2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

eee çocuk mamaya alışınca ya daha çok emmezse benim ablacım çocugu emmiyodu ilk zamanlarda 7 aylık olduğu için gelişmemiş emmeyi bilmez dedi annem nasıl bilmez dedi har dakka dayadı şimdi 2 yaşına girdi velet ayakta emiyo  :k06: biraz zorlucakmışız emmesi için  :honk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Haziran , 2011, 19:26:51
selam bayanlar nasılsnız

aytenn doktora gidicektiniz naptınız nasıl geçti

hosgeldin canim  :-*

evet gittik bugün oglusum iyi çok sükür  :nazar: :nazar: :nazar: 2700 gram olmus masallah  :nazar: kafasi büyükmüs biraz oyüzden bekliyorum ilerki haftalarda ne dicek doktorum normal dogum için

sen nasilsin  :)

...ŞehzadEfe...

ben gripli bi şekilde dolanıyorum evde ıhlamur içsem mi acaba limonlu dokunur diyolar korkuyorum da

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Haziran , 2011, 19:33:27
ben gripli bi şekilde dolanıyorum evde ıhlamur içsem mi acaba limonlu dokunur diyolar korkuyorum da

geçmis olsun

limonlu degilde bal kat içine ilik ilik iç öyle 2 bardak iyi gelir karanfil varsa iki tane kat içine karistir ;)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

aktardan aldıysan yani poşet ıhlamur değilse zararı yok canım kış hamileliği geçirdiğim için bol bol hasta oldum bi şey olmuyo çok şükür arkadaşlar da içtii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

...ŞehzadEfe...

ballı deniyeyimm köy ıhlamuru poşet içmem canım mis gibi köyden getirmişti annanemiz balda köyden şimdi yapıp içerim inşallah iyi gelirde pazartesi ye kadar iyileşelim yoksa işten kızıyolar

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Haziran , 2011, 19:38:39
ballı deniyeyimm köy ıhlamuru poşet içmem canım mis gibi köyden getirmişti annanemiz balda köyden şimdi yapıp içerim inşallah iyi gelirde pazartesi ye kadar iyileşelim yoksa işten kızıyolar

senin is yerindekilerde bi alem desene benimki gibi

ben kisin grip oldugumda gittim aktardan aldim ihlamur çiçegi kaynattim iyice içine bal koydum bide karanfil attim iki tane öyle içtim günde iki bardak. gece yatarkende eklem yerlerime sirke sürmüstüm ates yapmamak için aklinda bulunsun ;)

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 19:29:40
Alıntı yapılan: aydinays - 18 Haziran , 2011, 19:28:53
Bebek yastığı götürün canım emziriken lazım olur. İlk başta yastıkla tutmak kolay oluyor. Laaa bende doğum yapmış gibi konuştum vallahi :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

maşallah ayşecim tecrübelisinn kız sen :D

Sorma geçen sene ben yeni evliydim. Görümcem doğum yaptı o zamana kadar hiç yeni doğan bebek görmemiştim. Her aşamasına şahit oldum. Onun sezeryandı ama garibimin ayılması falan bayağı zor oldu. Süt gelmedi. Karnı şiş dolandı gazı çıkmadı. O yüzden biraz tecrübe sahibi oldum. bu günleri düşündüm sanırsam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

fıstıklar popom ağrıdı çok öptüm sizi kaçtım benn allaha emanet olunn  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

bende çikiyorum canlar iyi aksamlar size  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Haziran , 2011, 19:33:27

Canım hoş geldin dikkat te kendine havalar garip. nerdesin bilmiyorum ama türkiye genelinde bir sıcak bir yağmurlu neydi geçenlerde Ankaranın hali.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 19:42:01
fıstıklar popom ağrıdı çok öptüm sizi kaçtım benn allaha emanet olunn  :opucuk:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 19:42:28
bende çikiyorum canlar iyi aksamlar size  :opucuk:

Öptük sizi. Dikkat edin kendinize cnm benim.

...ŞehzadEfe...

istanbulun havasıyla karısına güvenilmez öğle derler ben havasına güvendim grip oldum  :k06:

kızlar iyi bakın kendinize  :wave:

HAYAT29

Kizlar günaydın forumda olan var mı benim belim ve kasıklarım ara ara çok Agriyo bebeğim de çok hareketli acaba dogum agrisimidir bazen şiddetli giriyo eskisen sadece belim ağrırsınız şimdi belim ve kasığım aynı anda agriyor

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 19 Haziran , 2011, 13:17:52
Kizlar günaydın forumda olan var mı benim belim ve kasıklarım ara ara çok Agriyo bebeğim de çok hareketli acaba dogum agrisimidir bazen şiddetli giriyo eskisen sadece belim ağrırsınız şimdi belim ve kasığım aynı anda agriyor

Merhaba tatlım, ağrılarını say canım yani hangi sıklıkta oluyor, doğum ağrısı yavaş yavaş sıklaşırmış ve en sonunda 5 dk da bir giren ağrılar olurmuş okuduğum kadarı ile sende nasıl?