2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bana doktorum kaç kere yapti uyusturucu igne bisey olmuyo merak etme

sen özelemi gidiyosun normalde yoksa devletemi

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar merhaba..

oğlumun tiroid değerleri normale dönmüş  :occasion14: o kadar mutluyum ki anlatamam  8) ağlaya ağlaya gözyaşım kurumuştu valla... yine tetkiklerini yaptırıcaz ama çok şükür şimdilik normalmiş.  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Haziran , 2011, 16:05:49
kızlar merhaba..

oğlumun tiroid değerleri normale dönmüş  :occasion14: o kadar mutluyum ki anlatamam  8) ağlaya ağlaya gözyaşım kurumuştu valla... yine tetkiklerini yaptırıcaz ama çok şükür şimdilik normalmiş.  :amin:

gözün aydin canim çok sevindim :)  :hello2: :hello2: :hello2: insallah bundan sonra sorun yasamaz oglusun  :amin: Allah saglik sihhat versin  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 15:49:37
Hayat arkadasım tekrar hayırlı olsun,Rabbim sağlık sıhhat versin yavruna,senın hiç ishal olmuş gibi karnın ağırıyormuydu? :icon_scratch:benim ağırıp ağırıp geçiyor :dontknow:

canım valla sana yazdığım gibi. doğum sancıları olabilir. ama o ishal sancısının oldukça şiddetlisi doğum sancısı oluyo işte. dikkat et olur mu. tetikte bekleyin bence...  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ayyy saolasın aytim.. çok şükür şimdilik iyiymiş. Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın,evletlarına dert vermesin...  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Haziran , 2011, 16:09:23
ayyy saolasın aytim.. çok şükür şimdilik iyiymiş. Rabbim kimseyi evlatlarıyla sınamasın,evletlarına dert vermesin...  :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin:

Hayat dogum yapti belki haberini almissindir

oda az önce yazdi aciya dayanikli olmayan normal yapmasin diye :) senin nasil geçti dogumun anlatsana  ::)

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 16:02:48
bana doktorum kaç kere yapti uyusturucu igne bisey olmuyo merak etme

sen özelemi gidiyosun normalde yoksa devletemi

Özel dişçim vardı İstanbuldayken ama en son belediyede yaptırdım annemin doktor arkadaşına canım, ben yine doğumu bekliyeyim boşver  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Haziran , 2011, 16:05:49
kızlar merhaba..

Gözün aydın canım ben sana demiştim bak ne kendini üz nede bebeğine yansıt stresini, herşey hayırlısı ile iyi olacak emin ol. Rabbim çözümü olmayan sıkıntı vermesin  :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 21 Haziran , 2011, 16:09:23
:amin: :amin: :amin:

Aytii

kimisi röntgen bile çektiriyomus hamileyken ama ben çektirmem  zarari yok deselerde içim rahat degil o konuda

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 16:15:12
kimisi röntgen bile çektiriyomus hamileyken ama ben çektirmem  zarari yok deselerde içim rahat degil o konuda

Valla bende çektirmem canım yaaa güven olmaz maalesef

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Haziran , 2011, 16:16:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 16:15:12

Valla bende çektirmem canım yaaa güven olmaz maalesef

aynen  :icon_thumright:

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum, eşim sağolsun para göndermiş birkaç eksiğim daha var onları alayım ödemeleri yapayım. Kendinize çok iyi bakın hepinizi öpüyorum görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

Aytii

görüsürüz Gizem sende kendine iyi bak prensesinle  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:51:48
off kizlar ya biktim ben bu dis agrisindan  :crybaby2:

bi disim çürümüstü hamilelikte ona geçici dolgu yapti disçim

içini temizlemisti kanal tedavisi yapmisti ama hala agriyo içi sanki çene kemigine dayaniyomus gibi  :'( aradim simdi randevu aldim yarin aksama verebildi sekreteri ancak  :sad1:

of of diş sancısı kabir azabı gibiymiş derler,doğruymuş
bende doğumdan sonra çektim
çok şükür dolgu yapılınca geçti,inşallah sende biran önce kurtulursun canım
tam temizlemeden yada kanama varkenmi yaptılar yoksa dolguyu