2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız? Kızımla doktora gittik bugün 2600 gr 43 cm çıktı pamuğum. Kesin doğum tarihini 15 Temmuz olarak belirledi doktorum. Nst de kıpırdamadı sıpam korkuttu biraz bizi ama tatlı yiyip meyve suyu içince kendine geldi  :occasion5: :occasion5:. Şükürler olsun herşey yolunda  :nazar: :nazar:

Aytii

neyseki kurtuldu oda sükür

artik dogum yaptikça giremicez nete sanirim kizlar

bende dogum yaptigimda simdiki gibi giremem

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 22 Haziran , 2011, 16:26:55
Selam kızlar nasılsınız? Kızımla doktora gittik bugün 2600 gr 43 cm çıktı pamuğum. Kesin doğum tarihini 15 Temmuz olarak belirledi doktorum. Nst de kıpırdamadı sıpam korkuttu biraz bizi ama tatlı yiyip meyve suyu içince kendine geldi  :occasion5: :occasion5:. Şükürler olsun herşey yolunda  :nazar: :nazar:

masallah Almiraya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: büyümüs baya

bi ara büyümüyo diye endise ediyodun

demek dogum tarihi kesinlesti  :love9: hadi bakalim hayirlisi olsun insallah canim  :amin:

izemsevi

hoşgeldin gizem canım nstede hep oynayacak diye birşey yok zaten benimde mesela nstye iki defa girdi şuanki gibi çok hareketli değildi önemli olan kalp atış ritmi iyi olması ayten bende giremem hiç sanmıyorum gizemcim hadi senin teskere belli olmuş

muhribe

kızlar belki ben işten ayrılınca hiç giremem nete  :sad1: evde bağlantım yok, ev telefonumuzu da eltim yüzünden kapattırmıştım  :cildir: şimdi tekrar açtırsam yine kara sinek gibi üşüşür üstüme. ama belki vın falan var ya onlarda alırım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 16:28:31

masallah Almiraya  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: büyümüs baya

bi ara büyümüyo diye endise ediyodun

demek dogum tarihi kesinlesti  :love9: hadi bakalim hayirlisi olsun insallah canim  :amin:

Sağol canım  :opucuk: valla Zonguldakta ki doktor korkuttu bizi ama herşey yolunda  :nazar: :nazar: Şafağım 2 gün geriledi ama en azından kesin doğum tarihi belirlendi fıstığımın  :love9: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 16:29:31
hoşgeldin gizem canım nstede hep oynayacak diye birşey yok zaten benimde mesela nstye iki defa girdi şuanki gibi çok hareketli değildi önemli olan kalp atış ritmi iyi olması ayten bende giremem hiç sanmıyorum gizemcim hadi senin teskere belli olmuş

Hoşbulduk canım, nst de bebek hareketininde alınması gerekiyormuş eğer hareketler yavaşlar ve azalırsa acil müdahale ediyorlar canım ondan endişe ettik. Maşallah birşey yok herşey yolunda  :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Kızım poposunu dayadı yine sol tarafım yumurta gibi şişti çok komik ya  :toothy10: :toothy10:

izemsevi

o sol tarafta şişlik bendede var karnımın o tarafı yamuk gibi

Aytii

keske benimde safagim kesin olsa tam dogacagi günü bilsem ama benim 6 Temmuzda kesinlesecek  :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 16:39:58
keske benimde safagim kesin olsa tam dogacagi günü bilsem ama benim 6 Temmuzda kesinlesecek  :love9:

Hayırlısı olsun canım zamanlarında gelsinler  :love9:

Aytii

ben çikiyorum kizlar öptüm sizi  :opucuk: disçiye gidiyorum dua edinde artik agriyi bitirsin disçi  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 16:43:07
ben çikiyorum kizlar öptüm sizi  :opucuk: disçiye gidiyorum dua edinde artik agriyi bitirsin disçi  :sad1:

Görüşürüz canım kendine ve oğuza iyi bak, umarım dişinde tamamen düzelir  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gizemcim çok şükürr bebeğinin iyi olmasına sevindim doğumlarımız aynı gün :D ben senden 1 hafta öndeyim galiba belki öncesinde sancı gelir ben de dün gittim doktora nst ye girdim bebekte 3264 gr geldi kafa çapıda büyükmiş yine 1 hafta önden gidiyo koca kafalı :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Haziran , 2011, 17:21:57

gizemcim çok şükürr bebeğinin iyi olmasına sevindim doğumlarımız aynı gün :D ben senden 1 hafta öndeyim galiba belki öncesinde sancı gelir ben de dün gittim doktora nst ye girdim bebekte 3264 gr geldi kafa çapıda büyükmiş yine 1 hafta önden gidiyo koca kafalı :D

Sağol canım benim, Maşallah senin oğlanda tosuncuk olacak doğana kadar  :nazar: Doktor bana doğuma kadar 3200-3300 arası olur dedi valla buna da şükür  :nazar: