2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

asya81

Aytii

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Haziran , 2011, 10:12:55
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 10:11:10
Asya hosgeldin  :opucuk:

Seval hani resmin haniiii  :caca:

saol canım nasılsın

iyi tatlim sen nasilsin ? göbüsüne masallah ne güzel olmus öyle  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

aytennnnnnnnn az daha büyüsün serpilsin diye bekliyorum :honk: :honk: :honk: valla inanmazsın belki ya acayip unutkan oldum ve her seferinde eşime çektiriyorumda yani koyacam diye ama işte becerip koyamadım artık odasıda gelince cicileriyle birlikte beşiğini kızımla beni çekip koyayımda bütün bir tablo olsun

izemsevi

ayten sen emzirme atleti ve sütyeni kaç tane aldın

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 10:14:32
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Haziran , 2011, 10:12:55
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 21 Haziran , 2011, 10:11:10
Asya hosgeldin  :opucuk:

Seval hani resmin haniiii  :caca:

saol canım nasılsın

iyi tatlim sen nasilsin ? göbüsüne masallah ne güzel olmus öyle  :nazar: :nazar: :nazar:
saol canım  :love7: geçen hafta korkuttu bizi kızım ama  :-ooo :-ooo 4 lü testte atp si yüksek çıktı ayrıntılı ultrasona girdik erkenden mecbur şükür bişey çıkmadı  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Haziran , 2011, 10:18:33
benim hiçbir sütyenim olmuyor  :-ooo :-ooo gittim emzirme aldım geçen ay balenlileri önermiyorlar çünkü oda küçük gelmeye başladı ya  :-ooo :-ooo

izemsevi

asya canım o 2-3-4lü testlere takılma canım hepsi fasa fiso şeyler
ayten ben bir tane atlet bir tane sütyen aldım benimde sütyenler olmuyor geçen ay aldım bir tane normal sütyen ama sanırım oda hafifi sıkmaya başladı emzirme sütyenleride normal zamanda takmak zorya kocaman gösteriyor lambur lubur birşey penye al dediler

izemsevi

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Haziran , 2011, 10:20:08
benim hiçbir sütyenim olmuyor  :-ooo :-ooo gittim emzirme aldım geçen ay balenlileri önermiyorlar çünkü oda küçük gelmeye başladı ya  :-ooo :-ooo

asya senin gögüslerinin büyümesi için erken değilmi canım ben 1 ay önceye kadar normal takıyordum birde benim normaldede büyüktür yani

asya81

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Haziran , 2011, 10:25:08
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Haziran , 2011, 10:20:08

asya senin gögüslerinin büyümesi için erken değilmi canım ben 1 ay önceye kadar normal takıyordum birde benim normaldede büyüktür yani
vallahi bilmiyorumki canım 80 di normalde şimdi 90 olduk :-ooo :-ooo :-ooo zaten kaşınıyor mor mor damarlar oluşmaya başladı.daha ilerde büyürse napcam :-ooo :-ooo manda gibi olursaam :-ooo :-ooo

izemsevi

benim senin dönemlerindeyken çok acıyordu bir yere yanlışlıkla dokuncam diye aklım çıkıyordu artık şimdi bazen sızlıyor ve kaşınıyor ama acımıyor sadece bastırınca okadar

asya81

acıma yok şükür büyüyor :ehi: beni gören gögüstenmi alıon kiloyu diyor :toothy10:

izemsevi

zaten milletinde gereksiz konuşmaları yokmu dün arkadaşım aradı kız herkes doğurdu bir sen doğuramadım diyor bende canım milletinki 40haftada doğuyorda benimki daha 33 haftalık oldu doğması için erken değilmi dedim bide bunu diyen tecrübeli anne

asya81

bayılırlar uzaktan müdaheleye zaten  :violent1: :violent1: bide çocuğu olanmı diyor bunu ya. :-ooo herkez bir tuhaf

Aytii

kizlar ben bir emzirme sutyeni birde atletli sutyenden aldim yani iki tane var yeter diye düsünüyorum ;)

bu arada ben 14 kilo aldim ama iç çamasirlarimin hepsi hala oluyo  :nazar: :basardim:

asya81

ne güzel yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: benim olmuyor  :cildir: :cildir: :cildir: daha büyümez inşallah.ya zaten sen sadece bebek göbeği yapmışsın bacım :nazar: :nazar: :nazar: