2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

muhribe

hiç olmazsa şiştiğine değsin diyosun :)

benim çok şükür hiç şişliğim yok henüz. ama korkuyorum olacak diye. akşamları eşime ellerimi ayaklarımı falan kontrol ettiriyorum.

sümeyra nasılsın güzelim, bebiş ne alemde? ne zaman belli olacak cinsiyeti?

muhribe

Aytii

ya benim önce ayak parmaklarim sisti esim farketti

dolmalik biber gibi olmus parmaklarin dedi  :k06:

simdide ellerimde sislik var böyle yumamiyorum avuçlarimi bide gece uyurken uyusuyo ellerim  :dontknow:

izemsevi

pişşşşşş biz geldik dedik ya hiç kimse tınlamıyor kızım gel biz gidelim bu teyzelerle konuşmayalım.hıhhhhhhhhhhhh

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 12:58:49
hiç olmazsa şiştiğine değsin diyosun :)

benim çok şükür hiç şişliğim yok henüz. ama korkuyorum olacak diye. akşamları eşime ellerimi ayaklarımı falan kontrol ettiriyorum.

sümeyra nasılsın güzelim, bebiş ne alemde? ne zaman belli olacak cinsiyeti?
İYİYM İDARE EDER DURUMDAYIM.DÜN GÜN BOYU BULANTIM VARDI.SÜREKLİ KUSTUM.AĞLADIM ÇOÇUK GİBİ.12+4 DOKTORA GİDECEĞİM BİLMİYORUM Kİ BELLİ OLURMU 2Lİ TARAMA İÇİN 9 GÜN VAR DAHA KONTROLE.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 13:01:38
pişşşşşş biz geldik dedik ya hiç kimse tınlamıyor kızım gel biz gidelim bu teyzelerle konuşmayalım.hıhhhhhhhhhhhh
HOSGELMİS GÜZEL ANNECİK VE PRENSES :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

ayten benim 2 gecedir bacağıma kramp giriyor, ağrıyla uyanıyorum. doktor olabilir demişti. kramp girince ayağını yukarı doğru gerdir geçer dedi. dediğini yapıyorum hemen geçiyor Allahtan

izemsevi

slm muhriş sümeyra muhriş okramplar bendede var baldırımdan gece uyku arasında bir giriyor dr magnezyum verdi ama seni çok etkilemediği sürece kullanma dedi bende oyüzden kullanmıyorum

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 13:02:48
ayten benim 2 gecedir bacağıma kramp giriyor, ağrıyla uyanıyorum. doktor olabilir demişti. kramp girince ayağını yukarı doğru gerdir geçer dedi. dediğini yapıyorum hemen geçiyor Allahtan

ayy o kramplar banada çok oldu zamaninda  :sad1: çok sükür artik yok  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: ben magnezyum içtim 3 ay boyunca canim sana yazmadimi ???

hosgeldiniz  :-*

muhribe

bana magnezyum vermedi. zaten 3 farklı hap kullanıyorum, fazla ilaca yoğunlaşmayalım dedi. kalsiyum takviyesi yap dedi. ama daha ne kadar yapıcam, içim dışım peynir süt yoğurt oluyor bütün gün.

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 13:06:01
Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 13:02:48

ayy o kramplar banada çok oldu zamaninda  :sad1: çok sükür artik yok  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: ben magnezyum içtim 3 ay boyunca canim sana yazmadimi ???

pişşşşşş biz geldik dedik ya hiç kimse tınlamıyor kızım gel biz gidelim bu teyzelerle konuşmayalım.hıhhhhhhhhhs

hosgeldiniz  :-*[/si

hoşbulduk ayten dün gece öyle bir geçeri izledinmi aman neydi öyle :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Aytii

Alıntı yapılan: muhribe - 22 Haziran , 2011, 13:07:14
bana magnezyum vermedi. zaten 3 farklı hap kullanıyorum, fazla ilaca yoğunlaşmayalım dedi. kalsiyum takviyesi yap dedi. ama daha ne kadar yapıcam, içim dışım peynir süt yoğurt oluyor bütün gün.

iyi ya iste süt gibi çocuklar dogurcaz  :k06:

bende calsyuma basladim tekrar

birakmistim ama doktorum iç dedi

bende suanda bitek onu içiyorum

birde dut pekmezi

Aytii

izlemedim Seval

o dizi benim piskolojimi bozuyo

ancak forumdan yorumlari takip ediyorum birde fragmani denk geldikçe ordan izliyodum