2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benımde annem gelecek haftaya doğru işte,doğumdan sonrada kalacak biraz eşimin aılesı sadece gelıp gıder zaten sadece kayınvalıdem ,ananesi falan var eger dikişlerımden kalkabılırsem mutlaka açar bilgisayarı en azından bırınıze özel mesaj atarım oda konu açar ayrıntıları yazar artık:)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 19:57:38
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:56:41
ayy kızlar sağlıkla kolaylıkla doğum nasip etsin Allah hepinize inşallah yanı sıra da bana zamanında ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

sizi okuyorum hem korkuyorum .. hem seviniyorum az kaldı diye .. garip oluyorum ..   ::)

bazen sabırsızlanıyorum .. oyyyhh .. bilmiyorum .. siz doğurup burdan gidince kimleri okuycam  ;D

kendin yazacaksin okuyacaksin  :ehi:

deli ler gibi kendi kendime mi konuşucam ..  :-\ :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:58:22
tekme nasıl bir his kızlar ilk hissettiğiniz günleri hatırlıyormusunuz ,, yada hissetmeden önceki günleri ..
böle arada bi karnınıza ağrı giriyormuydu .. yada bu ağrı neden oluyor acaba .. bana ??  :-\

böyle bi anlik kal geliyo :D sonra canin acisada uuuuwwwww  :hieyt: diye seviniyosun

yaa annelik  nekadar avanakça bisey  :ehi:

dayak yiyosun ama mutlu oluyosun  :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:59:53
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 19:57:38
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:56:41
ayy kızlar sağlıkla kolaylıkla doğum nasip etsin Allah hepinize inşallah yanı sıra da bana zamanında ..  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

sizi okuyorum hem korkuyorum .. hem seviniyorum az kaldı diye .. garip oluyorum ..   ::)

bazen sabırsızlanıyorum .. oyyyhh .. bilmiyorum .. siz doğurup burdan gidince kimleri okuycam  ;D

kendin yazacaksin okuyacaksin  :ehi:

deli ler gibi kendi kendime mi konuşucam ..  :-\ :ehi: :ehi:

yani kendin yasayacagin için kimseninkilerini okumaya gerek duymicaksin  :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çatlak ayten ne güzel tarif etmişsinnnnn  :toothy10: :toothy10:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

eylül önce pıtpıtlar seklınde hissedersin bende hep derdım nasıl tekme atıyor dıye :k06:sonra o atımlar sertleşiyor pıt lar pat oluyor  tekme bu oluyor yani
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

pitlar pat oluyor  :ehi: :ehi:

abartsaydin dünürümm  :toothy10:

hatta güümm baaammmmm buuummmm diye sesler geliyo  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de nasıl haber veririm yakın bi arkadaşım var faceye yazar oğlumun doğduğunu ordan siteden arkadaşlar var 10-15 tanecik birinden biri görür buraya yazar nur pırtlamış diye ahanda bu işi de hallettik doğuracağımı düşünüyorum bi de kızlara nasıl haber verecem diye allahım yaaa :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ee öyle dünürüm gercekten ben önceden tekmeyı farklı hayal ederdım böyle daha sert ne bıleyım tekme gıbı ıste ama pat pat vuruyor yani okadar :k06: :k06:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben ilk hareketleri hatırlamıyorum unuttum bileee yaşadığım andakilerse hakikaten pat güt gümmm  :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 20:05:18
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 20:04:25
sen bi dogur da haber vermesi kalsin :D

bakkkkk doğururum sonra merak edersinnnn karışmam  heeeee

rüyama girer  :tongue3:

hasta etme kizim adami  :ehi:

saglikla dogur haber gelir nasilsa  :aferin: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 20:06:10
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 20:05:18
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 20:04:25
sen bi dogur da haber vermesi kalsin :D

bakkkkk doğururum sonra merak edersinnnn karışmam  heeeee

rüyama girer  :tongue3:

hasta etme kizim adami  :ehi:

saglikla dogur haber gelir nasilsa  :aferin: :opucuk:

girer tabiii nur doğurdumu diye dertlenir doğuramazsın

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 20:00:26
Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:58:22
tekme nasıl bir his kızlar ilk hissettiğiniz günleri hatırlıyormusunuz ,, yada hissetmeden önceki günleri ..
böle arada bi karnınıza ağrı giriyormuydu .. yada bu ağrı neden oluyor acaba .. bana ??  :-\

böyle bi anlik kal geliyo :D sonra canin acisada uuuuwwwww  :hieyt: diye seviniyosun

yaa annelik  nekadar avanakça bisey  :ehi:

dayak yiyosun ama mutlu oluyosun  :toothy10:

hakkaten hepsiniz ayrı ayrı tarif etmişsiniz kızlar ..
ama şunu anladım ki yine canım yanıcak .. yok mu acısız bişe .. anne olmak hep acı çekmek mi demek ..
her dr randevumuzda ayrı bir test için kan ver.. iki hafta sonra 5.aya giriyoruz .. pıt pıtlar canını yaksın .. sonra pat olsun .. sonra o patlar olur olmadık organlarına çarpsın .. veeeeeeeeeeeee sonunda da de ki .. ayy yavrumun canı sağolsun ..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
hakkat avanak ça yavvvvvv