2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum anneannem ile maaş çekmeye gideceğiz, kendinize ve meleklerinize iyi bakın öpüldünüz  :opucuk: :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Ayy öylemi gizemcimm  ???aslında haklısın 4cm falan açıklık var dıyelım ee ozaman yatırır haliyle ama ben pek sanmıyorum ya içime doğmuyor elifin gelmeye niyeti yok pek 39+3 yani 39. haftayı doldurmuş oluyorum aslında 40dangün alıyorum ,bugün nstdekı bayanlarla sohbet ettıkte bıraz zatenb  bırden gelır sancım dıyorlardı onlar deneyımlıydıler 2. çocuklarına hamılelerdi,normal kontrole gitmişler eve döndüklerinde sabaha karsı sancıları birden tutmuş ,ayy hadi inşallah hayırlısıyla Rabbim nasip eder banada ,gercekten çok farklı duygular içindeyım şafak kaldı 4
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:58:18
Kızlar ben çıkıyorum anneannem ile maaş çekmeye gideceğiz, kendinize ve meleklerinize iyi bakın öpüldünüz  :opucuk: :opucuk:

Kolay gelsin canım ,bizde sizi öptük :-* :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

güle güle gizemcik sende meleğine ve kendine dikkat et pisicik bak doğurusan hemen haber ver bekletme bizi

muhribe

Tatlım sağ sağlim kızımla eve gelırsem zaten bılgısayarı açar tek cümlede olsa yazarım ama bugün benden beklemeyın performans :k06:13:30 da doktoruma gıdeceğim gelınce ne dediğini yazarım size batınız yazamadım ozaman bilinki hastanedeyim

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Haziran , 2011, 11:04:40
kızlar elazığda deprem olmuş  :-\

hadi ya :'(ciddi birşey yoktur inşallah,çokmu şiddetli olmuşki :icon_scratch:

muhribe

5.4 canım. henüz bi kötü haber yok bölgeden, olmaz da inş  :amin:

izemsevi

geçmiş olsun elazığlılara kızlar külot kaç tane alacaksınız yada aldınız

Aytii

evet Elazigda deprem olmus  :-\

kizlar bugün bisey ögrendim

son iki ay hurma yenmesi gerekiyomus

yani illa son zamani beklemenize gerek yokmus

acaba yemeye baslasammi  :icon_scratch:

muhribe

seval ben şimdilik hastane çantama 3 tane koydum kilot. ama son zamanlarda 2 tane falan daha ekliycem. muhtemelen çok ihtiyacımız olacak.
ayten bana da doğum yapan bi arkadaşım son aylarda hurma ye mutlaka dedi. ama ben korkuyorum sancı yapacak diye. günde 2-3 tane yesek mi ki ya?  :icon_scratch:

sevalcim ben 5 tane koydum büyük boy ;Ddünüürm 1-2 taneyle başlayabılırsın bence bide bişey söyleyeyım size benım haftalara geldıgınızde yapın,ben yapıyorum ,sabah-akşam 15-20 kez bır yere tutunarak bacaklarınız hafif açık çömelip kalkın ,açılmayı hızlandırıyormuş :icon_thumright:normal doğum için yani

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 23 Haziran , 2011, 11:15:57
seval ben şimdilik hastane çantama 3 tane koydum kilot. ama son zamanlarda 2 tane falan daha ekliycem. muhtemelen çok ihtiyacımız olacak.
ayten bana da doğum yapan bi arkadaşım son aylarda hurma ye mutlaka dedi. ama ben korkuyorum sancı yapacak diye. günde 2-3 tane yesek mi ki ya?  :icon_scratch:

evet tv de izledim doktor son aylarda yenmesi lazim dedi

yiyelim biz bence  :laughing7:

izemsevi

ozaman bende 5 tane koysam en güzeli ama gerçi dün arkadaşım hastanede kaldığın süre boyunca kilot giymiyorsun hasta bezi kullanıyorsun eve geldiğinde anca giyebiliyorsun dedi onun 3 gün felan kanamsı olmuş ve hasta bezi kullanmış eve geldikten sonrada orkid kullanıp kilot giymiş

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Haziran , 2011, 11:19:37
ozaman bende 5 tane koysam en güzeli ama gerçi dün arkadaşım hastanede kaldığın süre boyunca kilot giymiyorsun hasta bezi kullanıyorsun eve geldiğinde anca giyebiliyorsun dedi onun 3 gün felan kanamsı olmuş ve hasta bezi kullanmış eve geldikten sonrada orkid kullanıp kilot giymiş

ee hasta bezi kilot olmadan nasil tutuyo  :ehi: