2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

slm kızlar nasılsınız doğuran felan varmı burcu canım gözün aydın seninle bizde stres olduk neyseki prenses sağlıkla doğdu hilalcim seninde yeniden gözün aydın darısı biz bekleyenlere  :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

izemsevi

iyiyim sağol ayten sen napıyorsun dr gitmişsin oğuz paşa 2700 olmuş

Aytii

iyiyim canim bende sicaklarla bogusuyorum  :honk: evet oglusum 2700 civari olmus masallah ona  :nazar: kafa çapi büyükmüs belki sezeryan olabilirim

sen neyaptin nezaman kontrolün

izemsevi

23ünde benimde kontrol bizde 33+ oluyoruz yarın iyice heycan bastı zaman azaldıya insan birde doğum yapanları gördükçe hevesleniyor

Aytii

evet öyle

bende bu hafta 35. haftami dolduruyorum kismetse

birdaha 37 haftada gidicem kontrole ondan sonra beni her hafta çagiracakmis zaten kaliyo 2 hafta 37 den sonra  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

benimde 10-15dkya toplantı başlayacak ama çok uzun sürmez sanmıyorum

izemsevi

bana en son gittiğimizde en erken 29 temmuz en geç 3 agustos demişti sezeryan olursa 38.son günü yada 39un ilk günü alıyor drlar

Aytii

ben sezeryan olacaksam eger gününün dolmasini beklicem zaten doktorumda öyle dedi sorun olmadigi sürece 40 haftayi bekleriz dedi

bakalim suanda bir sorun yok ama son dakikada belli oluyo hersey.

izemsevi

benim dr gününden 1 hafta veya 8-9 gün önce alırız demişti işte benimde sanırım temmuz 15 gibi belli olur tam tarih ama bizde eşimle 29 temmuz olacağına ay sonuya ay başı olsun 1 ağustos olsun diye düşünüyoruz

Aytii

anne karninda ne kadar kalirsa okadar iyi  :icon_thumright: bu arada benim son 37 günüm ve sen hala resim eklemedin  :caca:

aydinays

Ayyy kızlar ben sizin yazdıklarınızı okuyunca şimdiden heycanlanıyorum. Kilo almaya başladım eşim bana dedeme benzedin diyor ( Dedesi şeker hastası ve kocaman göbişi var :k06: :k06:) Bu arada kızlar benim oğlum tam zamanında doğarsa eğer 11.11.2011 de doğacak. Eğer bende sezeryan olursa o tarihte doğmasını isterim oğluşumun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Haziran , 2011, 10:12:17
Ayyy kızlar ben sizin yazdıklarınızı okuyunca şimdiden heycanlanıyorum. Kilo almaya başladım eşim bana dedeme benzedin diyor ( Dedesi şeker hastası ve kocaman göbişi var :k06: :k06:) Bu arada kızlar benim oğlum tam zamanında doğarsa eğer 11.11.2011 de doğacak. Eğer bende sezeryan olursa o tarihte doğmasını isterim oğluşumun.

ne güzel tarih öyle :)  :love9: hayirlisi olsun canim insallah saglikla al kucagina oglusunu sende  :nazar:

muhribe

Aytii