2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:41:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 10:39:35
yok çok sükür evimi mok götürmüyo  :k06: çantalarimda hazir

ama tabi evim tamamen hazirda olsa daha iyi  ::)

kizlar bugün dünürüm doktora gidecekti dua edelim insallah hayirlisi olur  :amin: :amin: :amin:

Ayyyy inş. doğururda bir avazda gelir yaaa, dualarım onunla  :amin: :amin:

inşallah canım hayırlı haberlerle dönsün bu arada afra24 haber yok sonra şerife 26dan haber yok ve benim dünürüm gözdeden hiç bir haber yok kız en son evleneceğim 1 eylülde şimdi yüzük bakmaya gidiyoruz dedi ve gidiş o gidiş

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Haziran , 2011, 10:44:23
teferruat dediklerin neler bende gögüs ucu koruyu,gögüs kremi ve gögüs pompası almadım atleti ve sütyeni bir tane aldım 3 tane pijama 1 tane gecelik aldım evdede yeni bir pijama takımım var yeter artık külot almam lazım

Tatlım işte teferruat dediklerim artık bebek için güneş kremi, tarak fırça seti, kendim için doğumdan sonra toparlayıcı korse gibi şeyler dün bir site buldum oradan aldım bu dediklerimi sadece günşe kremi kaldı onuda buldum netten alacağım. Dün bulduğum siteden çok uyguna kızımın mevlüt takımınıda aldım çok cici kızlar  :muzz: :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Haziran , 2011, 10:45:53
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 23 Haziran , 2011, 10:41:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 23 Haziran , 2011, 10:39:35
yok çok sükür evimi mok götürmüyo  :k06: çantalarimda hazir

ama tabi evim tamamen hazirda olsa daha iyi  ::)

kizlar bugün dünürüm doktora gidecekti dua edelim insallah hayirlisi olur  :amin: :amin: :amin:

Ayyyy inş. doğururda bir avazda gelir yaaa, dualarım onunla  :amin: :amin:

inşallah canım hayırlı haberlerle dönsün bu arada afra24 haber yok sonra şerife 26dan haber yok ve benim dünürüm gözdeden hiç bir haber yok kız en son evleneceğim 1 eylülde şimdi yüzük bakmaya gidiyoruz dedi ve gidiş o gidiş

Tatlım Afra doğum yaptı başlığınıda kendi açmış,Gözde de yüzük aldı ve temmuz sonu evlenecekler inş. kısmet olursa şu sıralar yoğun ya sadece face giriyor

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Afra dogurmus Seval

dün konu açti dogurdum diye sezeryan olmus bebek dogum kanalina inmemis

Aytii

dünürüm hosgeldin  :opucuk: nasilsin? doktora gitmiyomusun sen bugün

Shadowqueen

izemsevi

canım dün bir arkadaşa gittim 2.5 ay oldu doğum yapalı oda korse kullanmış ve çokpişmanım dedi dikiş bölgesi iltahap tarzı birşey olmuş hava almadığı için  oyüzden ben almıycam tarak felan onları almıştım mevlüt takımını annanesi almış sitenina adı ney

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlar  :opucuk: kahvaltı yapıp geliyoruz oğlumla :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

gözde en son 1 eylülle gün aldık dedi demekki değişmiş afranın gözü aydın olsun darısı bize hoşgeldin pisicik

Hoşbulduk canlarım,kızlarım doktordan geldim zaten nstye girdim geldim doktorumun bugün muayenesi 13:30 da başlıyor ozaman nst sonucumla gıdeceğim herzamankı gıbı alttan muayene olacagım bakalım ne dıyecek.bu arada bugun nstde sancılarım öncekı nstlerden daha yuksek çıktı 50-60 arası çıkardı hep bugün 80-90 arası çıktı ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 23 Haziran , 2011, 10:49:19
canım dün bir arkadaşa gittim 2.5 ay oldu doğum yapalı oda korse kullanmış ve çokpişmanım dedi dikiş bölgesi iltahap tarzı birşey olmuş hava almadığı için  oyüzden ben almıycam tarak felan onları almıştım mevlüt takımını annanesi almış sitenina adı ney

Tatlım ben aldım ama tabiki hemen kullanmıyacağım sadece indirimde bulduğum ve toplu sipariş vereyim diye aldım. 1 ay geçtikten sonra doktor öneriyormuş kullanmayı çok araştırdım ona göre kullanacağım. İlk bebekte karnım küçük diye kullanmadan hafif sarkma oldu bunda bu göbekle kullanmazsam bu genç yaşımda yanmışım vallahi  :k06: :k06:

Site bu canım http://www.bebekhane.com

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 10:53:04
Hoşbulduk canlarım,kızlarım doktordan geldim zaten nstye girdim geldim doktorumun bugün muayenesi 13:30 da başlıyor ozaman nst sonucumla gıdeceğim herzamankı gıbı alttan muayene olacagım bakalım ne dıyecek.bu arada bugun nstde sancılarım öncekı nstlerden daha yuksek çıktı 50-60 arası çıkardı hep bugün 80-90 arası çıktı ::)

Hadi bakalım canım inş. doktor muayene ettiğinde açılman olmuş olurda biran önce bir avazda kurtulursun ve kızını alırsın kucağına  :amin: :amin:

bugün doğum olacagını sanmıyorum gizemcim,yıne muayene eder sonrada beklerız sancım yokkı daha benım hissettiğim sadece akşam ağrılarım oluyor :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 23 Haziran , 2011, 10:56:00
bugün doğum olacagını sanmıyorum gizemcim,yıne muayene eder sonrada beklerız sancım yokkı daha benım hissettiğim sadece akşam ağrılarım oluyor :dontknow:

Tatlım sancın olmasada açıklık olursa doğum başlamış oluyor ondan yatış verebilirler, azıcık bir suni sancıdan sonra inş. bir avazda gelir Elif bebek  :amin: :amin: