2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

Aytii

iyi tatlim sen nasilsin?

sabah biraz terledim hemen bir dus aldim rahatladim

artik doguma kadar yikanir dururum :k06:

muhribe

o terlemeleri sorma zaten. az önce su içerken dedim Allahım suyu yaratmasaydın biz napardık.  :icon_pale: bugün babamız beşiğimizi, bebek arabamızı ve ana kucağımızı alacak  :hello2:

Aytii

:love9: ohhh ne güzel gelsin ciciler  :muzz:

ben dün farkettim hastane çantamda atletlerim ve hastaneden çikarken giyecegim kiyafetlerim eksik

bu hafta içi bir sabah erkenden çarsiya gidicem almak için

esim çalisiyo oyuzden yalniz gitmem gerekecek

ögle saatinde çikmamak için sabah gidicem mecburen yoksa piseriz oglusumla  :icon_pale:

aynen dedigin gibi su çok baska birsey ya Rabbim yaratiyor iste güzel nimetleri  :love9:

muhribe

tamamlayın canım eksiklerinizi. artık bu saatten sonra hazır olmak lazım. Rabbim gününe kadar bekletsin ama ne olacağı belli olmaz. biz de cumartesi günü hazırladık hastane çantalarımızı. hasta bezi almam lazım benim de

Aytii

evet aynen öyle hazirda bulunsun hersey

son 5 haftamiz ama belli olmaz daha kisada olabilir

ben hasta bezini canped aldim 5 küsür lira ödedim iyiye benziyo içinde 10 tane var büyük boy aldim birde orta boy bilgin olsun

muhribe

dediğin iyi oldu, eşim geçen bi medikale bakmış, small, medium ve large var demişler. ama hangi kiloya hangisi uygun olur söylememişler, o da bilmediğinden alamamış. en büyüğü large ise biz medium kullanırız herhalde. sonuçta doğum olunca karnımız gidecek

Aytii

canim sen yinede büyük al

benimkisi ped gibi öyle belden baglamali degil ;)

ama büyük boy oldugu için rahat ederim orta boyuda sonraki asamalarda kullanmak için aldim  :laughing7: ilk günler yogun akar diye büyük boy aldim ben  ::)

muhribe

hmm canpedin hasta bezi diye mi isteyeceğim? medikallerde genelde belden bağlamalılar var. sen marketten mi aldın?

Aytii

evet marketten aldim

Real vardir mutlaka oturdugun yere yakin

hem fiyati uygun hemde markasi iyi

belden baglamali almadim hani sezeryan felan olursa rahat etmek için bide sicaklarda terliyosun zaten  :sad1:

cemre81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Haziran , 2011, 10:59:22
canim sen yinede büyük al

benimkisi ped gibi öyle belden baglamali degil ;)

ama büyük boy oldugu için rahat ederim orta boyuda sonraki asamalarda kullanmak için aldim  :laughing7: ilk günler yogun akar diye büyük boy aldim ben  ::)

kızlar hastabezi almayın zaten hastaneden veriyorlar

Aytii

olsun ben yinede bulundurayimda yanimda

muhribe

hastaneden sonra evde de lazım olmaz mı cemrecim?

Aytii

fazla olmasinin bi zarari yok  :aferin: bence alinmali her ihtimale karsi

muhribe

alalım canım dursun bi kenarda. bi de o telaşla bez derdine düşmeyelim