2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 10:16:26
Canım çok şükür ki Ağustosu görmeyeceksin. Ağustosta meleğin seninle olacak. Ohhh sizler bir bir kavuşacaksınız meleklere :nazar: :nazar: :nazar:

ozaman oglumla birlikte ter atariz degilmi  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

meraba kızlarrr :opucuk:nasılsınız?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 22 Haziran , 2011, 10:22:39
meraba kızlarrr :opucuk:nasılsınız?

hosgeldin canim  :opucuk: biz iyiyiz siz nasilsiniz Elifle  :love9:

izemsevi

allah kolaylığını veriri ne yapalım artık bakacağız çaresine

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Haziran , 2011, 10:18:07
Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 10:16:26
Canım çok şükür ki Ağustosu görmeyeceksin. Ağustosta meleğin seninle olacak. Ohhh sizler bir bir kavuşacaksınız meleklere :nazar: :nazar: :nazar:

ozaman oglumla birlikte ter atariz degilmi  :laughing7:

Efet aytencimmm oğluşunla birlikte ter atarsınız kilolar gider nasıl gittiğini anlamazsın.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hşbulduk dünürüm çok şükür iyiyiz bizde elifle,bir yaramazlık yok şimdilik :suclu:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Aytii

oy oyyyy

kizlar çantalarimizi hazirladim ben

siz ne koydunuz içlerine  ???

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşbuldum fıstıklar iyiyiz çok şükür sizler de iyisinizdir umarım :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

iyiyiz bizde Nurum ne olsun iste

evdeyim yalnizim temizlik yapiyorum bir yandan da yemek bir yandan da buraya bakiyorum :D

az kaldi artik  :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello: :hello: slm kızlar nasılsının biz kızımla bugun saat 2de ayrıntılı ultrasona gircez inş saglıklı sıhatlıdır meleğim ne olur bize dua edin  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Haziran , 2011, 10:49:30
:hello: :hello: slm kızlar nasılsının biz kızımla bugun saat 2de ayrıntılı ultrasona gircez inş saglıklı sıhatlıdır meleğim ne olur bize dua edin  :amin: :amin: :hello2: :hello2:

selam  :hello: insallah hayirli haberlerle gelirsin  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben hiç bi iş yapamıyorum artık hemen yoruluyorum dün bi markete gittik öldüm resmen  :cildir: evde de bir sürü iş var halıları yıkattık dün getirdiler perdeler yıkancak annem sağolsun camları sildi çok iş var çokkkkk ev ev olsaa temizlikte insana zevk verir bu seferde banyo akıyo kocamı boğazlıcam bi gün buraya getirdiği için beni  :caca: :caca: :caca: