2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bagirdinmi Hayat dogum sancisi geldiginde  ???

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:40:05
bagirdinmi Hayat dogum sancisi geldiginde  ???
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: be bağırıyım onun yerine :-ooo :-ooo :-ooo allah doğumu yaklaşanlara kolay doğum nasip etsin :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

merhaba kızlar :hello:benım ishal olmuşum gibi yine karnım ağrıyor ,geçiyor doğum sancısımıdır ki :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 15:44:20
merhaba kızlar :hello:benım ishal olmuşum gibi yine karnım ağrıyor ,geçiyor doğum sancısımıdır ki :icon_scratch:

Hoşgeldin canım, benimde dünden beri ağrıyor karnım hemde çok feci belki havalardan yediklerimizdendir bilemiyorum  ki :dontknow:

HAYAT29

Evet cnm acıya dayanamayan normali tekrar düşünmeli:)) yirtil ama çok değil son sancı da bir bağırdım Dr dedi tamam kesin açılmıştır artık alın dogumhaneye:) dikişim var ama çok değil size de Allah'tan kolaylık versin Allah yardımcınız olsun

asya81

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 21 Haziran , 2011, 15:47:41
Evet cnm acıya dayanamayan normali tekrar düşünmeli:)) yirtil ama çok değil son sancı da bir bağırdım Dr dedi tamam kesin açılmıştır artık alın dogumhaneye:) dikişim var ama çok değil size de Allah'tan kolaylık versin Allah yardımcınız olsun
:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: canım maşallah tekrardan :nazar: :nazar:allah analı babalı büyütsün :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hayat arkadasım tekrar hayırlı olsun,Rabbim sağlık sıhhat versin yavruna,senın hiç ishal olmuş gibi karnın ağırıyormuydu? :icon_scratch:benim ağırıp ağırıp geçiyor :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 21 Haziran , 2011, 15:47:41

Sağol canım umarım seninde dikişlerin biran önce iyileşir

HAYAT29

Simdilik hoscakalin kızlar bebisimi emzircem Allah sizin de yardımcınız olsun

Aytii

Amin Hayatcigim sagol

Dünürüm o dedigin dogum sancisi ama Elif gelemedi bi  :k06:

Aytii

off kizlar ya biktim ben bu dis agrisindan  :crybaby2:

bi disim çürümüstü hamilelikte ona geçici dolgu yapti disçim

içini temizlemisti kanal tedavisi yapmisti ama hala agriyo içi sanki çene kemigine dayaniyomus gibi  :'( aradim simdi randevu aldim yarin aksama verebildi sekreteri ancak  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:51:48
off kizlar ya biktim ben bu dis agrisindan  :crybaby2:

bi disim çürümüstü hamilelikte ona geçici dolgu yapti disçim

içini temizlemisti kanal tedavisi yapmisti ama hala agriyo içi sanki çene kemigine dayaniyomus gibi  :'( aradim simdi randevu aldim yarin aksama verebildi sekreteri ancak  :sad1:

Geçmiş olsun canım ya fenadır bilirim. Benimde hamilelikten önce yaptırdığım kanal tedavili dişimin dolgusunun yarısı düştü hava falan alıyor bende öyleyim şu doğum hayırlısı ile olsa bende tedavi ettireceğim  :sad1: :sad1:

Aytii

nasil yemek yiyosun peki Gizem  :-\ ben üstüne hiç bastiramiyorum  :'( çok fena aciyo

degil yemek yemek durup dururken bile sancilaniyo  :sad1:

simdide diger dolgum parçalanmaya basladi iyimi  :-\

muhribe

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:57:19
nasil yemek yiyosun peki Gizem  :-\ ben üstüne hiç bastiramiyorum  :'( çok fena aciyo

degil yemek yemek durup dururken bile sancilaniyo  :sad1:

simdide diger dolgum parçalanmaya basladi iyimi  :-\

Valla canım içine yemek kaça kaça yiyorum ondan sonra ağrıdan duramayınca kürdan ile kurcalıyorum ne yapayım iğne olmadan oyduramam hamileykende iğne yapamıyorlar uyuşturmak için  :sad1: :sad1: Benimde ağzımda 7 dolgu var doktor ota boka dolgu yapmış ondan arada bir parçalanıyor ama hangileri henüz çaktıramadım  :dontknow: :dontknow: