2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

seval ben o diziye bakamıyorum. en başta birkaç bölümünü izledim ama artık yüreğim kaldırmıyor. dizi olduğunu bildiğim halde sinirlerim bozuluyor.

muhribe

kızlar öğle yemeği zamanııııııı  :hungry: :opucuk:

Aytii

izemsevi

muhriş afiyet olsun bol bol löp llöp ye  :hungry: :hungry: ayten bende bir ona birde muhteşem sülümana bakıyorum orda osman varya çok şeker benide diziye bağlayan ordaki osman oldu hele omo reklamındaki hali tam yemelik

Aytii

evet bende Osman için izliyodum önceleri ama sonra sonra artik dayanamaz oldum her izledigimde agliyodum bende tam izlemedim birdaha hiç

zaten yine kötü olaylar olmus sezon finalinde  :-\

izemsevi

ay evet çok fena oldu gerizekalı ali geldi balıkçıyı vurdu aliyide annesi vurdu ya acaba gerçek hayatta öyle bir kayınvalide varmıdır gelini başkasıyla evleniyor onun düğününde yemek yapıyor

Aytii

ee kadin hakliyi haksizi gördü oglum oglum diye taraf tutmadi

helal olsun egerki gerçektede böyle anneler varsa

ben oglu haksiz oldugu halde oglunun tarafini tutup gelinine laf sokan annelerde gördüm

hatta basima bile geldi böyle bisey halada devam ediyo ama kayinvalidem degil eski sevgilimin annesi beni nerde görse kötü kötü bakar hiç selam vermez konusmaz benle sanki dersin oglunu öldürdüm. bazen diyesim var sen önce oglunun yaptiklarina bi bak öküz !

izemsevi

olmaz olurmu oğlu haksızken bile tutan bende gördüm benimde başıma gelmedi ama gelen çok arkadaşım var sen eski sevgilinle çok uzun birbirlikteliğinmi oldu kadın öyle davranıyor

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 13:24:33
olmaz olurmu oğlu haksızken bile tutan bende gördüm benimde başıma gelmedi ama gelen çok arkadaşım var sen eski sevgilinle çok uzun birbirlikteliğinmi oldu kadın öyle davranıyor

yaklasik 2 sene sürdü ama ben Fransadaydim o Türkiyede ancak yazlari geldigim zaman görüsebiliyoduk geri kalan hep telefon msn felan

sonra zaten olaylar oldu bende ayrildim ondan

sonra esimle tanistim aradan 2 sene geçti ve evlendik

tabi onlar bunlari duyunca yediremediler özelliklede o salak oglu

hala ugrasir benimle evli oldugumu bile bile ya laf sokar biryerde ya varligini belli eder bana ama ben asla karsilik vermiyorum. benle ayrildiktan sonra içkiye çok vermis kendini halbuki benleykende içiyodu ama annesi bilmiyodu simdide saniyoki ben ayrildim ondan diye içiyo salak kadin  :igrenc:

izemsevi

aman onun içesi varmış içmiş bahanesi de sen olmuşsun o evlenmedimiki  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 13:31:57
aman onun içesi varmış içmiş bahanesi de sen olmuşsun o evlenmedimiki  :dontknow:

malesef !!!!

Esra Eroldan randevu isticem onun için

evlendirsin bu salagi  :ehi:

izemsevi

bizde eşimle 7 yıl çıktık 8 yılımızda evlendik benimde eşimden önce4-5 ay gibi kısa süreli bir birlikteliğim olmuştu ama çocukluk diyeceksin 18 yaşında felandım bizde aynı memleketteyiz bazen karşılaşıyoruz hala öküz gibi bakar ki aradan yıllar geçmiş ve çok kısa süren bir durum birde evli yani hatta benden önce evlendi adam eşinin yanında bile bakıyor kaç defa karşılaştık salak işte

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 13:37:48
bizde eşimle 7 yıl çıktık 8 yılımızda evlendik benimde eşimden önce4-5 ay gibi kısa süreli bir birlikteliğim olmuştu ama çocukluk diyeceksin 18 yaşında felandım bizde aynı memleketteyiz bazen karşılaşıyoruz hala öküz gibi bakar ki aradan yıllar geçmiş ve çok kısa süren bir durum birde evli yani hatta benden önce evlendi adam eşinin yanında bile bakıyor kaç defa karşılaştık salak işte

erkeklerin hepsi öyle galiba

unutamiyolar illa o salak kafalarinda kaliyo biseyler

ben bunu bildigim için esimle tanisirken arastirdim benden önce sevgilisi olup olmadigini

ben ilk sevgilisiydim benden önce sadece 2 kizdan hoslanmis ama çikmamis kimseyle  :basardim: :basardim: :basardim:

muhribe

kızlar yemekte minik bir dilim karpuz yedim, oğluşum başladı zıplamaya. sanırsınız enerji içeceği içmiş  :k06: yasaklıycam artık tatlı şeyleri sıpaya  :laughing7:

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 13:42:02
kızlar yemekte minik bir dilim karpuz yedim, oğluşum başladı zıplamaya. sanırsınız enerji içeceği içmiş  :k06: yasaklıycam artık tatlı şeyleri sıpaya  :laughing7:

ohh yarasinnnn  :nazar: :hungry: ben ona karpuzun tümünü versem yetmez  :ehi: tam bir minik ayu  :laughing7:
[/size]