2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 10:50:56
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Haziran , 2011, 10:49:30
:hello: :hello: slm kızlar nasılsının biz kızımla bugun saat 2de ayrıntılı ultrasona gircez inş saglıklı sıhatlıdır meleğim ne olur bize dua edin  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

selam  :hello: insallah hayirli haberlerle gelirsin  :opucuk:
:opucuk: :amin: :amin: inşallahhh canım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:hello: :hello: slm kızlar nasılsının biz kızımla bugun saat 2de ayrıntılı ultrasona gircez inş saglıklı sıhatlıdır meleğim ne olur bize dua edin  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

inşallah güzel haberlerle gelirsin kevser bebişini görcen ayrıntılı ayrıntılı ohhh :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

nurum az kaldı ya masallah pasamıza  :hello2: :hello2: :nazar:

izemsevi

wc ile bütün olanalr hemen parmak kaldırsın  :hello: :hello: kızımla biz ilk sıradayız

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım ben kendi çantama ;
2 tane pijama takımı
antibakteriyel sabun ve jel
5 tane külot,2 tane atlet ve emzirme sütyeni
çorap,patik,havlu,tarak,diş fırçası,macun,saç bantlarım,ıslak mendil,foto mak,terlik,2-3 çeşit farklı markalarda ped,evlilik cüzdanı

bebeğe;
1 hastane çıkış,2 adet zıbın,şapka ve eldivenleriyle,15 tane falan çocuk bezi,ağız bezleri,pişik kremi,penye battaniye,zemsem suyu

şimdilik hatırladıklarım bunlar ,bunları koydum aytim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Haziran , 2011, 10:51:07
ben hiç bi iş yapamıyorum artık hemen yoruluyorum dün bi markete gittik öldüm resmen  :cildir: evde de bir sürü iş var halıları yıkattık dün getirdiler perdeler yıkancak annem sağolsun camları sildi çok iş var çokkkkk ev ev olsaa temizlikte insana zevk verir bu seferde banyo akıyo kocamı boğazlıcam bi gün buraya getirdiği için beni  :caca: :caca: :caca:

sakin ol meeennnnnn  :laughing7:

sinirlenmeye bahane arama  :caca:

ne güzel annen gelmis yardim ediyo iste

kocanda neyapsin yavrucugum geçim SIKINTISI yasiyoruz hepimiz

kaç günün kaldi Haci  :D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Haziran , 2011, 10:52:07

inşallah güzel haberlerle gelirsin kevser bebişini görcen ayrıntılı ayrıntılı ohhh :D
evettttt ayy bide heyecan var yaaaa  :k06: :k06: korkuyorumda inş saglıklısdır  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 10:46:28
oy oyyyy

kizlar çantalarimizi hazirladim ben

siz ne koydunuz içlerine  ???

dün doktor bana çantanı hazırla dedi :D hazır zaten dedim bebeğin çantasını kapattım da benimki daha açık aklıma geldikçe bi şeyler ekliyorum ama sığamadım 2 çantaya bavul almam lazım :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Haziran , 2011, 10:53:04
wc ile bütün olanalr hemen parmak kaldırsın  :hello: :hello: kızımla biz ilk sıradayız

e bütün kizlar toplandik ozaman  ::)

hoşgeldiniz canım :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 10:53:24
ben hiç bi iş yapamıyorum artık hemen yoruluyorum dün bi markete gittik öldüm resmen  :cildir: evde de bir sürü iş var halıları yıkattık dün getirdiler perdeler yıkancak annem sağolsun camları sildi çok iş var çokkkkk ev ev olsaa temizlikte insana zevk verir bu seferde banyo akıyo kocamı boğazlıcam bi gün buraya getirdiği için beni  :caca: :caca: :caca:

amannn bu aralar kime çatsam diye bakıyorum :D 23 gün kaldı bi ara doğurcak gibiydim ama bebek iyice yukarı çıktı korktu zavallıcık :D

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Haziran , 2011, 10:53:19
canım ben kendi çantama ;
2 tane pijama takımı
antibakteriyel sabun ve jel
5 tane külot,2 tane atlet ve emzirme sütyeni
çorap,patik,havlu,tarak,diş fırçası,macun,saç bantlarım,ıslak mendil,foto mak,terlik,2-3 çeşit farklı markalarda ped,evlilik cüzdanı

bebeğe;
1 hastane çıkış,2 adet zıbın,şapka ve eldivenleriyle,15 tane falan çocuk bezi,ağız bezleri,pişik kremi,penye battaniye,zemsem suyu

şimdilik hatırladıklarım bunlar ,bunları koydum aytim

hemen hemen ayni seyleri koymusuz

evlilik cüzdani hastanede lazim oluyomuki  ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Haziran , 2011, 10:54:27

hoşgeldiniz canım :opucuk:
:opucuk: hoşbulduk canım pisicik kaç gun kaldı şafaga  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Haziran , 2011, 10:55:34
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 10:53:24

amannn bu aralar kime çatsam diye bakıyorum :D 23 gün kaldı bi ara doğurcak gibiydim ama bebek iyice yukarı çıktı korktu zavallıcık :D

omu korktu senmi  :ehi: :ehi: :ehi:

nurum bizdede aynı şeyler vardı bitti çok  şükür en son perdeleride yıkayıp taktık,dün beşiğide sildik güzelce ...ohh beklemediyz artık yarın doktora gideceğim işte