2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

inşallah bugünkü doğumu çok iyi geçer,hersey yolunda olurda yüzü güler kızcagızın :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:30:57
Anlıyorum aytenim :opucuk:çarşıya falan gitme bak riskli haftalardasın zaten sonra yorulursun ağrın olur canım

ay gidemem zaten yalniz artik mecburen esimin müsait oldugu zamanda gidicem

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 16 Haziran , 2011, 15:31:57
inşallah bugünkü doğumu çok iyi geçer,hersey yolunda olurda yüzü güler kızcagızın :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 15:29:09
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 16 Haziran , 2011, 15:26:48
İyi şükürler olsun canım sıcaklarla boğuşuyoruz işte, baya ağırlaştım yakında yuvarlanacağım  :k06: :k06: :k06: Sen nasılsın bakalım?

aynen bende çok agirlastim artik  :sad1: çarsiya gitmem gerekiyo esim çalistigi için tek basima gözümde almiyo artik gitmeye  :-\ yakinda degil hani. dolmusla gidince baya gidiyosun. belin agriyo sonra sicak çok disarisi offf  :'( günümüz gelsede doguraydik bi saglikla  :amin:

Valla canım bende İstanbul'a geldim ama eşimin yokluğu belli oluyor hani gece tek başıma yatmak zor oluyor farkında olmadan o yatakta bana destek oluyormuş, şimdi belimde ve karnımda iki yastıkla anca uyuyorum. Burada çarşı bizede uzak hiç çıkasım yok ama çıkacaksam bile anneannem veya annem ile çıkıyorum. Sende tek başına çıkma sakın canım, havalar sıcak çok yürüyünce ağrılar oluyor Allah korusun  :amin:

Aytii

aynen Gizem

o anda bisey hissetmiyorum ama aksama uyumak için uzandigimda offf   :honk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 16 Haziran , 2011, 15:35:32
aynen Gizem

o anda bisey hissetmiyorum ama aksama uyumak için uzandigimda offf   :honk:

Allah yardımcımız olsun canım ya şu günler hızlıca geçse de meleklerimize kavuşsak tüm ağrıları unutacağız o zaman  :love9:

izemsevi

slm kızlar napıyorsunuz nasılsınız bu aralar evrak yoğunluğu var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Haziran , 2011, 16:21:48
slm kızlar napıyorsunuz nasılsınız bu aralar evrak yoğunluğu var

İyilik canım annem ile dükkandayım oturuyoruz, siz ne yapıyorsunuz fıstıkla bakalım?

izemsevi

maşallah fısıtığın keyfi yerinde bu aralar habire açız sizde öylemisiniz kızım birşeyler yersem teyzesi çok mutlu oluyor.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Haziran , 2011, 16:41:01
maşallah fısıtığın keyfi yerinde bu aralar habire açız sizde öylemisiniz kızım birşeyler yersem teyzesi çok mutlu oluyor.

Aynen öle canım yaaa sürekli birşeyler yiyesim var, benimki en çok dondurma ve meyve yediğimde coşuyor  :occasion14: :occasion14: Maşallah onlara  :nazar:

Aytii

inanirmisiniz hergün magnum yiyorum  :laughing7: ama abartisiz hergün bir tane  ::)

çok istiyo canim esimde aliyo sagolsun  :love9:

bu arada bizim dolabin ayarlari bozuktu ya geçen gün sikayet ettim fabrika satis magazasina az önce bir usta geldi ayarladi çekmeceleri  :occasion14:

Yaaaa Mustafaaa ben adami iste böyle sözlerimle döverim  8)

inanırmısın bende öyleydim :toothy10: hemde senin haftalarında artık su bir kutuda satılıyor ya içinde 5 tanemi ne var ondan almştım buzluğa atmıştım düzenli olarak hergun yıyordum şimdi sorsan hiç canım magnum istemıyor ,favorim kornet 38. haftalarda sende kornete sararmışsın ne gülerim ama :k06: :k06:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

meger herkeste ayni seyler oluyomus  :ehi:

magnum aşermesi,kornet aşermesi....daha neler neler :k06:
bu arada sözlerinle dövdüğün mustafa kim :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben direk kornet aşerdim hızlıyımm
slm fıstıklarr  :opucuk: :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿