2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

iyiyiz elvancım çok şükür,sen nasılsın?
Gizemcim karnım okadar buyuk değil benım kızda en son 3300-3400 civarıydı ,son ayda okadar ılo almadık ıkımızde ama yınede karnım küçük gelıyor ona sanırım ,zor taşıyorum çünkü :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

iyiyiz tsk ederiz  :-*

benimde ara da bir yoruldugum zamanlarda özellikle karnimin alt kismina biçak saplanir gibi bi sanci giriyo  :-\

elvan&busenur

bizde iyiyiz oğluşla geceleri kramplarla uğraşıyoruz :-\bide sağıma yattığım zaman ayaklarını topluyor sanırım biraz canımı acıtıyor yaramaz ama herşey yolunda :k06:

muhribe

elvan biz seninle aynı zamanlarda doğum yapıcaz sanırım tatlım. biz de 33. haftamızdayız  :muzz:

elvan&busenur

evet canım biz aynıyız sanırım senin en son ne zamamn dedi doktor :)

muhribe

canım normal istediğimiz için 11 ağustos görünüyor şimdilik. ama sezeryan olursa henüz bir şey demedi doktorumuz. senin son adet tarihin ne? benimkisi 4 kasım

Aytii

Elvan sagina yatma birdaha

bana doktorum geçen sordu sagina yatiyomusun diye

hayir dedim hep solumda yatiyorum saga hiç dönmüyorum

böbregime bakti büyüme varmi diye

sag tarafta yatmak hamilelikte böbrek büyümesine neden oluyor ve bebege bulasabiliyor kandan Allah korusun  :amin: aklinizda bulunsun kizlar aman ha diyim sag taraf yasak :nono:

elvan&busenur

ben son adet tarihim 12 kasım canım banada drum 15 ağustos son dedi normal doğum için ben normal istiyorum tabi olursa inşallah :nazar: :amin:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

elvan&busenur

ayyy bilmiyordum aytencim allah korusun bilgilendirdiğin için teşekkürler tatlım :opucuk:

Aytii

rica ederim canim ama doktorun söylemesi gerekirdi bunu sana  :-\

sag tarafina yatarken farkedeceksin bebegin hareketleri azaliyo ve rahatsiz oluyosun

Sümeyra hosgeldin  :-*

muhribe

elvan hayırlısı olsun canım. hangisi hayırlı olacaksa Allahım o yolla kurtarsın inş. insan sezeryan, normal ayrımı yapmıyor son zaman. yeter ki minnoşlar sağlıkla gelsin.

sümeyra hoşgeldin canım  :opucuk:

KasrıCinan

hosbulduk canım.ooh bavullar valizler hazırlanmıs.ne güzel size masallah allahım eve dolu dolu dönmeyi nasip etsin  :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 21 Haziran , 2011, 12:30:25
hosbulduk canım.ooh bavullar valizler hazırlanmıs.ne güzel size masallah allahım eve dolu dolu dönmeyi nasip etsin  :amin: :nazar:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

KasrıCinan