2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 15:28:53
sevindim güzelim ya, inş her şey normal gider de daha fazla kullanmak zorunda kalmazsın
insallah amin bitanemm sağol

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

izemsevi

slm kızlar müdürle konuştuk müdür ne yapıyım bende farkındayım ama iş yapmak öğrenmek istemiyor sorun olduğunu bende biliyorum ama siz bir çözüm söyleyin ona göre bende yapayım dedi bende müdür bey ben yaklaşık 20gün sonra izne ayrılcam dedim diğer arkadaşda evet şuan seval araziye çıkamıyor biz gidiyoruz yerine ama oda tüm yazışmaları yapıyor dedi müdür ozaman söyleyim seval sen izinden dönen kadar yazışmaları o yapsın dedi bende iyide müdür bey sonuçta onla biz ortak iş yapıyoruz ben gelene kadar diye bir şey olamazki dedim ve tüm evraklar bana havalelli geliyor bakıyor benim ismim yazdığını görünce bana veriyor dedim artık onada havalae ederim dedi ama biz ona güvenirsek yarı yolda kalırız hem siz hem ben sıkıntı yaşarım dedi sonuç anlayavağınzı o yatacak biz çalışcaz ama ay başında oda maaş alcak bende ama tek fark biz boğazımızdan haram lokma geçirmemiş olcaz o ise allaha havale ediyorum kazandığı paranın nekadar helal olduğunu açıkca müdür işleri ona vermeyin ne biliyorki yapacak dedi

muhribe

seval özel sektör değil di mi bu anlattığın? valla bizim gibi özelde çalışsa bi bardak su bile vermezler o kıza. aynı gün kapı dışarı, hiç şansı olmaz

izemsevi

YOK CANIM ÖZEL DEĞİL DEVLET işi ve sözleşmeli çalışıyoruz biz şu son verilen kadrodan yararlanacaktık son anda bizi kapsamadığı açıklandı valla muhriş çok sinirleniyorumya iş yapmak istemiyor ne demek varmı böyle birşey ve şey diyormuş bizim oturudğumuz oda tam cephede ve çok güneş alıyor odada bunalıyormuş nefes alamıyormuş ondan rahat edemiyormuş müdür bey yanlış anlamayında şuan bu kurumda sıcaktan benden çok etkilenenn yoktur dedim sonuçta onunla aynı odada bende kalıyorum dedim

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 15:55:18
YOK CANIM ÖZEL DEĞİL DEVLET işi ve sözleşmeli çalışıyoruz biz şu son verilen kadrodan yararlanacaktık son anda bizi kapsamadığı açıklandı valla muhriş çok sinirleniyorumya iş yapmak istemiyor ne demek varmı böyle birşey ve şey diyormuş bizim oturudğumuz oda tam cephede ve çok güneş alıyor odada bunalıyormuş nefes alamıyormuş ondan rahat edemiyormuş müdür bey yanlış anlamayında şuan bu kurumda sıcaktan benden çok etkilenenn yoktur dedim sonuçta onunla aynı odada bende kalıyorum dedim

sen kadroya geçecektin hani ne oldu o isin?

izemsevi

AYTEN SONRADAN GEÇEN HAFTA AÇIKLAMA YAPILDI ÖZEL İDARE VE BElediyede çalışan sözleşmeli personeli kapsamıyor diye bende özel idare de çalışıyorum onada ayrı sinir oldumya gerçi çok şükür eşim aldı

Aytii

izemsevi

evet eşim aldı valla işte ayten bu kız beni sinir ediyor ve sırf  bu yüzden defalarca tartıştık ama kızda ne yüz var ne astar var ama ay başı geldiğinde 5milyon eksik yatsın soluğu muhasebede alıyor nerden kestiniz diye

Aytii

of kizlar bu aksam esim isten gelince disçiye gidicez

baktircam agriyan disime  :sad1: insallah agrisini dindirecek bisey yapar  :'( dayanamiyorum artik hiç birseyi yiyemiyorum rahatlikla hep aci çekerek  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 16:14:56
evet eşim aldı valla işte ayten bu kız beni sinir ediyor ve sırf  bu yüzden defalarca tartıştık ama kızda ne yüz var ne astar var ama ay başı geldiğinde 5milyon eksik yatsın soluğu muhasebede alıyor nerden kestiniz diye

aman bosver sen kendi isini yapip parani aliyosan sallama bile o salagi

sen devlette dogum yapçam diyodun hani devlette sana istedigin gibi sezeryan yapacaklarmi?

muhribe

aytencim Allah kolaylık versin, hem hamilelik hem diş ağrısı çok zor ya  :sad1: benim de ödüm kopuyor diş problemim olacak diye. çok korkuyorum dişçiden

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 16:17:00
aytencim Allah kolaylık versin, hem hamilelik hem diş ağrısı çok zor ya  :sad1: benim de ödüm kopuyor diş problemim olacak diye. çok korkuyorum dişçiden

yok canim ben korktugumdan degil artik alistim :) yeterki iyi yapsin disimi iyilessinde artik biktim adamin suratini görmekten  böyle giderse oglum ona benzeyecek :ehi:

izemsevi

ayten diş ağrısı doğum sancısına bedel derler muhriş evet canım ben devlette yapcam dr epiduralde spinalde yaparım ama ben epidurali tavsiye ederim dedi bende genel anestezi istiyorum dedim ve allahtan birşey çıkmazsa öyle olcak

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 16:19:14
ayten diş ağrısı doğum sancısına bedel derler muhriş evet canım ben devlette yapcam dr epiduralde spinalde yaparım ama ben epidurali tavsiye ederim dedi bende genel anestezi istiyorum dedim ve allahtan birşey çıkmazsa öyle olcak

sen nerede oturuyosun Seval? acaba Burcuya neden devlet hastanesi yapamayiz dedi  :icon_scratch:

izemsevi

canım ben samsundayım burcuya yapamayız deme sebebi onun gittiği hastane yeni açılmıuş ve gece nöbete kalan henüz dr vermemişler eğer sezeryan olursa biliyorsunzu 2-3 gün hastanede müşade altında kalıyorsunuz dr gecede gelip kontrol ediyor orda gece dr olmadığı için ondan yapmamışlar