2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 14:33:08
şkerler ben çıkıyorum,karnımın içi çok acıyor öptüm sizi görüşürüz :opucuk:

Görüşürüz canım kendine ve Elif'e dikkat et  :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bizde gidip biraz güzellik uykusuna yatalım oğlumun ihtiyacı yokta güzelleşmeye benim baya bi ihtiyacım var  :k06:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:41:50
bizde gidip biraz güzellik uykusuna yatalım oğlumun ihtiyacı yokta güzelleşmeye benim baya bi ihtiyacım var  :k06:
:k06: :k06: Hadi gidinde dinlenin bari canım öpüyorum  :opucuk:

Aytii

off kömür istiyooo canim yaaaaaaa  :cildir:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

ya Muhrisim öyle yanlis duymadin :D

aksamada esim gelince markete gidicez alsam bi paket koklasam doya doya  :k06: :k06: :k06:

muhribe

kız sen kömürün tadını nerden biliyosun da canın çekiyor?  :icon_scratch: yedin mi? hamilelikte tuhaf şeylere aşerildiğini duymuştum. ama kömür tahmin etmiyordum açıkçası  :k06:

Aytii

hayir nerde yicem ama ne biliyim iste sanki bôyle kokusu burnuma geliyoda yicekmisim gibi oluyorum ama yok  :crybaby2: zehirler Allah korusun

ama enazindan koklasam diyorum  :'(

muhribe

Allah Allah. hayretlerdeyim. neden oluyo bu? demir eksikliği falan mı?  :icon_scratch:

Aytii

galiba  :dontknow:

esimde öyle diyo

et ye ett diyo  :k06:

halbuki yiyorum ama yetmiyo demekki  ???

muhribe

ben küçükken bi arkadaşım gizli gizli toprak ve tuğla yerdi. doktorlar demir eksikliği demişler.

Aytii

ablam küçükken koltuklardaki süngerleri koparir koparir yermis :D annemde doktora getirmis demiri eksik demis

ablamin demiri en son 2 deydi  :-\

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 15:06:23
hayir nerde yicem ama ne biliyim iste sanki bôyle kokusu burnuma geliyoda yicekmisim gibi oluyorum ama yok  :crybaby2: zehirler Allah korusun

ama enazindan koklasam diyorum  :'(

Canım hala kömür mü çekiyor canın???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

evet Ayse  :crybaby2:

hafta sonu ayiptir söylemesi valideler izgara yakacaklarmis vallahi cumartesi aksami olsa diye bekliyorum sirf o kokuyu almak için  :'(

aydinays

Hadi bakalım hafta sonuna az kaldı cnm benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.