itibari ile 36 haftasi dolmus olacak pasamin ufaktan vereyim sancilari diyorum  :laughing7:

ye canım yee bende 36 yı bitiriyorum yarın kilosu sağlığıda yerinde çıktı onun için 3 er 3 er yicem artık sancım da artmaya başladı benim ama bekler benimde sıpa gününü bi şey kalmadı zaten

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 12:07:33

tamam canım allaha emanet ol elifinle bekliyoruz seni yeni ve güzel haberlerle