2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 18:54:12
hoşgeldin ayşe teyzemizzzz  :opucuk:

hoş bulduk cnm
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 18:56:34
Alıntı yapılan: aydinays - 18 Haziran , 2011, 18:53:28
Canım çok geçmiş olsun. Nazar gitmiş evden. Evden ırak olsun bende sabah durmadan herşeyi döktüp kırdım. Dikkat et yerlere terliksiz basma nurun dediği gibi cam parçası kalmıştır.

sagol tatlim hosgeldin bu arada  :opucuk:
senide hoş gördüm  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HAYAT29

ay artık nasıl olursa alsın :)) herseyim hayırlısı evet nazar gitmiş canım ben de iki gün önce caydı nin üstünü kırdım kocam bugün almış diyomus servisci daimi müştakların iki ayda bir gelir diyomus:)))

Aytii

kizlar hastane çantaniza ne koydunuz?

ben 2 uzun gecelik, bir altli üstlü takim pijama, gögüs pedi, hasta bezi (büyük ve orta boy), büyük havlu (hem kendime hem ogluma) , dis macunu, dis firçasi, terlik, 5 tane kilot, 2 tane emzirme sutyeni

daha sonra tarak ta eklicem

kimisi kolonyada koy diyo ama kolonya sürersek bebegi etkilemezmi ???

aydinays

geçmiş olsun canım. Allahım kimin gözü kalır anlamam ki nazar ederler. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 19:02:13
kizlar hastane çantaniza ne koydunuz?

ben 2 uzun gecelik, bir altli üstlü takim pijama, gögüs pedi, hasta bezi (büyük ve orta boy), büyük havlu (hem kendime hem ogluma) , dis macunu, dis firçasi, terlik, 5 tane kilot, 2 tane emzirme sutyeni

daha sonra tarak ta eklicem

kimisi kolonyada koy diyo ama kolonya sürersek bebegi etkilemezmi ???

Bize daha var hastane çantamıza bu yüzden sizi dinliyorum . Sizden görüp bende ona göre hazırlıcam  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

merak etme Aysem seninde gelecek ozamanlarin sen benim yazdiklarimi biyere not et  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben 1 tane boydan gecelik 1 tane pijama tarak diş fırçası diş macunu terlik 3 kilot 2 sütyen atlet almadım saçma geldi göğüs pedi bir miktar.göğüs kremi göğüs koruyucu göğüs pompası memişlere çalıştık hep  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kolonya almayı düşünmüyorum benn hasta bezi de almıcam kime sorduysam gerk yok eğerki çok olursa bebeğinkilerden koyarsın dediler  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 19:10:24
kolonya almayı düşünmüyorum benn hasta bezi de almıcam kime sorduysam gerk yok eğerki çok olursa bebeğinkilerden koyarsın dediler  :toothy10:

heee o koca kiçina bide olur ya bebegin bezleri sanki 90 60 90 mübarek  :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

efet efet benim görümcemin sezeryanda sezeryanda sabah oluyorsan akşam üstü giydiriyorlar anneyi bebek bezi kullanmıştı kızcağız.

Aytii

ha gögüs pompasi koydum bende  :laughing7: unutmusum listede  ::)

eczaneden aldim çünkü hiç bir markette adam gibi pompa bulamadik esimle

bebegin çantasina iki tane hastane çikisi, çorap, bez, islak mendil, sampuan koydum

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bacım sorma zaten yanlışlıkla 3 numara almıştım ya tam gıçıma göreee bebeğe yenisini alcam 3 numaraları da ben kullanırım aslında şimdiden kullanmayı düşünüyorum geceleri tuvalete kalkmaktan bıktım  :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 19:11:33
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 19:10:24

heee o koca kiçina bide olur ya bebegin bezleri sanki 90 60 90 mübarek  :ehi: :ehi: :ehi:

canım sizde tam tutmasın canım hasta bezi alacaksın tamam kaç tane kullanıcan içinden bence almayın derim.

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 18 Haziran , 2011, 19:13:47
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bacım sorma zaten yanlışlıkla 3 numara almıştım ya tam gıçıma göreee bebeğe yenisini alcam 3 numaraları da ben kullanırım aslında şimdiden kullanmayı düşünüyorum geceleri tuvalete kalkmaktan bıktım  :ehi: :ehi: :ehi:

ben normalde 6 7 kere kalkiyorum tuvalete sabah uyandigimda o bez ne halde olur bi düsün bakalim  :ehi: