2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

*•.¸♥gonca♥¸.•*

tombustannnnnnnnnnnnn süt pompasını aldın mı sennn ne marka aldınn ne kadara aldınn  :k06:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 22 Haziran , 2011, 14:38:09
tombustannnnnnnnnnnnn süt pompasını aldın mı sennn ne marka aldınn ne kadara aldınn  :k06:

aldim dondikim

lansinoh aldim eczaneden ve çok iyiye benziyo

55 TL ödedim

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 14:40:52
Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 22 Haziran , 2011, 14:38:09

aldim dondikim

lansinoh aldim eczaneden ve çok iyiye benziyo

55 TL ödedim

ELLEMİ POMPALANIO

Aytii

hem elle olani var hemde elektrik olani

ben elle olani aldim

izemsevi

muhriş ayten şimdi benim çalıştığım şubede yaklaşık 14-15 kişiyiz 1 kişi hariç herkes görevini dört dörtlük yapıyor o bir kişide hem benim odamda hemde ortak çalıştığım kişi ama kız anlatamam öyle rahatki hiç bir işe elini sürmüyor şubede herkes çok şikayetçi bizim kuruma bağlı müzemiz var normalde sadece hafta sonu pazar gidiyor pazartesi haftasonu çalıştığı için izin kullanıyor diğer 4gün dairede olması lazım asıl görev yeri burası ama kız sabah geliyor 1 saat ya duruyor ya durmuyor bir bahane bulup hemen müzeye geçiyor çünkü ora rahat yatışta orda burda iş varmış yokmuş hiç umrunda değil ve mütemadiyen hergün hasta ama istisnasız hergün ama sabah gene hastayım saat 10da randevum var dedi gitti gidiş o gidiş kim bilir nerde bizde şubeden onunla ortak iş yaptığımız 2 arkadaş daha var müdüre söylemey gittik her seferinde aynısını yapıyor diye ama müdürümüzü bulamadık gerçi müdürde biliyor laf söylediğimde karşımda ağlıyor bende bir bayan ağlayınca hoşuma gitmiyor dedi müdür

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 14:43:09

ben elle olani aldim

hımm chicconun elle pompalanını alıcam bnde kızlar kullanan var mı bunuu yada alan??

muhribe

oh seval o ne rahatlıkmış öyle. ama bilse kul hakkına girdiğini yapmazdı. ben karnım burnumda hala ofiste en zor işleri yapıyorum. müdürüm diyor sen gidince biz ne yapıcaz diye. aslında yavaş yavaş salsam insanların yükü artsa iyi olacak sonrası için çünkü alışmaları lazım. ama yapamıyorum. kazandığım maaşın helal olması çok önemli. benimle birlikte oğlumun da kursağına giriyor o para. ama kimisi dediğin gibi ne yapsam da işten kaytarsam peşinde  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 22 Haziran , 2011, 14:44:50
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 14:43:09

ben elle olani aldim

hımm chicconun elle pompalanını alıcam bnde kızlar kullanan var mı bunuu yada alan??

Chicconun kini alacaktim bende ama eczacilar sikayet oluyo çok sanirim üretimde hata oluyo yani sen bilirsin eger almak istersen al ama ben öyle dediklerinde almaktan vazgeçtim ve bu dedigimi aldim

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 14:47:09
oh seval o ne rahatlıkmış öyle. ama bilse kul hakkına girdiğini yapmazdı. ben karnım burnumda hala ofiste en zor işleri yapıyorum. müdürüm diyor sen gidince biz ne yapıcaz diye. aslında yavaş yavaş salsam insanların yükü artsa iyi olacak sonrası için çünkü alışmaları lazım. ama yapamıyorum. kazandığım maaşın helal olması çok önemli. benimle birlikte oğlumun da kursağına giriyor o para. ama kimisi dediğin gibi ne yapsam da işten kaytarsam peşinde  :-\

aynen  :icon_thumright:

kimisi düsünmez aldiklari helalmi harammi diye

muhribe

ben de almadım göğüs pompası hala ya

*•.¸♥gonca♥¸.•*

anladım cnm vlla gıtmeden alayım dıorumda karar veremedim hngisini alsam :dontknow:

Aytii

valla kizlar ben aldigimdan memnunum tavsiye ederim

kurdum ben pompayi ama yikicam önce hastaneye getirirken temiz olmasi için

deniyim dedim bi gögsüme yaklastirdim bi deneyim derken hemen SIKMAYA basladi gögsümü bende çektim hemen sivi çikmasin içinden diye çok iyi biseye benziyo

muhribe

ayten dediğin marka bence iyidir ben onun göğüs ucu koruyucu kremini aldım. bayağı pahalı bişey ama çok faydalıymış. göğüs ucu yaralarına birebir diyor forumlar.
bi de süt ne zaman gelmeye başlıyo ya? doğumdan birkaç hafta önce falan mı?  :icon_scratch:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm msne girsene bii bitane buldumda seninki ondanmı bi bak :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 14:52:57
ayten dediğin marka bence iyidir ben onun göğüs ucu koruyucu kremini aldım. bayağı pahalı bişey ama çok faydalıymış. göğüs ucu yaralarına birebir diyor forumlar.
bi de süt ne zaman gelmeye başlıyo ya? doğumdan birkaç hafta önce falan mı?  :icon_scratch:

valla canim benim gögüs ucumda hep su gibi bisey oluyo SIKMAYIN onu diyolar o ilk sütmüs

bende dikkat ediyorum

bazen gögüs uçlarim çok kasiniyo bende bakiyorum böyle ucunda o sivi durmaktan kurumus bende o kuruyanlari aliyorum sadece