2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

çok iyiyiz canım şükür, işteyiz çalışıyoruz. sizler nasılsınız?

izemsevi

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

çok şükür iyiyiz canım ya,sadece karnımız çok kasılıp,geriliyor herzamanki gibi işte :sad1: hoşbulduk sevalcim :hello:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

cankuşlar ben hbu aralar çok sık yaptığım bir şeyi yapcam ilk başta wc ziyaretine ordanda yemeğe gidiyorum öpüldünüz :opucuk:

Shadowqueen

Günaydın kızlar nasılsınız bakalım?Var mı değişik haberler  :flowers:

Görüşürüz sevalcim,afiyet olsun size :wave:,Hoşgeldin gizemcim bende değişik bir haber yok tatlım ,bildiğin gibi işte,39+1 ve beklemedeyim :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

elvan&busenur

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 11:53:55
Görüşürüz sevalcim,afiyet olsun size :wave:,Hoşgeldin gizemcim bende değişik bir haber yok tatlım ,bildiğin gibi işte,39+1 ve beklemedeyim :dontknow:

Hoşbulduk tatlım, hadi bakalım günün az kalmış gelicek inş. sağlıkla kızın, benimde 2 gündür feci karnım ağrıyor akıntımın rengide değişti ve kızım iyicene aşağı indi karnımın şekli değişti. Dünden beride semsert birt dayıyor popoyu sırtı görmen lazım valla fenalardayım  :sad1: :sad1:

Shadowqueen

Aytii

merhaba yaz analarinin hepsi gelmis  :opucuk:

dünürüm nasilsin? ve diger kizlar  :-*

Gizemcim o karın ağrısı bendede oluyor ara ara,ama geçiyor baygın bir ağrı,ama en çok şu kasılmalardan muzdaribim karnım patlayacak gibi oluyor okadar sert ki

elvan&busenur

hoşbulduk canlar gizemcim pisicik ayten neler yapıyosunuz nasıl bebişler :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 21 Haziran , 2011, 12:11:30
Gizemcim o karın ağrısı bendede oluyor ara ara,ama geçiyor baygın bir ağrı,ama en çok şu kasılmalardan muzdaribim karnım patlayacak gibi oluyor okadar sert ki

Anladım canım ama benim bazen çok uzun sürüyor çıldırıcak gibi oluyorum ağrıdan yarın doktora gideceğim soracağım valla acaba İdrar yolundaki enfeksiyondan olabilir mi diye o kadar ilaç kullandım ama bilmiyorum valla. Ayrıca canım senin kızın maşallahı var ondandır diyeceğim ama benimki küçük olduğu halde karnım tef gibi oluyor valla  :dontknow: :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 21 Haziran , 2011, 12:12:02
hoşbulduk canlar gizemcim pisicik ayten neler yapıyosunuz nasıl bebişler :love9:

Tatlım uğraşıp duruyoruz sıcaklarla işte ya kızımın maşallahı var artık hiç durmuyor kıpır kıpır teyzesi. Siz nasılsınız bakalım?