2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım dularım seninle allaha emanet ol meleğinle güzel haberlerini paylaşmanı dört gözle beklicem rabbim yardımcın olsun  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım benim allah yardımcın olsun. Güzel haberleri alırız inşallah. döndüğünde meleğinle birlikte gelirsin yanımıza. Allaha emanet ol cnm benim. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

FeHi

Slm canlarım sizleri öyle özledim ki anlatamam..
inşALLAH hepiniz iyisinizdir.
Bende meleğimle bolca vakit geçirmeye çalışıyorum

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Hilalcim bizlerde seni özledik,maaşallah yaa çok özenıyorum sana,Rabbim bizlerede nasip eder inşallah 8 günüm kaldı benım günümün dolmasına :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Haziran , 2011, 20:06:25
Hilalcim bizlerde seni özledik,maaşallah yaa çok özenıyorum sana,Rabbim bizlerede nasip eder inşallah 8 günüm kaldı benım günümün dolmasına :love9: :love9:
Canımmmmm çok çok özledim bende hepinizi :love9:
çok az kalmış bu arada Allah kurtarsın sağlıkla İnşALLAH :amin:

Canım senınde kız ya,gününden kaç gün önce oldu,doldurdunmu gününü?
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Haziran , 2011, 20:16:05
Canım senınde kız ya,gününden kaç gün önce oldu,doldurdunmu gününü?
Gününden 1 gün önce geldi kucağıma teyzesi :love9:

ben hiç mutlanmayım ozaman daha 8 günüm var ;D

aydinays

canım benim kıyamam size ben. Maşallah inşallah bu sayfadaki herkes doğuracak. Bebekleri kucağına alıcak. Sıra bizim sayfamıza gelecek. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

FeHi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 19 Haziran , 2011, 20:25:22
ben hiç mutlanmayım ozaman daha 8 günüm var ;D
Canım gelmeye niyeti yoktu küçük hanımın çünkü son dakikaya kadar doğum belirtisi yoktu ne suyun geldi nede açılmam vardı suni sancı verdi onda bile bebek doğum kanalına girmedi hemen sezeryana aldı o şekilde doğum gerçekleşti

aydinays

Oyyy oy kıyamam senin bebekde nazlı yani. Ayy bize mevlam acaba nasıl doğum nasip etti. Canım sezeryanda baygın mıydın yoksa epidural mi oldun ???

Anladım hilalcim,benımde şuan öyle bakalım ne olacak :dontknow:

FeHi

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Haziran , 2011, 20:33:42
Oyyy oy kıyamam senin bebekde nazlı yani. Ayy bize mevlam acaba nasıl doğum nasip etti. Canım sezeryanda baygın mıydın yoksa epidural mi oldun ???
Bitanem spinal oldu doğumum
ALLAHIM kolaylık versin sizlere doğumun en hayırlısını en kolayını nasip etsin Canım :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: FeHi - 19 Haziran , 2011, 20:52:51
Alıntı yapılan: aydinays - 19 Haziran , 2011, 20:33:42
Bitanem spinal oldu doğumum
ALLAHIM kolaylık versin sizlere doğumun en hayırlısını en kolayını nasip etsin Canım :amin:

Amin canım ağrın sızın çok var mı? Sezeryandan dolayı. Süt olayın inşallah düzene girmiştir.

FeHi

Canım benim şuan çookkk hafif ağrım var, rahatsız etmiyo ama..