2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

herkeşlereee meraba ben oğlumu gördüm geldim sabah 8 den beri hastanedeydim nst ye girdim sancım 91 i buldu  :cildir: bebeişim de 36+4 te 3 kilo 260 gr geldi 2 haftada 650 gr almış  :cildir: amaninnnnn ben nasıl doğurcammm.her şeyini hazırla dedi bebek daha kanala filan girmemiş ama 36 dan sonra bebek doğabiliyo genelde 38-40 hafta arası olsa da dedi  :muzz: :muzz: doğurasım geldi.tam beni ultrasona aldı uzandım telefon geldi doğuma çağırdılar doktoru apar topar gitti 45 dk sonra geldi ilk beni aldı normal doğum yaptırmış 45 dakikada  :-ooo
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bu çocuk bi değişik dedi doktor nereye koysa ultrason aletini oraya vuruyo çocuk  :ehi: yüzünün resmini çekmeye çalışıyo doktor çekmeyin der gibi başını yukarı kaldırıyo öldürdü bizi gülmekten sıpa  :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

nur şekerim bi an oğlumu gördüm deyince acaba doğdu mu diye düşündüm  :k06: bak içime doğdu galiba yakında gelecek senin kereta. 45 dakika dediğin bebeğin çıkış süresi canım. annenin sancıları başlayınca ebeler oluyor yanında. bebeğin çıkacağı an iyice yaklaşınca doktor gidiyor. yoksa başından sonuna kadar durmuyor doktor başında

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 12:35:37
herkeşlereee meraba ben oğlumu gördüm geldim sabah 8 den beri hastanedeydim nst ye girdim sancım 91 i buldu  :cildir: bebeişim de 36+4 te 3 kilo 260 gr geldi 2 haftada 650 gr almış  :cildir: amaninnnnn ben nasıl doğurcammm.her şeyini hazırla dedi bebek daha kanala filan girmemiş ama 36 dan sonra bebek doğabiliyo genelde 38-40 hafta arası olsa da dedi  :muzz: :muzz: doğurasım geldi.tam beni ultrasona aldı uzandım telefon geldi doğuma çağırdılar doktoru apar topar gitti 45 dk sonra geldi ilk beni aldı normal doğum yaptırmış 45 dakikada  :-ooo
masallah canım aslanına.cok iyi kilo almıs.insallah sende hemencecik normal doğumla kurtulursun :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

Maşallah canım oğluşuna, Rabbim hayırlı zamanda sağlıkla gelmesini nasip etsin ama kilosu falan yerinde gelmesinde bir problem yok dediyse doktor için rahat olsun canım  :nazar:

Aytii

ohh masallah Oguzhan'a  :nazar: :nazar: benimkiside 2 haftada 700 gram almis :D bak ben sana diyorum bunlar ikiz diye  :k06: kiz demekki bende 36+ da sancim olacak  :-ooo yani haftaya  :k06: hayirlisi olsun canim insallah  :amin: doktoru çatisi açildi diye çagirmislardir kadin belki sanci çekmistir çatisi açilana kadar

elvan&busenur

maşallah oğuzhan paşaya nurcum artık az kalmış heyecan doruktadır :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 12:10:28
merhaba yaz analarinin hepsi gelmis  :opucuk:

dünürüm nasilsin? ve diger kizlar  :-*

Selam canım sende hoşgeldin  :opucuk:

Aytii

hosbuldum Gizem  :opucuk:

Nurum sancin 91 i bulduysa  :icon_pale:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sağolun kızlarrr nasıl mutluyum nasıl mutluyum gelir gelmez bil. oturdum annem diyo biraz dinlen diye yok dedim kızlara yazmam lazım hemen.. tanımasam da sizleri dert ortağım olduğunuz iyiki varsınız şekerlerim benimmm amannnnninnn sevgi pıtırcığı oldum  :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aytenim hakikaten aynı gidiyoruz haftalarımızda tutsaydı tamdı yaniii isimler benziyo kilolar koca kafalar hepsi tutuyo  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 12:41:54
sağolun kızlarrr nasıl mutluyum nasıl mutluyum gelir gelmez bil. oturdum annem diyo biraz dinlen diye yok dedim kızlara yazmam lazım hemen.. tanımasam da sizleri dert ortağım olduğunuz iyiki varsınız şekerlerim benimmm amannnnninnn sevgi pıtırcığı oldum  :flowers:

bak içimden bir ses senin bi iki hafta içinde apar topar doguma gidecegini söylüyo  ::)

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 21 Haziran , 2011, 12:42:39
aytenim hakikaten aynı gidiyoruz haftalarımızda tutsaydı tamdı yaniii isimler benziyo kilolar koca kafalar hepsi tutuyo  :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: ablamlarla okadar benzerligimiz olmadi mübarek  :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: enteresan cidden.bu sancı şiddeti noluyo kızlar ben bi şey anlamadım doktor baktı güzel dedi bi şey demedi

muhribe

kızlar su içiyor musunuz bakalımmmm  :icon_scratch: hadi herkes bi bardak su alsın eline