2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

33+ oluyoruz şeker daha son hafta sayılırız ben gündüz sıcaktan dolayı daha çok etkileniyorum gecede üstümü felan örtmüyorum yarı oturu pozisyonda yatıyorum ama tabi öyle deliksiz uyku değil dönerken felan eşimden tutunuyorum göbeğimide tutup öyle dönüyorum sanjki arabayla kavşaktan dönüyorsun diyor eşim

muhribe

nur desene sen de yükümü siz mi taşıyorsunuz diye :) benim annemin bi teyzesi var, çok kilolu. ona sık sık kilo ver diyolardı. sonunda çileden çıkmış kadın, size beni taşıyın dedim mi de kilolarımı dilinize doluyorsunuz demiş  :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

selam kızlar nasılsınız ya çok özledim sizi.... hiç giremiyorum benim sıpam yüzünden :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 20 Haziran , 2011, 16:42:54
nur desene sen de yükümü siz mi taşıyorsunuz diye :) benim annemin bi teyzesi var, çok kilolu. ona sık sık kilo ver diyolardı. sonunda çileden çıkmış kadın, size beni taşıyın dedim mi de kilolarımı dilinize doluyorsunuz demiş  :k06:

cidden yaa bayıyolar bazen hadi yine doğum olcak bitcekte o teyzeye yazık hakikaten ne çok sordularsa
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

özoş yüzünü gördük cennetlik olduk napıyor tontiğin

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Haziran , 2011, 16:43:36
selam kızlar nasılsınız ya çok özledim sizi.... hiç giremiyorum benim sıpam yüzünden :)

selam canım hoşgeldin özlettin kendini.bizde böyle olalımmm sıpalarımız fırsat vermesin artıkkk :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

öznur bebişinin sağlığı nasıl tiroidler ne alemde

°•.ℓανιηуα.•°

:)  ben de çok özledim sizi... bebeğim iyi kızlar çok şükür... yiyip içiç çıkarıp uyuyo  :ehi: geceleri pek uyumuyo  ::)

tontiğim çok sevimli kızlar yaaa. dün göbeği düştü işte 11 günlükken. bu gün de ilk banyosunu yaptırdık. mestholdu,uyuyo şimdi :) çok güzel bi duygu kızlar yaaa.... ama bol bol uyuyun olur mu :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyy mis gibi olmuşşşş kokla bizim yerimize annesiii  :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 20 Haziran , 2011, 16:48:09

nurum valla tam 1 hafta önce öğrendik işte. doktor yarına yani 21 hazirana gün verdi. bi daha kan alınıp ölçülecek. işte yarın gideceğiz ya bakalım ne olacak. metin olmaya çalışıyorum. kızlar insan evladına en ufacık bi şeyi bile konduramıyomuş yaaa..... ne zor bişi... Allah kimseye yaşatmasın kimseyi evladıyla sınamasın  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Haziran , 2011, 16:51:11
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 20 Haziran , 2011, 16:48:09

nurum valla tam 1 hafta önce öğrendik işte. doktor yarına yani 21 hazirana gün verdi. bi daha kan alınıp ölçülecek. işte yarın gideceğiz ya bakalım ne olacak. metin olmaya çalışıyorum. kızlar insan evladına en ufacık bi şeyi bile konduramıyomuş yaaa..... ne zor bişi... Allah kimseye yaşatmasın kimseyi evladıyla sınamasın  :amin:

aminn canım allah yardımcınız olsun bi şeyi yoktur tombiğinin inşallah.benimde en korktuğum şey bu ben de tiroid hastasıyım 6 yıldır bebeğimi etkileyip etkilemediğini merak ediyorum hamileliğimin başından beri.allah meleklerimizi korusun.

°•.ℓανιηуα.•°

amin canım amin... bizde tiroit hastası da yok. hamileyken de bakıldı bana ama bişiy yoktu.. taktiri ilahi yaaa..... tedavisi varmış neyseki. ben de doktorun dediğinden çıkmam,gereken herşeyi yaparım oğlum için. Rabbim dermansız dert vermesin yalnızca. ben çıkıyorum nurum... sevalim görüşürüz senle de... iyi bakın kendinize...

izemsevi

bende 6 yıldır kullanıyorum hamilelikten önce bir içiyordum hamilelikle birlikte 100+25 levetron aldım gecen haftadan itibarende 100+25+25=150içmeye başladım birgün 125 birgün 150içicem doğuma kadar dr ilaçlarıda kullandığın taktirde risk sözkonusu değil dedi içim rahat ondan dolayı allahım korusun hepimizin minnoşlarını

muhribe

kızlar sizdeki tiroidin bebeğe geçmesi çok sık rastlanır bir durum değil. benim eltim tiroid hastası. hatta acil ameliyat olması lazım. ilk bebeğine hamileyken öğrendi, ilaç bile içmedi. bebek sağlıkla doğdu. sözde doğumdan sonra ameliyat olacaktı, tınmadı, 2.ye hamile şimdi. yine ne kontrol ne ilaç. bebek Allaha emanet. siz içinizi ferah tutun, Allah korur meleklerinizi. zaten tıbben yapılması gerekenleri yapıyorsunuz

izemsevi

öyle elimizden geleni yapıyoruz canım allah korusun minnoşlarımızı cankuşlar ben 5dkya çıkıyorum eski koyu sohbetlerimizi özledim ya herkes pırt pırt doğurunca kaldık böyle sessiz sedasız