2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hayat senin bebeğin kilosu da iyiyimiş maşallah kafası normal bizim ki hem küçücük hem koca kafalı  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HAYAT29

Canım benimkine dr zaten diyo hem koca kafalı hem kilolu nasıl normal doğacak sen istiyosun ama dedi şimdi de zamanı gecti stres yapiyo bugün farkettim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 18 Haziran , 2011, 18:37:03
Canım benimkine dr zaten diyo hem koca kafalı hem kilolu nasıl normal doğacak sen istiyosun ama dedi şimdi de zamanı gecti stres yapiyo bugün farkettim

p.tesi gideceksin değil mi tekrar kontrole belki suni sancı filan verir bi şey dedimi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

HAYAT29

Açılma varsa ve kalp atışları normalse verir ama kalp atisi 135 Lee'de sünni sancı için 160 lar olsun istifimiz:(( sanki sezeryan olacak gibi

Aytii

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 18 Haziran , 2011, 18:30:06
Bugün ölçtü 9.8 çıktı bebek kilosu 3.800 gr canım Benimkine de koca kafalı diyo:))

masallah doguma kadar 4 kiloyu bulur  :nazar: :nazar: sana sezeryan yapar bence

Aytii

bu arada Nurum mesajina cvp veremedim kusura bakma

birden bulasik makinasindan bir güüm sesi geldi bende gittim baktim büyük meyve tabagim vardi camdan böyle yatay yerlestirmistim en alttaki raftaydi çatlamis buz olmus  :honk: heryerde cam parçalari  :-\ onlari temizledim de inanamadim öyle durduk yere patlamasina

resmen nazar gitti evden

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 18:45:24
bu arada Nurum mesajina cvp veremedim kusura bakma

birden bulasik makinasindan bir güüm sesi geldi bende gittim baktim büyük meyve tabagim vardi camdan böyle yatay yerlestirmistim en alttaki raftaydi çatlamis buz olmus  :honk: heryerde cam parçalari  :-\ onlari temizledim de inanamadim öyle durduk yere patlamasina

resmen nazar gitti evden

oyy canım nazar gitmişşş iyi olmuş ama dikkat et terliksiz basma kalmıştır bi yerlerde.

Aytii

hala soktayim :D nasil durduk yere parçalanip o hale gelir  :-ooo yaa görmen lazimdi Nurum  :sad1: sanki biyere çarpmissinda bin parçaya bölünmüs gibi  :honk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 18:51:05
hala soktayim :D nasil durduk yere parçalanip o hale gelir  :-ooo yaa görmen lazimdi Nurum  :sad1: sanki biyere çarpmissinda bin parçaya bölünmüs gibi  :honk:

allahımm nasıl nazar etmişler öyle yaaa insan çatlarmış nazardan annem öyle der hep

aydinays

Canım çok geçmiş olsun. Nazar gitmiş evden. Evden ırak olsun bende sabah durmadan herşeyi döktüp kırdım. Dikkat et yerlere terliksiz basma nurun dediği gibi cam parçası kalmıştır.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

zaten mezarlarin %80 i nazardandir ;)

aman Allah korusun iyiki meyve tabagi çatladi yoksa benmi çatlardim esimmi bilmiyorum  :honk: vallahi inanamadim görünce keske resmini çekseydim

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 18:53:51

aman Allah korusun iyiki meyve tabagi çatladi yoksa benmi çatlardim esimmi bilmiyorum  :honk: vallahi inanamadim görünce keske resmini çekseydim

allah korusunnn

Aytii

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Haziran , 2011, 18:53:28
Canım çok geçmiş olsun. Nazar gitmiş evden. Evden ırak olsun bende sabah durmadan herşeyi döktüp kırdım. Dikkat et yerlere terliksiz basma nurun dediği gibi cam parçası kalmıştır.

sagol tatlim hosgeldin bu arada  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Haziran , 2011, 18:53:51

Canım benim ayetel kürsü, felak ve nası oku bol bol. Ben evden çıkmadan önce mutlaka ayetel kürsü okuyorum. Allah nazardan korusun cümlemizi. Eşimizi , yuvamızı masum çocuklarımızı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.