2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

ayten bak fazla çekme kokusunu içine oğuz zenci olur. sonra eşini nasıl inandırıcan bizim genlerimizde zencilik vardı diye  :ehi:

Aytii

:k06: :k06: :k06:

geçen gün aynisini anne annem söyledi çocuk kap kara olur bak dedi  :ehi:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

biz küçükken korkumuzdan kahve bile içemezdik kararcaz diye  :k06:

Aytii

HAYAT29

Kızlar merhaba foruma yeni girebildim pazar gunü gece 11 de 3cm açıkla hastaneye yattım sabah 6 ya kadar sünni sancı çektim 4.160 gr ile oğlumu doğurdum ama çatala çıkınca 8 dk da dogdu doğuşunu gördüm karnımdan çıkmasını kenara alınıp göbeğini kesilmesi herseyi çok güzeldi hastanede herkes beni konusuyodu bebisin kilosu ve normal dogum oluşunu gelen hemşireler tebrik ediyo beni büyük is basarmissin diye ama ben derim ki acı eşiği zayıf olan normal dogumu bir daha düşünsün:))) ben pişmanlığım hayır kesinlikle değilim :)))

muhribe

hayat canım tekrar hayırlı olsun. ama doktorun 4 kiloyu geçtiği halde nasıl normal doğuma aldı? maşallah valla, bizde 4e yaklaşsak hemen sezeryan diyolar

Shadowqueen

Kızlar yarın kontrolüm var yaaa çok heyecanlıyım, hem kızımı göreceğim hemde ne kadar oldu çok merak ediyorum. Yarın doktorla konuşacağım artık tam sezeryan günü versin ki eşim ve kayınpederim ona göre izin ayarlayacak. Tabisi kızım yaramazlık yaparda gününden önce gelmek isterse o ayrıda  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 21 Haziran , 2011, 15:21:33
Kızlar merhaba foruma yeni girebildim pazar gunü gece 11 de 3cm açıkla hastaneye yattım sabah 6 ya kadar sünni sancı çektim 4.160 gr ile oğlumu doğurdum ama çatala çıkınca 8 dk da dogdu doğuşunu gördüm karnımdan çıkmasını kenara alınıp göbeğini kesilmesi herseyi çok güzeldi hastanede herkes beni konusuyodu bebisin kilosu ve normal dogum oluşunu gelen hemşireler tebrik ediyo beni büyük is basarmissin diye ama ben derim ki acı eşiği zayıf olan normal dogumu bir daha düşünsün:))) ben pişmanlığım hayır kesinlikle değilim :)))

Tekrar hayırlı olsun canım sağlıkla büyüsün tosunun maşallah ona  :nazar: :nazar: Sana da maşallah tosun doğurmuşsun  :k06: :k06:

Aytii

hosgeldin Hayat tekrar gözünüz aydin olsun  :flowers:

masallah ne güzel anlattin

insallah bizde öyle dogururuz  :nazar: :amin:

4 kiloyuda geçmis oglusun iyi seni normal doguma almislar  :icon_scratch: bide senin oglunun kafa çapi büyüktü degilmi?

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Haziran , 2011, 15:24:55
Kızlar yarın kontrolüm var yaaa çok heyecanlıyım, hem kızımı göreceğim hemde ne kadar oldu çok merak ediyorum. Yarın doktorla konuşacağım artık tam sezeryan günü versin ki eşim ve kayınpederim ona göre izin ayarlayacak. Tabisi kızım yaramazlık yaparda gününden önce gelmek isterse o ayrıda  :k06: :k06:

insallah hayirli haberlerle gelirsin  :nazar: :nazar: :nazar:

ya Hayat ne demek istedin ben tam anlamadim  :k06: aciya fazla dayanikli olmayanlar mi normal doguma girmesin  ???

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:27:09
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Haziran , 2011, 15:24:55

insallah hayirli haberlerle gelirsin  :nazar: :nazar: :nazar:

ya Hayat ne demek istedin ben tam anlamadim  :k06: aciya fazla dayanikli olmayanlar mi normal doguma girmesin  ???
tebrik ederim arkadaşım 4 kilodan fazla çocuk ve normal doğum maşallah :nazar: :nazar: :nazar: allah analı babalı büyütsn.evet canım demek istiyorki sanırım acıya dayanamayan normali bir kez daha düşünsün diyor yani acı oluyor demek sanırım :-ooo :-ooo

HAYAT29

Son kontrol de3.800 dü ondan aldı aslına bakarsanız Dr um bebek iri deyip durdu hemşireler hersey yolunda neden Sezer'den yapalım ki dediler o da cesaretlendi sanırım Dr un da normal dogum kilo limitinde rekorunu aştım:))

asya81

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 21 Haziran , 2011, 15:30:05
Son kontrol de3.800 dü ondan aldı aslına bakarsanız Dr um bebek iri deyip durdu hemşireler hersey yolunda neden Sezer'den yapalım ki dediler o da cesaretlendi sanırım Dr un da normal dogum kilo limitinde rekorunu aştım:))
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: peki yırtık oldumu :icon_pale: :icon_pale:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 21 Haziran , 2011, 15:30:05
canım allah bağıslasın masallah sana.hayırlı olsun bol sütlü günler dilerim.iyi normal doğurmussun.tam bana demissin ağrı eşiğim çok zayıff :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ