2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Haziran , 2011, 15:41:35
slm kızlarr güneşçimm maaşallahh yaaa bizimkisi kaldı 3400 de :k06:bugün kontrolumuz vardı,bebek kanala inmiş her an gidebilirim doğuma ben

canım benim maşallah senin bebişte zayıf değilki bizimki fazla iri ..rabbim hayırlısı ile kurtarsın canım benim bizimkininde başı aşağı inmiş ama kanala girmemiş heralde girseydi derdi doktor heralde haftaya daha kontrole çağırdığına göre

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

slm kızlarr güneşçimm maaşallahh yaaa bizimkisi kaldı 3400 de :k06:bugün kontrolumuz vardı,bebek kanala inmiş her an gidebilirim doğuma ben

allahhhhhhh bebek geliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

yaaaaaaaaaaaaaa  :love9: :love9: :love9:

ay Allah sağlıkla kurtarsın canım .. sağsağlim kucağına al inşallah  :amin:  :nazar: :nazar:

Aytii

selam kizlar  :opucuk:

dünürümmmm çok heyecanliyim insallah saglikla gelsin Elifim bize güzel haberler ver insallah  :amin: :nazar: :love9:

Shadowqueen

Aytii

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldiniz kızlar kusura bakmayın bilgisayar başında değildim mutfakta yemekle uğrasıyordum,dediğim gibi işte doktor öyle dedi bende çok heyecanlandım canlarım beklıyoruz bakalım  :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

peki sancin gelmezse suni sanci felan veririz dedilermi sana ?

evet canım demişti daha önce doktorum,açıklığın olursa suni veririz diye zaten açıklığım vardı bugun yıne muayene etti açıklığın çok azdı epey artmış şimdi dedi,hatta bebeğin başını hıssettım muayene ederken iyıce asagı inmiş doğum yakın dedi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Aytii

aa kaç cm açilma olmus ki acaba  :icon_scratch: söylemedimi ???

hayır aytim ,bende herseyi sorarım aslında kanalda bebek epey inmiş diye şaşkın bir ifadeyle söyleyınce heyecanlandım bende soramadım sadece 27si son gunum ya ozmana kadar gelmezse dedim doktorda yokk okadar beklemzki dedi ???

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 17:03:19
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Haziran , 2011, 16:55:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 16:53:54
Selam Aytencim hoşgeldin  :opucuk:

hosbulduk tatlim nasilsin  :opucuk:

İyi canım annem ile dükkandayım sıcaklarla boğuşuyoruz valla yaaa

ne dükkani? kolay gelsin buarada

bugün bizim burda yagmir yagdi gök gürledi elektrikler bi gitti 2 saat gelmedi  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Haziran , 2011, 17:05:58
hayır aytim ,bende herseyi sorarım aslında kanalda bebek epey inmiş diye şaşkın bir ifadeyle söyleyınce heyecanlandım bende soramadım sadece 27si son gunum ya ozmana kadar gelmezse dedim doktorda yokk okadar beklemzki dedi ???

10 günden önce gelir zaten 10 gün daha bekleyecegini sanmiyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Haziran , 2011, 17:06:33
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 17:03:19
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Haziran , 2011, 16:55:56
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 16:53:54
Selam Aytencim hoşgeldin  :opucuk:

hosbulduk tatlim nasilsin  :opucuk:

İyi canım annem ile dükkandayım sıcaklarla boğuşuyoruz valla yaaa

ne dükkani? kolay gelsin buarada

bugün bizim burda yagmir yagdi gök gürledi elektrikler bi gitti 2 saat gelmedi  :-\

Annemin restauranttayız canım, burada da çok yağmur yağdı ama 3 saattir hava açtı felaket sıcak