2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

valla herkes sasiriyo 14 kilo diyince

nerende bu kilolar diyolar

bende anlamiyorum

demekki gerçekten hamilelikten alinan kilolar bunlar

içindeki su bebegin kilosu sonra ödemler sislikler felan dogurunca bir kismi gidiyo hemen hakiki kilo olsa o hafta içinde gitmesi mümkün olmaz

izemsevi

iç çamaşırlar alt benimde oluyor hatta eşim nasıl oluyor diye hayret ediyor  :-ooo bende 1 tane emzirme sütyeni 1 tane atlet aldım ama acaba kaç tane alsak yeterli ben o emzirme sütyenleri normal zamanda takamam

Aytii

2 tane yeter Seval

gerekirse normal giydigin atletini kaldirir emzirirsin yani sanki eskiden analarimiz emzirme sutyeni mi takiyodular  :laughing7:

asya81

bencede öyle ya yoksa doğumdan sonra o kadar kilo aynı hafta gidermi.20gün önce görümcem doğurdu sezeryanla göbeği vardı şişti doğumdan sonra kardı dün gördüm 20 gün sonra kalmamış göbeği bile  :-ooo maşallah dedim bide sezeryanda kalır derler 8kilo da gitmiş .zaten 6-8 kilo bebek suyu eşi vs yarım kilo ladar gögüs şişliği annedeki ödem vs gidiyor demekki

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Haziran , 2011, 10:45:09
iç çamaşırlar alt benimde oluyor hatta eşim nasıl oluyor diye hayret ediyor  :-ooo bende 1 tane emzirme sütyeni 1 tane atlet aldım ama acaba kaç tane alsak yeterli ben o emzirme sütyenleri normal zamanda takamam
maşallah  :nazar: bi tane al yeter canım onuda biyere gidersen kullanırsın evde penye kullanırsın

Aytii

Asyacigim kimisi normal dogumla bile göbegi atamaz

o bünye meselesi

sakin aldanmayin yok sezeryan iyi degil bilmem ne diye tamamen senin bünyene bagli bisey

izemsevi

kesinlikle doğru göbeğin kalması sezeryan yada normal doğuma bakmıyor öyle olsaydı eski kadınların şuan hiçbiri göbekli olmazdı hepsi normal doğum yapmış göbekli teyzelere sorsan hemen kızım doğumdan sonra kaldı derler ama hepside normal doğum yapmış insnalar egzersiz felanda yaparsankalmaz canım yazın zaten şu sütyen takmaktan nefret ediyorummmmm daraltıyor adamı cendereye girmiş gibi

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 10:46:55
2 tane yeter Seval

gerekirse normal giydigin atletini kaldirir emzirirsin yani sanki eskiden analarimiz emzirme sutyeni mi takiyodular  :laughing7:

iyi ozaman bir tane daha alayım ten rengi alırım onuda 2 tane dahada atlet alıyım yeter ben bebeğede 2 tane penye battaniye almıştım acaba 1 tane dahamı alsam çok kararsız kaldım

muhribe

kızlar emzirme sütyeninin bedenini nasıl seçtiniz? ben bi tane aldım ama onda bile tereddütteyim. hani süt bezleri dolunda daha da büyüyecek ya göğüsler, kaç numaraya sığacağını nerden bilicez?  :dontknow:

Aytii

aydinays

kızlar bende bir tane aldım gögüslerim çok büyüdü eski sütyenlerim olmadı. Oda büyük geldi bana. Doğuma kadar büyür diye bıraktım kenara  :D :D
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

muhriş bana aslında son 2 hafta kala al dediler ama ben uyguna buldum15tlydi alıyım dedim bende senin gibi düşündüm bol olsun diye 100aldım sonra eve geldim büyük oldu 90mı alıyım derken orda bir teyze vardı kızım ortasını al baya büyür gögüslern dedi 95 aldım bende

muhribe

ben normalde 85 kullanıyordum. 90 oldum. emzirme sütyenimi de 95 aldım, penyelerinden. evde denedim hafif büyüktü. umarım süt dolunca tam olur.

Aytii

ben 80 85 giyiyodum ama gögsümden dolayi degil bel kismindan dolayi  :k06: gögüslerimde okadar büyümedi :)

muhribe

ben de çok büyür diye düşünmüştüm, bi arkadaşım vardı hamile kalınca göğüsleri füze gibi oldu :) ben de öyle olacak sanıyordum, neyse ki sadece bir beden büyüdü. zamanla da karnım göğüslerimi geçince sorun kalmadı  :k06: