2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Haziran , 2011, 12:13:11
hakket ne zaman dönecek benim oğlan acaba? 31. haftada gittik kontrole, dönmemişti daha. şimdilerde döndü mü ki?  :icon_scratch:

Tatlım benim kız 33 haftada döndü merak etme seninkide döner

muhribe

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 12:17:08
hakket ne zaman dönecek benim oğlan acaba? 31. haftada gittik kontrole, dönmemişti daha. şimdilerde döndü mü ki?  :icon_scratch:

döndüğü anlaşılıyor mu? yani belirtileri falan var mı? benim bikaç gündür sanki göğüs kafesime oturuyor. dün gece zor nefes aldım.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: muhribe - 17 Haziran , 2011, 12:20:36
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Haziran , 2011, 12:17:08

döndüğü anlaşılıyor mu? yani belirtileri falan var mı? benim bikaç gündür sanki göğüs kafesime oturuyor. dün gece zor nefes aldım.

yok o zaman dönmemiştir canım, döndüğünü anlıyorsun, başı rahmine iniyor ayakları midene geliyor ve karnın biraz aşağı inmiş oluyor. Ben mesela tuvalete gittiğimde zor küçüğümü yapıyorum oda bebeğin baskı yapmasından. Belirtiler böyle canım

HAYAT29

Kızkarr şimdi Dr um aradı nst min sonucuna bakmış bu nat sonucuna göre maksimum Pazartesi ye kadar bekleriz dedi bebek kilosu ve kafası büyük bu kalp atışı hızı da kendi sancın gelmezse sünni sancıya dayanacak nitelikte değil dedi Sezer'den ile alırız en geç salı gunü dedi bu hafta sonu suyun gelebilir bekleyelim dedi çok heyecanlandim bakalım ne olacak

Shadowqueen

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 17 Haziran , 2011, 12:24:21
Kızkarr şimdi Dr um aradı nst min sonucuna bakmış bu nat sonucuna göre maksimum Pazartesi ye kadar bekleriz dedi bebek kilosu ve kafası büyük bu kalp atışı hızı da kendi sancın gelmezse sünni sancıya dayanacak nitelikte değil dedi Sezer'den ile alırız en geç salı gunü dedi bu hafta sonu suyun gelebilir bekleyelim dedi çok heyecanlandim bakalım ne olacak

Hadi bakalım canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun, Rabbim bir avazda sağlıkla kurtulmayı nasip etsin. Bak az kaldı kavuşacaksın meleğine darısı bizlere  :amin: :amin:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: HAYAT29 - 17 Haziran , 2011, 12:24:21
ayy hayırlısıyla al kucağına tatlım insallah
muhribecim seninki dönecektir yakında  :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

muhribe

hmm biraz daha beklyelim bakalım, döner inş benimki de.

hayat, canım Allah sağlıkla kurtarsın inş.

HAYAT29

Çok sagolunnkizlar bir heyecan kapladı icimi evi duzeltip tüm isimi yapayım hazırlıklarım bitsin bari:))

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Kızlaarr biz geldik doktordann :hello: bebeğim epey aşağıdaymış,alttanda muayene etti doktorum bebek kanala girmiş dedi,doğum çok yaklaşmış dedi bebek kanala gırdıkten nekadar süre sonra doğum olur bilgisi olan varmıı çok heyecanlandımmmm :love9: :love9:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Haziran , 2011, 12:43:14
Kızlaarr biz geldik doktordann :hello: bebeğim epey aşağıdaymış,alttanda muayene etti doktorum bebek kanala girmiş dedi,doğum çok yaklaşmış dedi bebek kanala gırdıkten nekadar süre sonra doğum olur bilgisi olan varmıı çok heyecanlandımmmm :love9: :love9:
pisick ben rüyamda senin doğum yaptığını gördüüüüm  :love9:

Shadowqueen

Hoşgeldiniz canım, maşallah Elif kızımıza inş. annesini üzmeden vaktinde bir avazda gelicek. Valla hiç bir bilgim yok canım yaaa inş. hayırlısı ile gelir  :amin:

KasrıCinan

ayyy yuppii kızımız bebisimiz geliyor desene. :binkybaby: masallha alahım kurtarsın kuzum.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

canım bir hafta içinde olmuyormu doğum kanala girdikten sonra.sanki öyle duydum ben bi yerden :ehi: :ehi:ama duydum tabi tam bilmiyorum.sen karnına bakınca anlarsın iyice asağıdadır bebek zaten

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Her an hazırlıklı ol dedi doktorum 27sınde gunum doluyor ozamana gelmezse dedim yookkk okadar beklemez dedi,acaba ne zaman olurki ya? ??? ??? ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 17 Haziran , 2011, 12:47:43
Her an hazırlıklı ol dedi doktorum 27sınde gunum doluyor ozamana gelmezse dedim yookkk okadar beklemez dedi,acaba ne zaman olurki ya? ??? ??? ???

Valla tatlım en iyi yine doktorun bilir benim hiçbir fikrim yok belki nette vardır bak istersen, ama nişan geliyormuş ondan sonra suyun gelmeden bile doğum başlıyabiliyormuş fakat bu süreç ne kadar oluyor bilmiyorum canım  :dontknow: