2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

selam canım,aaa nurum bak olmadı şimdi ee ozaman sen önce doğuracaksın bizden :k06:ayyy canım çok sıkılıyoo kızlar yaaa,bi yandanda göğsümün altı batıyoo feci bu kızın bacaklarımı çok uzun analamdım gitti .çok canımı acıtıyoo :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hosgeldin Nurum  :opucuk:

yaa Mustaya mobilyalari aldigimiz yerin saticisi

azmettim sonunda o ustayi eve getirttim  8)  :basardim:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

hoşbuldum canlarım.cidden erken doğurcam galiba sizden.size soracaklarım var benim gece yatakta dönmek tuvalete kalkmak sizin içinde çok acı veren bi şeymi?diğer soracağım şeydi benim karınm yumuşadı sizde oldumu hiç 2 gündür karnım bıngıl bıngıl aşağı inmiş dedi annem ve teyzem ondandır dediler kontrolüm salı günü.ayrıca benim göbek artık göbeklikten çıktı ayten bana bi çatlamış göbek resmi göndermiştin ya msn den aynı onun gibi oldu göbeğim  :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Haziran , 2011, 19:34:46
hoşbuldum canlarım.cidden erken doğurcam galiba sizden.size soracaklarım var benim gece yatakta dönmek tuvalete kalkmak sizin içinde çok acı veren bi şeymi?diğer soracağım şeydi benim karınm yumuşadı sizde oldumu hiç 2 gündür karnım bıngıl bıngıl aşağı inmiş dedi annem ve teyzem ondandır dediler kontrolüm salı günü.ayrıca benim göbek artık göbeklikten çıktı ayten bana bi çatlamış göbek resmi göndermiştin ya msn den aynı onun gibi oldu göbeğim  :cildir:

:-ooo :-ooo :-ooo ciddimisin

anaaammmmm  :honk:

ya Saliyada çok var daha  :-\

benim kalkarken afedersiniz popomda agri oluyo  :sad1: böyle kemiginde. hani sanki oturursun saatlerce kalkinca böyle kazik yutmus gibi olursun  :suclu: öyle agrim oluyo kalkarken sonra geçiyo ama

bence sen erken dogurcan Nurum

nurum hemen cevaplayayaım sorularını değil gece yatarken kalkmak normalde tv izlerken bile uzandığımda geri kalkamıyorum eşim kaldırıyor ,gecede sık sık wc ihtiyacı oluyor hele şu sıralar acaip arttı,eşime tutunarak adeta sürünerek kalkıyorum çok acıyor karnımın içi :sad1:göbeğime gelınce artık resmen iki bacak arasında iyice aşağı indi ve ta gibi hep gergin kasılmalar devam edıyor içeride ,karnımın içi acıyor çok :'(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

benimde kasilmalarim baslar ozaman 2 hafta sonra  :-\ yani uzun süreli olanlar

ama ben oglumun gününde dogmasini istiyorum  :amin: insallah saglikla gelsinler hepsi  :amin:

aminnnn canım,benimki ne zaman gelecek acaba artık hayırlısıyla sağlıklısıyla gelse diyorum çünkü çok acıyor karnımın içi sanırım sığmıyor içime artık ???

Aytii

ayy benimkide çok acitiyo karnimin içi nasil aciyo hareket ettigi zaman  :sad1: ama olsun hareketlerini bile hissetmek iyi diyorum  :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 19:40:17

ama ben oglumun gününde dogmasini istiyorum  :amin: insallah saglikla gelsinler hepsi  :amin:

ayticim yumurtan çatlamış kafayı çıkarmış civcivin  :love9: ;D

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Haziran , 2011, 19:43:08
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 19:40:17

ayticim yumurtan çatlamış kafayı çıkarmış civcivin  :love9: ;D

evet ama daha çikmadi yimiiirtadan  ;D daha vakti var  :laughing7:

benım hareketler azaldı kızlar,bu haftalarda azalırsa sizdede telaşlanmayın gercekten yerı kalmıyor içerde kasıklara doğru indi zaten özellıkle tuvaletımı yaparken hareket edıyor yavrucak sıkışıyor sanırım,tekme attığındada sankı bıcak saplanıyor gıbı cıglık atıyorum resmen

Aytii

bizim daha dolu dolu 4 haftamiz var ozamana kadar

ayy insallah iyi geçsin saglikla dogsunlar  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

oyyyyyy o karın acıması kaşıntı çok felaket hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz demekki yalnız benim yumuşaması enteresan gerçekten.yürürken karnımı tutuyorum yere düşecek gibi.29 gün kaldı hayırlısıyla az kaldı o kadar bekledi sıpa 29 gün daha beklesin büyüsün etlensin popişi.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

bu arada şafak listesinde kızlar 1. sıradayım artıkk :love9: :love9:

Aytii

evet  :occasion5:

Afra neyapti acaba? foruma girmiyo kaç gündür

dogurdumu acaba  :icon_scratch: