2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

canım kaynanama sordum allah yardımcısı olsun dedi.eğer ağrısı sık sık geliyorsa kanalda girmisse her an olabilir doğumu beklesin dedi.ama çok sıklasıyormus ağrı doğacağı zaman :icon_thumright:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Anladım gizemcim,Rabbim ahyırlı ve sağlıklı bir doğum nasip eder inşallah ,dualarınızda benı unutmayın olur mu kızlarr
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

slm kızlar bugün hiç uğrayamadım  2gündür epey evrak işim geliyor fırsat buldukça yazarım merak etmeyin gerçi hiçde merak etmemişsiniz baktımda küstük hepinize kızımla :k06:

muhribe

seval benim aklımdan geçti çokça nerdesin diye ama kızlar da bilmiyordur diye sormadım. nasılınız bugün prensesle?

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Haziran , 2011, 13:59:16
slm kızlar bugün hiç uğrayamadım  2gündür epey evrak işim geliyor fırsat buldukça yazarım merak etmeyin gerçi hiçde merak etmemişsiniz baktımda küstük hepinize kızımla :k06:

Selam canım merak etmez olur muyuz ettik tabi ama dün evrak işleri yoğunlaştı dediğin için tahmin ettim, bizde kızımla yine anneannemizin dükkanına geldik hava yağmurlu ama çok boğucu ne yapacağız bilmiyorum böyle  :dontknow: :dontknow:

izemsevi

iyiyiz allaha şükür teyzoşları hava çok sıcak su iç tuvalete git öyle geçiyor zaman 2 gündürde işler bastırdı öyle yani işte burcu ne yapmış doğum oldumu :dontknow:

muhribe

burcu haber vermedi canım daha. ama hastane odam hazır diyordu, yapmıştır muhtemelen. inş sağlıkla almıştır bebişini kucağına  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Haziran , 2011, 14:50:06
iyiyiz allaha şükür teyzoşları hava çok sıcak su iç tuvalete git öyle geçiyor zaman 2 gündürde işler bastırdı öyle yani işte burcu ne yapmış doğum oldumu :dontknow:

Aynen canım yaa dikkat edin kendinize bizimde sıcaklarla başımız belada hava kapalı ama nasıl boğucu anlatamam, bizde çıkamıyoruz wc den  :k06:

izemsevi

kızlar hepimiiznkine az kaldı inşallah birdahaki ay kısmetse çoğumuz doğum yapmış olcazheycan varmı :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 17 Haziran , 2011, 15:11:24
kızlar hepimiiznkine az kaldı inşallah birdahaki ay kısmetse çoğumuz doğum yapmış olcazheycan varmı :dontknow:

Olmaz mı canım ya hemde had safhada, heyecan ile çarşamba günkü kontrolü bekliyorum sanırım o zaman günüm belli olur. Ultrason ölçümlerine göre sezeryan ile 13 temmuz gözüküyor ama doktor ileri atar mı bilemiyorum hayırlısı  :amin: :amin:

güneşş

selam güzel anneler ve bebekleri nasılsınız  :muzz: :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 17 Haziran , 2011, 15:21:24
selam güzel anneler ve bebekleri nasılsınız  :muzz: :muzz:

Biz iyiyiz canım yuvarlanıp gidiyoruz kızımla siz nasılsınız esas tombul kelebeğinle  :k06: :k06:

Shadowqueen

Yemeğe gidiyorum kızlar görüşürüz  :hungry: :hungry:

güneşş

bizde iyiyiz canım kızımın keyfi yerinde gelmeye niyeti yok  :k06:  4150 gr olmuşuz belki bugün gün verir diye bekledik doktorumuz ama tık yok bakalım artık haftaya belli olacak tabi bu süre zarfında sancım tutarsa bilemem  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

slm kızlarr güneşçimm maaşallahh yaaa bizimkisi kaldı 3400 de :k06:bugün kontrolumuz vardı,bebek kanala inmiş her an gidebilirim doğuma ben
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.