2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 11:09:03
Bir kadin oglunu akli basinda biri yapabilmek icin 20 yil ugrasir.Bir baska kadin 20 dakikada aklini basindan alir..

bunu duymussunuzdur kizlar :D

benim oglanin 20 sene geçirmesine gerek kalmadi Elif çeldi bile aklini  :k06: :k06: :k06: :k06:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:kıyamam yaa
bugün memleketimdesiniz desenize :sunny:aramızda tam 1 ay var hakkatten dünürüm  :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Aminnn  asyacım,kevsercim...cümlemize inşallahhh :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlar dayım hastanede yatıyo demiştim ya ona gidicez ben çıkıyorum şimdi hoşçakalınnn  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Haziran , 2011, 11:42:47
kızlar dayım hastanede yatıyo demiştim ya ona gidicez ben çıkıyorum şimdi hoşçakalınnn  :opucuk:

tmm tatlim görüsürüz  :opucuk:

Aytii

muhribe

hu hu şekerim :) canım güzel bir çorba istiyor. umarım yemekhane beni hayal kırıklığına uğratmaz

Aytii

:k06:

menüde ne oldugunu bilmiyomusunuz öncesinde? gidincemi ögreniyosunuz

siz sanslisiniz Sevalle ikiniz yemekhaneniz var enazindan

bizim oda yoktu  :-\

KasrıCinan

sevgi pıtırcıkları nasılsınız?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

muhribe

canım aylık menüler duyuruluyor ama son dakika değişiklikleri sık olduğu için güvenilir değil. evet ya yemekhane konusunda çok şanslıyız. yemeklerimiz çoğunlukla çok güzel oluyor ama ben az tuzlu ve yağlı yemeye alıştığımdan bazen ağır geliyor. ama buna da şükür

sümeyra hoşgeldin tatlım

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

ya tuzsuz yiye yiye iyice tansyonum düsmeye basladi

bende dün gittim tursu aldim kendime  8) nasil yiyorum görsen  :k06:

muhribe

ımmm nefistir eminim. ama çok yeme yine de, şişme yapmasın ellerde ayaklarda. benim de annemin bastığı bidon bidon turşular var ama dokunamıyorum korkudan. tadını alsam bırakamam tanıyorum kendimi  :k06:

Aytii

ya bosversene

tuzsuz yedimde ne oldu sanki :D ellerim ayaklarim sisti yinede

en iyisimi? yiyimde öyle sissin  :ehi: