2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Kızlar İst çok sıcak ya yanıyorum valla resmen su atıyor vücudum nasıl birşey bu ya  :sad1: :sad1: :sad1:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:18:34
Ayyy canım benim ya biz senle aynı odada nstye giriyoruz nekadar tuhaf değil mi?3 cihaz vardı dimi odada yalnız orta yaşlı sarışın bir bayan duruyorsa nstde yandın çünkü ayarlayamıyor ve 20-25 dakika durman gereken nstde ,kağıda yazmıyor yada silik çıkıyor 50-60 dakıka duruyorsun o kadının yuzunden sinir oluyorum yaa.ben bu perşembe sabahı oradayım canım sabah gireceğim nstye

canım tam 65 dakika kaldım nst de annem gitti buldu kadını  zaten kağıt bitti makinada :D biraz durdum meyve suyu iç dedi hemşire onu içince coştu bebek hem sancı arttı hem hareket arttı 91 i buldu ama doktor güzel dedi attı nst sonucunu kenara
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Haziran , 2011, 13:23:34
kızlar ne zaman nst'ye girmeye başladınız. biz 33. haftadayız daha hiç girmedik.  :icon_scratch: bir dahaki kontrolümüz 35. haftada olacak. o zaman girer miyiz acaba?

ben bugün ilk defa girdim muhriş 36+4 üz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Shadowqueen

Aytii

ay yok ben Denize giremem artik çok pis oluyo denizler  :igrenc:

ama hergün illa bi dusa giriyorum hatta iki kereyi bile buluyo  :-\

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar benımde tenim,ayaklarımın altı yanıyor resmen ,çok sıcağım :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bende yürürken ayaklarim aciyo altlari  :-\

sizinde ôyle oluyomu kizlar? sanki saatlerce yürümüsümde agri yapiyomus gibi  :sad1:

dünürüm bendede oluyor bazen,cayır cayır ateş çıkıyor altından ,çok yüksek vücut ısım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:43:43
kızlar benımde tenim,ayaklarımın altı yanıyor resmen ,çok sıcağım :icon_pale:

Benimde ayağımın altı yanıyor canım yaaa

Kızlar şafak listesinden ben çıkayım diyorum,yoksa çokk beklersiniz benim doğurmamıı :k06:,ayy artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummm bennnn

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 13:53:08
Kızlar şafak listesinden ben çıkayım diyorum,yoksa çokk beklersiniz benim doğurmamıı :k06:,ayy artık hayırlısıyla doğurmak istiyorummm bennnn

Tatlım ona bakarsan ben tam 9 ay 10 günlük doğmuşum, oda annem sancı falan çekmemiş rutin kontrol diye gitmiş doktor açılman var doğum başlamış demiş doğmuşum. O yüzden hiç belli olmaz sen kal listede  :k06:

Aytii

hayir çikma dünür

dursun  :aferin:

belki haftaya ayin 27 sinde dogurcan yan tam gününde  ::)

Aytii

erkekler genelde günlerinde dogarlar ama kizlar dengesiz oluyomus

gerçekten öyle

bende 41 haftalik dogmusum  :basardim: