2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Haziran , 2011, 14:16:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 13:59:03
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:abim 6 yıllık evliydi bebekleri yoktu şimdi haber geldi hala oluyomuşum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin  :amin: :amin:

allah razı olsun gizemcim çok sevindim bende :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:17:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:16:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:13:27
her hafta çagirmaya basladi demek doktorun

bende 6 Temmuzda gidicem birdaha

ozamandan sonra her hafta gidecekmisim  :hello2:

evet o zaman sende 36 haftalık olucan orda 39 da bayanlar vardı her gün geliyoruz dediler nst ye giriyolarmış

yok 6 Temmuzda tam 37 haftalik olcam  :nazar: :love9: kaliyo geriye 3 hafta  :nazar: :love9:

zaman git gide daralıyooo pisicik güneş şerife sonra ben gizem sonra aytenim sen :D sıramızı beklersek tabi bu işler sırayla deeeell :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:02:11
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:53:08
Kızlar şafak listesinden ben çıkayım diyorum,yoksa çokk beklersiniz benim doğurmamıı :k06:,ayy artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummm bennnn

canım ben 27 sinde yine hastanede olucam doğum var diye giderse seda hanım düşüyüm peşine geliyim yanına :D

nurum gözünüz aydın ttalım:) bu arada çok güldüm yukarıda yazdığına hakkatten 27si son tarihim.ama bakın ben size söyluyorum eğer gün boyu hiç girmezsem nete bilinki doğuruyorum tamam ;D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:17:53
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Haziran , 2011, 14:16:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 13:59:03
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:abim 6 yıllık evliydi bebekleri yoktu şimdi haber geldi hala oluyomuşum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hayırlı olsun canım senin adına çok sevindim. Rabbim tamamına erdirsin  :amin: :amin:

allah razı olsun gizemcim çok sevindim bende :D

Ayyyyyy benim hala olmama çok var yaaaaaaaaaa, daha kardeşim 14 yaşında  :cildir: :cildir:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:19:00
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:17:45
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:16:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:13:27
her hafta çagirmaya basladi demek doktorun

bende 6 Temmuzda gidicem birdaha

ozamandan sonra her hafta gidecekmisim  :hello2:

evet o zaman sende 36 haftalık olucan orda 39 da bayanlar vardı her gün geliyoruz dediler nst ye giriyolarmış

yok 6 Temmuzda tam 37 haftalik olcam  :nazar: :love9: kaliyo geriye 3 hafta  :nazar: :love9:

zaman git gide daralıyooo pisicik güneş şerife sonra ben gizem sonra aytenim sen :D sıramızı beklersek tabi bu işler sırayla deeeell :D

Ayyy evet ya daha geçen gün nelerden konuşuyorduk şimdi doğumumuz ne zaman olacak onu konuşuyoruz maşallah kuzularımıza  :nazar: :nazar:

muhribe

shadow senin yine şansın var canım. ben asla hala olamıycam çünkü erkek kardeşim yok  :k06:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Gizem taktigin seye bak  :toothy10: :toothy10: ay güldürdün beni burda :D

dünürüm sen hiç merak etme biz anlariz egerki aksama kadar girmemissen kesin dogumdasindir  :love9:

Nurum bencede sirayla deeeel :D baksana Serife kaç gündür yok  :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 14:19:14
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 14:02:11
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:53:08
Kızlar şafak listesinden ben çıkayım diyorum,yoksa çokk beklersiniz benim doğurmamıı :k06:,ayy artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummm bennnn
sağol canım benimm.giriyoruz siteye öğlene kadar gelmemiş olursan başlıyoruz doğuma mı gitti acaba demeye girmeyince anlarrr sana bol bol dua ederizz

canım ben 27 sinde yine hastanede olucam doğum var diye giderse seda hanım düşüyüm peşine geliyim yanına :D

nurum gözünüz aydın ttalım:) bu arada çok güldüm yukarıda yazdığına hakkatten 27si son tarihim.ama bakın ben size söyluyorum eğer gün boyu hiç girmezsem nete bilinki doğuruyorum tamam ;D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:21:04

dünürüm sen hiç merak etme biz anlariz egerki aksama kadar girmemissen kesin dogumdasindir  :love9:

evet şerife hiç gelmiyo artık ya iyice zorlaştı hamileliği yada doğum yaptı hakkında hayırlısı hepimizin

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 14:20:45
shadow senin yine şansın var canım. ben asla hala olamıycam çünkü erkek kardeşim yok  :k06:

Tatlım benimde kız kardeşim yok amma velakin çocukluk arkadaşlarımın çocukları teyze diyor oradan yırtıyorum  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 14:21:04

Fena takarım Aytenn  :laughing7: yiğen gibisi yok ki ondan bu duyguları tatmak istiyorum valla

muhribe

hakikaten yeğen sevgisi bambaşka. ben üniversiteye giderken ablamın oğlu 3 yaşındaydı. yavrum günlerce arkamdan ağlamış  :y25: annesi yazı yazıyordu, bu da harflere bakarak taklit ediyordu. bana mektup yazmış oluyordu  :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

şkerler ben çıkıyorum,karnımın içi çok acıyor öptüm sizi görüşürüz :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

tatmak istiyorum bendeee ben biraz şımarığım enerjiğimdir annem babam hep der 28 yaşına geldin ne zaman büyüyeceksin sen diye bende abimlerde ışık görmediğim için hep hala olunca büyücem derdim şimdi halada oluyorum oturaklaşmam lazım kurtuluş kalmadı  :toothy10: :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 14:33:08
şkerler ben çıkıyorum,karnımın içi çok acıyor öptüm sizi görüşürüz :opucuk:

görüşürüz canım allaha emanet ol elifinle